Forum Forum finansoweKredyty

Gdzie dostane pozyczke/kredyt na auto?

Gdzie dostane pozyczke/kredyt na auto?

robert1982 / 195.99.138.* / 2009-06-05 15:55
Witam, Pisze w banalnej sprawie. Mieszkam tymczasowo w Anglii. Chcialbym wziasc pozyczke na auto do 15 tys PLN w Polsce lub rownowartosc w GBP w Anglii. W Natwescie mi nie dali pomimo niezlych co miesiecznych wplywow, bo m.in. nie mam karty kredytowej (bo jest mi niepotrzebna), a poza tym mialem w Anglii okolo 15 adresow zamieszkania w ciagu 5 lat, wiec to tez chyba znakomicie dziala na niekorzysc. W Polsce w wiekszosci bankow nie chca mi dac rowniez bo nie pracuje w Polsce. Nie zebym byl napalony na ta pozyczke/kredyt jak szczerbaty na suchary.... Po prostu chce sobie ulatwic zycie bo za biezace dochody prowadze dosc znaczna inwestycje budowlana w Polsce. Na Providenta czy innych sie nie zdecyduje, bo jeszcze potrafie liczyc. Ktos wie gdzie jeszcze mozna dostac pozyczke na samochod na przyzwoity procent???
Wyświetlaj:
fjodor / 83.21.246.* / 2009-10-13 22:16
ja niebawem sie zawijam do kraju i tez bede potrzebowal kredytu troche na auto, bo kase ktora mam wkladam w wiekszosci w interes, wiec na auto cale mi nie starczy. ktos wie, jaki bank moze miec rozsadne podejscie do tematu?
meron39 / 95.49.61.* / 2014-06-29 22:50
Jak na firmę to ciekawe warunki mają w RL http://www.rl.com.pl/dla-firmy ale z tego co się orientuję to i na prywatne auta też udzielają kredytów i pożyczek.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: