Forum Forum inwestycyjneForex

Fizyczna wymiana walut na Forex

Fizyczna wymiana walut na Forex

potir / 89.78.98.* / 2010-02-25 19:28
Witam wszystkich,

Może ktoś już taki problem przerabiał - poszukuję możliwości dostania się w pobliże rynku Forex ze sprzedażą oraz zakupem walut. Chodzi jednak o wymianę fizyczną (oczywiście w formie elektronicznej) - dowiadywałem się w domach brokerskich, ale okazuje się że nie realizują oni póki co fizycznej dostawy waluty.

Optymalne wymagania to aktualizacje kursów on-line w skali sekund, natychmiastowe dokonywanie transakcji, stała negocjowalna prowizja oraz - dobrze by było - możliwość składania zleceń 24h na dobę.

Póki co wygląda że platformy walutowe Citi i BPH mają interesujące oferty, jedynym minusem jak dla mnie jest możliwość składania zleceń jedynie w określonych godzinach. Oczywiście koniecznym warunkiem jest również bezpieczeństwo takich transakcji - żeby nie był to jakiś przypadkowy projekt lub firma:)

Dodam jeszcze, że interesująca mnie para walut to USDPLN, a kwoty przelewów pozwalają już na indywidualne negocjacje kursów w bankach.

Byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki:)

Pozdrawiam,
Piotr
Wyświetlaj:
1234566+ / 82.160.118.* / 2010-03-01 12:41
widać ,że się znasz i masz konkretne wymagania .........

nie masz innej alternatywy na dzień dzisiejszy ;)

a gość od złotej rybki niech wykupi najpierw kartę wędkarską
olaf2 / 79.185.243.* / 2010-02-26 14:17
Ja używam Raiffeisena. Czasem dobre ceny, praca jednak tylko w godzinach urzędowych. Wyłącznie do większych kwot, i raczej długie pozycje (tygodnie i miesiące). Brokerzy nastawieni na graczy intraday to wyjątkowe skurczybyki. Sam postulat słuszny. Koszty zamiany z PLN i swapu są bez sensu dla posiadaczy gotówki.
O.
lkjhg / 213.238.70.* / 2010-02-25 23:36
taka wiedza kosztuje... a może jeszcze chcesz złotą rybkę ???
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy