Funduszowe.pl

Lampard / 2007-12-06 15:31
czy ktoś korzysta? czy rzeczywiście rejestracja jest bezpłatna?
Wyświetlaj:
1098 / 89.234.89.* / 2010-12-10 10:04
Nie korzystajcie z tego portalu. To jest jakas zenada. Mialem plan aby inwestowac w akcje na poczatku 2009, bylem laikiem, nie znalem sie. niestety trafilem na ten pozal sie boze portal, a tam ciagle pisali spadki, spadki, blablabla. Jaki mamy wzrost od poczatku 2009? mialem zaczac w styczniu, fakt, na poczatku spadalo ale opotem nieprzerwana, wlasciwie hossa. Mozna bylo zarobic okolo 100%. Bardzo zaluje, ze trafilem na ten portal.

NIE POLECAM ODRADZAM.
101210 / 83.4.108.* / 2010-12-10 13:24
Korzystam z tego portalu od ok 2 lat inie mogę powiedzieć nic złego ludzie mają pojęcie o tym co robią oczywiście zdarzają się niewielkie wpadki ale ogólnie można zarobić a przy okazji sporo się nauczyć o rynkach a gość 1098 to jeden z tych co to wpłacają kasę a potem się budzą z ręką w nocniku po 60% spadkach i juz nigdy nie wracają a i jeszcze pisze że na poczatku 2009 był laikiem i się nie znał a teraz pewnie już się zna zabawny klasyczne dziecko hossy. powodzenia
Mariot 57 / 95.160.140.* / 2010-12-28 11:31
Ja również korzystam od dłuższego czasu i nie wiem o czym kolega pisze. Może 1098 to konkurecja dla Funduszowe? Tak to wygląda.
Szczególnie w roku, gdy F.pl dwa razy trafili w dołek na rynku akcji i pięknie zarobili m.in. na HSBC Turcja.
Tak jak pisze kolega wyżej, zdarzają się czasami drobne wpadki po 2-3%, ale ogół jest co roku na plusie.
Jestem zadowolony też z ich wiedzy, rzetelności i pracy, dlatego postanowiłem zabrać głos gdy widzę dziwny i niesprawiedliwy wpis (tym bardziej, że o ile pamiętam to w 20009 roku sygnał kupna był na przełomie marca i kwietnia po bessie).
max1224 / 2010-12-28 11:40 / Tysiącznik na forum
popieram też kiedyś korzystałem dziś już nie ale złego słowa nie powiem z perspektywy czasu mogę powiedzieć to co teraz doskonale rozumiem unikali przesadnego ryzyka mając na względzie odpowiedzialność za klientów stąd może czasem "spóźnione" wejścia i przedwcześnie zamykane pozycje ogólnie jeśli raz na jakiś czas mieli nietrafiony sygnał to co ilu mędrców ma 100% skuteczności inwestycyjnej?
PS. Zeus wie że tylko niejaki GS pytanie czy się im to opłaca zawsze? pozdrawiam Michała I Pawła choć pewnie tego nie czytają;-))
ninja pl / 2008-02-01 15:47
CIEKAWI MNIE JEDNO.
PO CO IM NASZ NUMER NIP PRZY LOGOWANIU????
TO MOżE BYć JAKIś WAł????????????????
CO WY NA TO???
benzema / 2008-02-01 15:55
Nie musisz podawać NIP. Ja podalem tylko podstawowe dane. Przypuszczam, że jak w marcu będziesz chciał dalej korzystać i zażyczysz sobie fakturę, np.na firmę, to taki nip może być potrzebny.
monia84 / 89.174.127.* / 2009-04-13 10:03
Witam,
Czy któryś z forumowiczów mógłby się wypowiedzieć na dzień dzisiejszy na temat funduszowe.pl ?

Pozdrawiam.
mietek84 / 88.220.124.* / 2009-04-13 10:21
Ja korzystam i sobie chwale ale jeśli idzie o polski rynek, z zagranicznymi jest różnie. Na dniach przedłużam abonament i możemy się ściepnąć 140/3=47zł i abonamencik na pół roku mamy. gg 464511
Łodziak / 83.9.12.* / 2009-04-14 10:27
Mietek84 ja bym się pisał na takie coś ...odezwę się dzisiaj do Ciebie wieczorem kolo 22 bo wtedyt bede mial dostep do swojego gg.
Pozdrawiam
wojtek1966 / 83.3.87.* / 2008-01-21 11:55
Przepraszam bardzo Panów z funduszowe pl. Mieli rację żeby nie kupowac. Obiecuję że zapłacę abonament i będę korzystał z tej stronki . Dzisiaj zakupiłem dwie książki które polecają ( dwie inne miałem już w biblioteczce) . WIG20 leci na 2500 jak nic .
beal27 / 2008-01-21 19:36
Witam, widzę, że pojmujesz działanie " funduszowego pl". Ja coś nie moge pojąć. Zarejestrowałam się, po zalogowaniu przeczytałam wszystkie artykuły od deski do deski. No i... Pierwsze co radzą zrobić, to założyć r-k w mbanku albo multibanku (akurat w tych bankach nie mam r-ków), ale z tym nie proble bo jak prowadzenie jest za darmo to co mi szkodzi , mogę założyć w którymś r-k. Ide dalej: w rubryce ' sygnał napływający z rynku" radzą mi Fundusz akcyjny( a taki posiadam- o zgrozo) : funduszu nie posiadamy, gdyż oczekujemy trendu spadkowego lub indeks jest w trendzie spadkowym. Fundusz sprzedaliśmy. Koniec cytatu. A ja go mam, to jaka to dla mnie rada? Nie rozumiem jeszcze jak to działa. bo od kilku dni te same rekomendacje, a nie widzę żadnych komentaży czy analiz. Czegos co by sie odnosiło do codziennych wydarzń na GPW. Czy ta rubryka : sygnał napływający z rynku" to są te porady dla inwestującego? Czy ktoś mnie może oświecić w tej materii?
emilka1 / 2008-01-22 19:22
Codzienne komentarze mozesz czytać na innych stronach. Najważniejsze, to określić trend średnioterminowy -i to im się jak narazie udaje.
miki3d / 2008-01-22 15:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zarejestrowałem się, ale nie czytam strony. Studiuję natomiast maile. Jak chodzi o rekomendowne fundusze, to akurat nie zwracam na to uwagi, bo w kwestiach produktowyh mam świetne rozeznanie. Natomiast z AT jestem całkiem zielony, więc biorę za dobrą monetę ich prognozy i wyjasnienia.
wyspiarzDK / 2008-01-22 14:25 / Leszcz na dnie
co do banków niema wątpliwości, że dobrze radzą. osobiście polecam multibank ponieważ korzystam z jego usług od2 lat i jestem bardzo zadowolony z ich poziomu. Kolejki raczej się tam nie zdarzają ponieważ znakomita większość prostych operacji odbywa się tam przez internet lub inne ustrojstwa takie jak wpłatomaty etc.
wojtek1966 / 83.3.87.* / 2008-01-22 14:52
Witam. Tak jak pisałem zmieniłem zdanie o tej stronie . Osobiście nie mam konta w mbanku tylko w citibanku ale to wynika z innych powodów.
zibi GO / 2008-01-22 15:27 / Bywalec forum
Wojtek dlaczego zmieniłeś zdanie,ciekawy jestem?
wojtek1966 / 217.144.207.* / 2008-01-22 19:26
Do zibiGo. Cóż w ubiegłym tygodniu myślałem , że może uda się zatrzymać spadki . Tak jak pisałem nawet troszeczkę zacząłem kupować. (To ten mój wieczny optymizm) . Zadałem sobie trochę trudu i poczytałem ich stronę , dostałem od nich ciekawego meila analizującego obecną sytuację . Przez weekend popracowałem solidnie nad analizą techniczną i ........ w poniedziałek rano sprzedałem to co kupiłem w piątek. Na szczęście wyszedłem na zero . Nie krywam , że po południu kupiłem to samo tylko 10-15% taniej ale to tylko dla spekulacji na krótko , żeby się nie nudzić. Generalnie sprawdza się to co piszą. Pisali w pazdzierniku żeby uciekać z fundów akcyjnych i mieli rację. Myślę że przynajmniej warto poczytać co myślą i na jakiej podstawie. Uświadomili mi też że mimo , iż trochę czytałem o inwestowaniu i bawię się w to od ponad 10 lat to jednak warto ciągle się dokształcać . Ale się rozpisałem Pzdr
wojtek1966 / 217.144.207.* / 2008-01-22 19:30
Aha Dzsiaj po decyzji Fedu zleciłem konwersję w db invest plus . Wszystko co jeszcze nie było poszło w obligacje . To też na skutek ich prognoz.
zibi GO / 2008-01-23 11:49 / Bywalec forum
Wojtek,fajnie że sie rozpisałeś.Ja tez jestem gotowy do zakupów,ale naprawde nie wiem w co wsadzić kaskę i czy juz?Wiem że juz jest taniocha.Ale troszke dygam.W fundach jestem dopiero dwa lata i nie czuję się jeszcze zbyt pewnie.Gdybys zechciał porozmawiać ze mna o tym to proszę.gg 6777816.pozdr.
Donia24 / 2008-01-22 19:50
Ja też się zastanawiałam, narazie boje się wchodzić w rynek i siedze w obligacjach. Zauważ Wojtku, iż oni otwarcie piszą, że krótkoterminowych ruchów i reakcji nie da się przewidzieć. Określają natomiast, iż w średnim terminie indeksy w USA czeka bessa.O polskich indeksach też piszą, że możliwe jest odreagowanie, ale potem ma przyjść jeszcze jedna fala spadkowa. Jesli możesz, to podpowiedz mi Wojtku jakieś pozycje książkowe ktore warto kupić? pisaleś, że znalałeś 2 ciekawe ksiązki. Co byś polecił z analizy technicznej?
wojtek1966 / 217.144.207.* / 2008-01-22 20:08
Ja z tego co polecają kupiłem analizę techniczną rynków finansowych Murphy"go . oraz teorię fal Elliotta . Przebrnąłem przez teorię fal przez weekend . I pewnie jeszcze kilka dni solidnej lektury przede mną . Zawód inwestor miałem już wcześniej . Człowiek przez te pięć lat hossy zapomniał o analizie technicznej , falach , trendach itd. Zarabiało się na wszystkim mniej lub więcej ale zawsze do przodu . Nadeszły czasy kiedy jednak bez dobrego przygotowania ciężko będzie zarobić godziwe pieniążki . Nie żyję z grania na giełdzie i mam niewiele czasu na studiowanie podręczników ale wydaje mi się że godzina dziennie to nie problem . To oczywiście tylko moje zdanie . Po prostu lubię zabawę w inwestowanie i dlatego zaczynam mocniej inwestować w swoją wiedzę.
Donia24 / 2008-01-23 08:36
dzieki, też tak uważam. Zamierzam zakupić w najbliższym czasie jakieś pozycje.
lipek10 / 2008-01-22 13:44
Hejka,
może się tak wydawać, że promuja m-bank, ale myslę , że to akurat cenna inforamacja na starcie o funduszasch bez prowizji - ja przy wpłacaniu płaciłem sporo prowizji (teraz bym tego nie zrobił).
Poza tym jak Ci podpowiedzą jakis fundusz, to też nie skorzystasz, bo powiesz,że go promują? Idąc tym tokiem myslenia trzeba decydować samemu i nie wchodzić na takie portale szukając pomocy. Raporty aktualnej sytuacji przysyłaja Ci na maila -może się nie zalogowałaś? Poza tym możesz zadawać indywidualne pytania - ja odpowiedź dostałem po 5 minutach.Czy z tego skorzystasz -Twoja sprawa,zawsze trzeba samemu mysleć, ale słuchać mądrych rad tez jest dobrze. W dodatku, gdy samemu nie jest sie rekinem finansjery.
Donia24 / 2008-01-22 19:56
Myśle, że nie promują tylko mbanku. Przecież pisza też o multibanku i przy każdym funduszu podają wszystkie źródła kupna. Mysle, że gdyby proponowali płatny fundusz, to wtedy można by im zarzucić stronniczość. Ale na dzień dzisiejszy doradzają chyba dobre rozwiązania. Poza tym przeglądałam fundusze i są tam niektore spoza mbanku, np. chińskie. Wydaje mi się, że póki co polkecają obiektywnie według swojego zdania.

Do beal27- ja uzywam od dłuższego czasu mbanku i nie ma żadnych najmniejszych kłopotow z konwersją i sprzedarzą. Jest też taki fundusz pzu miss. Miałam go do października, zamienili mi jednostki na obligacje jeszcze tego samego dnia!
pozdrawiam
Lampard / 2008-01-24 14:40
ja też mam konto w mbanku od miesiąca. Trochę trwa założenie rachunku (około tygodnia), ale rzeczywiście nie ma opłat i ponad 100 funduszy do wyboru
Marek678 / 2008-01-26 16:22
a jak otworzyć takie konto? Mają oni wogóle jakomś siedzibę?
benzema / 2008-01-29 17:07
przez net, mbank chyba nie ma siedziby
wyspiarzDK / 2008-01-26 16:31 / Leszcz na dnie
wejdz na Money w banki tam znajdziesz więcej inf, multibank też jest ok omijaj inteligo bo to nie jest zbyt inteligentne
wojtek1966 / 217.144.207.* / 2008-01-21 19:46
Do beal. Masz sporo racji . Promują mocno mbank , ale w innym miejscu piszą ,że jeśli masz inne fundusze to też ok. Oni proponują te fundusze dla tych którzy dopiero zamierzają kupić . a nie żeby zamieniać . Nie piszą codziennie żeby nie kupować bo po co . Napisali tak w pazdzierniku z rekomendacją do połowy marca co najmniej . Strona sama w sobie dosyć uboga ale dla mnie ciekawe propozycje lektur . Sam dużo czytam o inwestowaniu ale dwu pozycji które polecają nie czytałem . Uważam że zawsze warto poczytać co myślą inni ale decyzję zawsze podejmowałem i będę podejmował sam bo to moja kasa. Strona na pewno ciekawsza niż wiele dyskusji na internecie gdzie aż roi się od oszołomów i naganiaczy Pzdr
Józef / 83.29.216.* / 2008-01-21 22:41
Oni nie promują mBanku, tylko piszą, że tam można nabyć wiele funduszy, bo ponad 150, bez żadnych prowizji. Jest to najlepsza oferta na rynku i tyle. Sam sobie podejmij decyzję, gdzie chcesz inwestować w dany fundusz. Dla mnie logiczne jest, że jeżeli mogę ten sam produkt kupić za darmo, a nie płacąc za niego np. 2%, to wybiorę za darmo. mBank właśnie to umożliwia i oni o tym piszą. Twoja sprawa, jak traktujesz swoje pieniądze, ja 2-procentami nie pogardzam:D
Egon / 2008-01-21 19:45
witaj,
Już troche tam jestem zalogowany, więc może Ci odrobine pomoge. Jesli chodzi o te sygnały, to oni zamkneli długoterminowo koło października i poprostu nie posiadają. Chyba dlatego nic nie pisza i nie rekomendują w tej rubryce, bo poprostu nie rekomenduja? komentarz znajdziesz w analizie rynku. Ogólnie moim zdaniem, to troche czasu zajmuje żeby sie w to wciągnąć, po tygodniu juz łatwiej wszystko przyswoić
beal27 / 2008-01-21 19:54
Dzieki za odpowiedź, będę czytać dalej. Może za dużo oczekiwałam od tego :funduszowego pl" Dostałam wprawdzie meila od nich (przed chwilą go odczytałam) z ogolną analizą sytuacji , a ja się spodziewałam porady konkretnej, adekwatnej do mojej sytuacji. Czyli w sumie dalej nie poradzili mi co zrobić z moim akcyjnym.
Egon / 2008-01-21 20:40
Wojtek ma chyba rację, przecież codziennie nie opiszą wszystkich sytuacji. M bank proponują pewnie dlatego, że nie ma opłat (więc po co mają proponować ten sam produkt z opłatami? Ja teź się radziłem, gdyż posiadam inny fundusz. Dostalem odpowiedź iż oni proponują najlepsze rozwiązania dla osób nie mających jeszcze funduszu. Ja miałem konwertować jednostki w moich funduszu do obligacji.
Maile przychodzą prawie codziennie z jakimiś analizami, więc po pewnym czasie się wczujesz w sytuacje rynkową. O swoje fundusze zawsze możesz zapytac mailem.
Popieram też Wojtka, iż każdy powinien mieć swoje zdanie. Mądry człowiek wybiera z kilku źrodeł najlepsze rozwiązanie.
beal27 / 2008-01-21 20:57
Do Wojtka i Egona. Prosze mi powiedzieć czy korzystacie z np. mbanku? Jak go oceniacie? Rozważam taką opcje. Założę w mbanku r-k tylko poto żeby zakupić (jak się wyklaruje sytuacja na GPW) Jakes fundusze (rekomendowane przez :fundusze pl") Czy można tak? Mam swój r-k w innym banku, tam płacę r-ki,robię przelewy. Jestem z niego zadowolona, więc na razie nie chcę z niego rezygnować. Czy mbank nie będziemnie zmuszał do wzięcia np. karty do bankomatu , kredytowej? Chcę go mieć tylko do inwestowania. Czy tak można?
Mapet79 / 2008-01-23 17:51
witam,

ja korzystam z mbanku. Mam tam konto maklerskie i jestem zadowolony. Z konwersją funduszy, wypłatą itp. nigdy nie było kłopotu. Ja jestem zadowolony z tego konta
happymnan63 / 83.31.235.* / 2008-01-21 22:45
do beal27. mam w mbanku rach. od 2005r uzywam go tylko do inwestowania w fundusze. nic na mnie nie wymuszali, nie mam nawet ich karty. oczywiście ze tak można,transfery z i do mbanku robie z rachunku w innym banku.
beal27 / 2008-01-22 18:06
Do happymnan63. Dzieki za podpowiedź. Byłabym wdzięczna za odpowiedź, czy nie ma w tym banku problemów przy konwersji lub sprzedaży funduszy. Czy miałeś jakieś doswiadczenie w tej materii? Czytałam gdzieś na forum, że zakupić jednostki owszem można i wszystko jest ok, problem pojawia się podobno wtedy gdy sie chce fundusz zamienić lub sprzedać.
Egon / 2008-01-21 21:52
Ja też mam inny fundusz, lecz założyłeś jakiś czas temu konto w mbanku. Wypowiem tylko moje zdanie - rewelacja!
0 opłaty za prowadzenie, 150 funduszy do wyboru, nie trzeba brać karty (ja mam, wydaja za darmo). Przyznam, że przekierowalem wypłate z pracy na mbank i tam wpłacam sobie na różne fundusze (narazie obligacji). aha wszystkie fundusze bez opłat i można wpłacać i wypłacać kiedy się chce. Według mnie najlepsza forma oszczedzania. Ze starego funduszu nie zamierzam rezygnować, gdyż i tak juz poniosłem opłaty.
Jedyne za co się płaci, to 50 groszy za przelewy.
zibi GO / 2008-01-21 13:00 / Bywalec forum
Witaj wojtek o 2500 pkt pisaliśmy obaj półtora mc temu i niestety tak będzie.Oby nie gorzej.narka.
wojtek1966 / 83.3.87.* / 2008-01-21 13:32
CZesc zibi . Mam nadzieję że wtedy się nie pomyliłem i na 2500 się zatrzyma . Rzeżnia dzisiaj w europie aż miło . Może rynek się wyczyści i za jakiś czas będzie można wracać na całego . Dobrze że mam trochę grosza pod ręką bo będzie można tanio kupować.
zibi GO / 2008-01-21 15:31 / Bywalec forum
Wojtek ja tez mam trochę grosza bo uciekłem.Trzeba teraz wyczuć kiedy wejść a to nie będzie proste.pozdr.
wojtek1966w / 217.144.207.* / 2008-01-21 16:21
masz racje zdenku . Osobiście jestem autorem 4 podręcznikó o inwestowaniu zaś inni członkowie mojej rodziny napisali jeszcze trzy inne . Poza tym jestem także doradcą inwestycyjnym i wykładowcą podstaw biznesu na pięciu uniwersytetach . A tu na forum naganiam wszystkich na wiadomą stronę bo potrzebuję drobnych na waciki . Aha ponoć kosmici już wylądowali koło warszawy . Pzdr dla kumatych
max1224 / 2008-01-21 16:55 / Tysiącznik na forum
no to Ci agbi pokaże ona we wszystko wierzy ;-))))
cortez / 2007-12-07 22:43 / Bywalec forum
Z tego co słyszałem to podobno jest za darmo do marca. Szczerze mówiąc nie próbowoałem osobiscie, ale kumpel mówił że niezłe i warto skorzystać. Nie wiem szczerze mówiąc waham się czy się zarejestrować i przekonać samemu. Jakby ktoś może jeszcze się wypowiedział kto już korzysta i powiedział co nieco
Lampard / 2007-12-09 12:46
Witaj cortez,
ja się zarejestrowałem i rzeczywiście jest za darmo do marca. Myśle, że jest tam wiele ciekawych artykułów, nie wszystko narazie przeczytalem (jest tego dość dużo, nie mam czasu na to). Ale z tego co widziałem, to pod koniec października zalecali wyjście z funduszy, a pod koniec listopada ponowne wejście. Można tam tez znaleść proponowane przez nich fundusze. Ogólnie uznalem, że jak jest bezpłatne, to mozna zobaczyć.
zdenek... / 79.188.45.* / 2008-01-21 15:08
ale z was naciągacze
toż to od razu widać
money za taką ukrytą reklamę powinno kazać sobie płacić, i jednocześnie zaznaczać że jest to wasza reklama tak by forumowicze nie mieli złudzenia co czytają.
takie tandetne chwyty macie że się niedobrze robi.
dzieciaki z was i tyle.
ares2k / 2007-12-09 21:34
warto fajne arykuly sa podoba mi sie nowatorskie podejcie do inwestwania w fundusze tzn zajmowanie krutkich poczycji a nie trzymanie funduszy latami jak to polecaja banki. Fajne jet to prowadzacy ta strone podaja w co i kiedy zainwestowac i to sie sprawdza! warto polecam
Donia24 / 2007-12-12 19:44
Mi się również ta stronka podoba, na początku podchodziłam sceptycznie, ale teraz stanowi ona dla mnie jedno z podstawowych źrodeł informacji o funduszach dla mnie. podoba mi się to, iż autorzy jasno przedstawiają co się bedzie działo i co zrobić, a nie jak analitycy, którzy kręcą i podają wymijające odpowiedzi. Minusem jest dośc fachowe słownictwo, czasami nie za bardzo rozumiem raporty
Mapet79 / 2007-12-13 16:56
stronka ok., w średnim terminie prognozy się sprawdzają. Warto chociażby dlatego, że polecili mi fundusze bez oplaty manipulacujnej. Zaoszczedzilem wiec 3% na opłatach
Bartosz Milewski / 2007-12-13 20:01 / Bywalec forum
Byłem czytałem stronkę prawie do rana, jedno co mnie zastanawia to fakt, że zadałem pytanie "właścicielom" strony tego typu:
1) Na jakiej podstawie, rekomendujcie wejście lub wyjśćie?
2) Skad macie informacje i prognozy rynkowe?
bylo jeszcze kilka pytań, ale nie dostałem odpowiedzi, tylko coś tego typu "tajemnica"....
GKSF / 2007-12-13 21:07 / Inwestor
Zdecydowanie spytałbym się jeszcze jak na imię ma pani Lusia sprzątaczka i czy właściciel serwisu jeździ skodą czy Maybachem. Osobiście kocham inicjatywy obywatelskie. Dopóki ktoś jeszcze na tym zarabia, nigdy się nie przyczepię ;).
Bartosz Milewski / 2007-12-13 21:29 / Bywalec forum
Przecierz możesz spytać......
Ja nie mówie, że to jest źłe, osobiście nie korzystam.
Każdemu jednak kto mówi o fenomenie, rekomenduje coś itp.. zadaje podobne pytania....
Ps. Maybach a Skoda, nie robi większej różnicy. Wolałbym jakby miał skode.
GKSF / 2007-12-13 21:47 / Inwestor
Rozumiem, że wybierasz fachowe podejście do sprawy, ale takie pytania często pozostaną bez odpowiedzi. Osobiście nie lubię zdradzać własnych źródeł informacji, chyba że wymaga tego sytuacja.
Mapet79 / 2007-12-13 21:58
ja też się pytalem o rekomendację, ale pod innym kontem, skąd zdobyc wiedze i jak sie nauczyć i dostałem odpowiedź, dowiedziałem się z jakich metod korzystają, mam też polecone książki do analizy krótkoterminowej i długoterminowej. Dostałem też odpowiedź w jakieś fazie znajduje sie rynek i szczerze mówiąc wersja ta rózni się od tego co mozna przeczytać np. na bankierze czy uslyszeć w tvn biznes. jesli te analizy beda sie sprawdzały, to popieram wypowiedź GKSF i takie inicjatywy obywatelskie

pozdrawiam
Bartosz Milewski / 2007-12-13 22:59 / Bywalec forum
Pytając o źródło, nie oczekiwałem szczegółowej odpowiedzi, lecz ogólnych informacji, które może by mnie przekonały, ale zostawmy ten temat....

kontem hihihi.......


uslyszeć w tvn biznes

hehe... Telewizje oglądam tylko jak chce się pośmiać z "PANÓW EXPERTÓW" , nieraz jest lepiej niż na forach....
Mapet79 / 2007-12-14 14:39
ja mam wrażenie że eksperci zapraszani do tvn biznes nic nie wnoszą do oceny rynku, poza paroma banałami. Widziałem tylko 1 analityka z SEB, ktory jasno stwierdził ze mamy besse, reszta gada o dobrych fundamentach gospodarki...
Egon / 2007-12-14 20:33
dla mnie stronka ok, ale pewnie co czlowiek to zdanie będzie miał inne
miki3d / 2007-12-16 18:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pomysł na stronkę ciekawy. Wykonanie mogłoby być lepsze. Informacje, rekomendacje i wiadomości są - takie mam wrażenie - lekko przedatowane. Ponadto rekomendacja poszczególnych funduszy ma mało przekonujące uzasadnienie. Ale nie chcę oceniać pochopnie, zobaczymy, jak się spiszą do marca, do kiedy mamy bezpłatny dostęp do serwisu.
Egon / 2007-12-20 12:00
z tego ci zdążyłem sie zorientowac to w październiku rekomendowali sprzedaz funduszy akcyjnych, a teraz fundusze sa wybierane tylko na krotki termin
Mariusz322 / 83.29.98.* / 2008-01-16 00:37
Jak dla mnie, to ten portal jest istną rewelacją. Jak długo inwestuję w fundusze inwestycyjne, tak nikt nigdy nie stwierdził (mówiąc po mojemu), że trzeba wiać pierwszemu. Nawiałem i co? Jestem już ponad trzydziestoletnim przedsiębiorcom. Ta jedna informacja sprawiła, że na samych spadkach nie straciłem już w chwili obecnej ok. 135 tys zł. Uczesnictwo mam w tej chwili za darmo. Chcę im wysłać dobrego koniaka, bo za robotę, którą odwalają...w przyszłości śmieszna opłata abonamentowa jest bez znaczenia. Nie wiem, czy to ktoś przeczyta, ale ja sam - osobiście - ogromnie polecam.
GKSF / 2008-01-17 14:56 / Inwestor
Popieram ponownie na całej linii. Jest to zjawisko pozytywne.
Egon / 2008-01-17 18:00
2 sesje temu przeczytałem w tym portalu, iż indeksy w USA mogą przełamać ważne wsparcia i runąć w dół. Czemu więc nasi analitycy mówią nam bezprzerwy, iż to już jest dołek korekty i ciągle zalecają kupowac akcje?
Mariuszxxl / 83.29.215.* / 2008-01-17 23:15
i mieli rację. Dzisiaj indeksy amerykańskie przełamały wsparcia, szczególnie SP500, o którym pisali chłopaki/. Póki co jestem bardzo zadowolony z ich usług. Robią to w tej chwili bezpłatnie, a poświęcają się na całego. Jak ja jestem im bardzo wdzięczny, to tylko moja żona wie. Wcale nie inwestuję małych pieniędzy, a już prawie 35% wartości jednostek spadły. Ogromne pieniądze zaoszczędzone, a okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Ciekawe, co dzisiaj napiszą w raporcie.
zyga07 / 2008-01-18 08:48
Oby to nie była zechęta na dobry początek.
wojtek1966 / 83.3.87.* / 2008-01-18 13:59
Wczoraj się tam zalogowałem . Na razie nie mają żadnych rekomendacji . Proponują czekać . Prognozują dalsze spadki . Także na dzisiaj . No cóż na razie giełda na zielono a po wczorajszum spadku w usa wszyscy pisali i gadali że dzisiaj u nas rzeźnia . Ja w środę dokupywałem ale spróbuję posłuchać gości z funduszowe.pl i poczekam co będzie dalej . Jak przez tydzień będzie rosło to nigdy więcej na tą stronę nie zaglądne
miki3d / 2008-01-18 22:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Fundusze nie nadają się do robienia zysków z tygodniowych korektach. Próbowałeś teraz konwertować lub spieniężać j.u.? Trwa to w większości TFI około tygodnia!
Egon / 2008-01-18 14:26
To chyba coś źle czytasz. Ja czytalem w raportach, iż możliwa jest krótka korekta wzrostowa, a w średnim terminie spadki. Jesli chcesz wiedzieć jak będzie na giełdzie każdego dnia to nikt Ci tego nie powie. Zostaje tylko wróżka. A z funduszy ja wyszedlem razem z nimi w październiku i przyznam że nie narzekam.
A co do rynku, to indeksy sa na zielono bo futures w usa mocno rosną po wczorajszych spadkach. Zawsze mieć najepiej swój pogląd, a w innych źrodlach tylko szukac potwierdzenia
Jarosz / 83.29.216.* / 2008-01-21 22:35
Ja jestem im niezmiernie wdzięczny. Piszą o korekcie i jest korekta, o wzrostach wiążąco nie pisali i się nie dziwię. Zapowiadali też pogrom na indeksach i co się dzieje? Jest pogrom. Ja z funduszy wyszedłem razem z nimi (chociaż mój agent mówił, żebym został). Agenta już nie słucham, bo nawet teraz - ostatnio - mówił mi, że rynek się odbije na początku tego tygodnia, a tu największy spadek WIG20 od niewiadomo jakiego czasu.
W sumie, to ja zaoszczędziłem ok. 70 tys zł. Kupa forsy, a to na razie za free. Zajefajni ludzie. ps (do wojtek1966) - już chyba Ci się portal podoba?
agbi / 195.187.84.* / 2008-01-22 16:35
Jaroszu, o jakiej stronie piszesz?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy