Forum Polityka, aktualnościPolityka

Francja w gronie najbardziej zadłużonych

Francja w gronie najbardziej zadłużonych

Money.pl / 2009-12-30 13:28
Komentarze do wiadomości: Francja w gronie najbardziej zadłużonych.
Wyświetlaj:
Kamilbialek / 2010-01-09 22:21
Życzyłbym by Polska miała konstytucyjny zakaz pożyczania pieniędzy. Oprócz stanu wojny. Bo pożyczanie milionów jest wielkim niebezpieczeństwem dla nas. Są to łatwe pieniądze dla uzyskania przez polityków, na mydlenie nam oczu, że oni tak dobrze rządzą, że teraz są pieniądze na wyższe emerytury na podwyżki dla nauczycieli, a nawet NFZ narzeka tylko tak trochę, a tu mi na koncie malutkim druczkiem na końcu - minus - 15 tyś. może to nie jest gigantyczne ale przez pół roku musielibyśmy pracować i mieć z tego NIC. a zadłużyć się jest łatwiej niż podnieść podatki, zwłaszcza że to nie ja (pan minister) będę spłacał, no a jeżeli nawet to i tak ukradłem już z 15 mln. Tylko żeby jeszcze się troszkę utrzymać przy władzy no tak jeszcze kadencja może dwie, to wówczas byłoby z 30 mln wtedy byłoby życie i nawet kłamać bym nie musiał. Na szczęście można ogłosić BANKRUCTWO i być na zero, ALE później już nam nie pożyczą i może to będzie sposób.
m53 / 83.24.15.* / 2009-12-30 13:36
Ta wiadomość to gra wstępna - ma nas przygotować na najbliższe dwa lata gospodarowania PO.
Binarek / 2009-12-30 14:38 / Tysiącznik na forum
Poczekaj bo już zapomniałem
Kto w 2005 przegłosował wyższe uposażenia emerytru górniczych? Czy nie SLD z PiSem?
A w 2009 poparł weto do pomostówek? Czy nie SLD z PiSem?
A przez lata nie odbierał uprawnień SBkom? Czy nie SLD z PiSem?

System emerytalny rozsadzi finanse państw europejskich wystarczy mu czasem trochę pomóc
Jacqb / 2009-12-30 14:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A co ma do tego PO?? Prawda jest taka że Polska, którą tak się krytykuje za wzrost długu publicznego, w porównaniu z największymi gospodarkami globu ma bardzo bezpieczne poziomy. I te poziomy będą się przesuwać. Wszyscy będą się zadłużać i moim zdaniem nie ma co na siłę trzymać się poziomów ustalonych przed 20 laty.
Z drugiej strony te kwoty są zatrważające. Szczerze to nie widzę możliwości spłaty takich długów. Rozwiązaniem takich problemów w przeszłości były wojny..
słowonaśrodę / 79.185.235.* / 2009-12-30 14:39
Akurat poziomy długu to jedno a potencjał do ich spłaty to drugie. POlska nie ma żadnego potencjału do spłaty zadłużenia. Zabraknie nie tylko kamienic ale i ulic. Natomiast zgoda co do sposobu uwalniania się od wierzyciela. Najczęściej go się po prostu ubijało.
CSI / 68.61.83.* / 2009-12-30 14:38
You are retarded my brother. Co ma do tego PO? Ta wiadomosc to taka jakby propaganda, usprwiedliwienie, oraz przygotowanie polsko-ciemnogrodzkiej spolecznosci do zadluzenia panstwa polskiego przez madrych politykow z....nawet nie wiem dokladnie skad oni sa...Jakbys tego nie zajarzyl, to moze tak: Oni proboja oswoic mozgi Polakom, iz taki zadluzeniowy zabieg wykonany przez np. PO bedzie oki. Kapisz?
WOJ. / 217.30.155.* / 2009-12-30 13:34
U KOGO ONI WSZYSCY SĄ ZADŁUŻENI, KTO TO TAKI BOGATY? CZY ON MA NA IMIE MENNICA A NA NAZWISKO PAŃSTWOWA?
mrówka123 / 83.28.106.* / 2009-12-30 13:28
Czy ja głosując na byle (p)osła daję mu prawo do zadłużania mnie i moich dzieci? Socjaliści są u władzy a oni nie zważają na dług (znane z historii). Dla nich najważniejsze są słupki sondażowe a po nich choćby potop....
Półprawda / 89.72.54.* / 2009-12-30 13:56
socjaliści siedzą w opozycji...
socjalizm rzadzi / 88.199.162.* / 2009-12-30 14:11
oj nie PO to komunistyczne zakapiory a
PiS to narodowy socjalizm.

socjalizm rządzi niezależnie jaka partia rządzi i tak od 1945

Najnowsze wpisy