Fundusze

juliet / 213.192.96.* / 2007-07-19 13:55
Witam,

Mam 20tys,ktore chcialabym podzielic pomiedzy f.akcji (PZU MIS,SKARBIEC MIS lub ew BPH DYNAMICZNYCH...)a stabilnego wzrostu np SEB,AIG ALLIANZ czy ING SELEKTYWNY PLUS.Czy to dobry wybor?

Co myslicie o funduszach AXY?Czy warto inwestowac do tego funduszu pieniadze?I czy to prawda,ze czas oczekiwania na konto w mBanku wynosi od 1-3tyg??!!!Z gory dziekuje za odp.Pozdrawiam,julia
Wyświetlaj:
zaq81 / 2007-07-20 23:21 / portfel
Ja i Żona złożyliśmy wniosek o konto w mbanku chyba 8-9 lipca czekamy na kuriera i powiem Ci że cieszę się że jeszcze nie mam tego konta . Od 8 do dziś nie był najlepszym momentem na wejście... a tak sobie obserwuje wykresiki tabele tu coś przeczytam tam coś się dowiem na spokojnie i Tobie też doradzę spokój. Pamiętaj cisza i spokój może nas uratować :)
TaS / 2007-07-19 22:57 / Tysiącznik na forum
czytając Twój post miałem wrażenie, że targają Toba emocje...


czy to
prawda,ze czas oczekiwania na konto w mBanku wynosi od 1-3tyg??!!!

te wykrzykniki sugeruja,ze bardzo Ci sie spieszy... dlaczego?

czybys bala sie tego,ze inni zarabiaja, a Ty czekasz na kuriera by wreszcie swoje pieniądze przeleć na fundusze?

jesli odpowiedziałaś pozytywnie na moje pytanie - niekoniecznie publicznie na forum - to dobrze Ci radze, wyhamuj. Zastanów się... dlaczego po co jak?

Rynek karmi się tymi który grają na podstawie emocji...
afka / 2007-07-19 14:40 / portfel
tak na konto trzeba zaczekać, do mnie kurier z umową przyjechał po tygodniu, ale słyszałam ze do niektórych po dłuższym czasie, nie wiem od czego to zależy.

Co do funduszy akcyjnych to wybrałaś same miśki. Najlepszy z nich to Pzu Miss, BPH też dobry ale od kilku miesięcy jakoś stoi, pół roku temu był najlepszy.
A co do skarba miss, to chyba jedyny fundusz misowaty ktory jeszcze nic nie zarobił, ale nie ma się co dziwić bo zaczął w nieodpowiednim momencie, zaraz przed korektą.
Ja proponuje ci PZU MISS i ze dwa funduszu akcyjne oparte na wig20 np. Unikorone akcji i Legg Masson.

A co do stabilnego wzrostu to ING nie ma w ofercie mbanku.

Może zamiast brać polskie fundusze stabilnego wzrostu weź coś zagranicznego np. WIOF Greece-cyprus albo WIOF adratic.
nowicjusz1982 / 2007-07-19 14:58 / Dzieciak *€* forum
unikorona jest ciekawa :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy