Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fundusz długookresowy dla studenta

Fundusz długookresowy dla studenta

Pieczok / 2008-02-06 02:36
Zastanawiam się nad zainwestowaniem pieniędzy jakie otrzymam po zaciągnięciu niskooprocentowanego kredytu studenckiego.
Kwota jaką chce zainwestować to: około 21600zł.

Sprawa z kredytem wygląda tak że przez 10miesięcy w roku dostaje kredyt i tak przez 3 lata, a jak podejmę studia magisterskie będzie wypłacany przez 5lat. Po okresie wypłat mam 2 lata bez żadnych przepływów pieniędzy po czym następuje okres zwrotu kredytu 300zł co miesiąc aż wszystko zostanie spłacone.

Do sedna sprawy-fundusz jaki szukam może być dużego ryzyka (zastanawiam sie nad Arką Rynków Wschodnich) I pieniądze byłyby do niego wpłacane co miesiąc (600zł) a potem w okresie spłaty kredytu wypłacane (300zł). Nie chcę dokonywać jakichkolwiek konwersacji i zawracać sobie głowy-pieniądze mają procentować a ja mieć spokój. Jaki fundusz zatem wybrać??
borsook / 2008-02-06 08:01
sam sobie przeciez wybrales, a na serio to nikt nie jest w stanie okreslic co bedzie najlepsze za jakis czas. Teraz wszystko leci i nikt nie wie co bedzie za miesiac a co dopiero za 2-3 laa, ktory fund bedzie dobrze zarabial, ale... na pewno nie laduj tego w jeden fundusz, wybierz taka oferte gdzie mozesz rozlozyc kase na kilka rynkow, bo perspektywa 5 lat na rynku akcji to i tak mozesz byc ostro w plecy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy