Forum Forum finansoweKonta

gdzie ulokować swoje oszczędności

gdzie ulokować swoje oszczędności

tys / 2011-10-07 15:37
Dostałem w pracy podwyżkę, która wreszcie pozwoli mi na odkładanie sobie jakichś oszczędności, ale w jaki sposób najlepiej się do tego zabrać? Gdzie ulokować swoje oszczędności? Co Wy wybraliście i z czego jesteście zadowoleni?
Wyświetlaj:
JuliaM. / 83.6.124.* / 2011-10-13 16:47
Polecam Alior Bank lub dbNET
www.e-konto.zawsze.net

tanie konta, dobre lokaty w ofercie, konto oszczędnościowe lub lokata nocna w pakiecie
www.e-konto.zawsze.net
justyna_k / 95.49.39.* / 2011-10-09 19:53
Alior Bank ma dobrą ofertę - konto osobiste z lokatą nocną, a posiadając konto można zakładać normalne lokaty online:
www.darmowe-konto.com.pl/
niespecjalista / 62.152.135.* / 2011-10-09 14:25
Ja wybrałem BNP Paribas, pakiet M, w którym za 6.5zł miesięcznie masz do dyspozycji ROR, kartę debetową i - co szczególnie ważne w tym temacie - konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją i oprocentowaniem 5.8% (wtedy, gdy ja zakładem), teraz chyba jest 5.5%, ale mimo wszystko jest to naprawdę sporo. No i dostęp do pieniędzy masz 24/7, nie zaś po kilku tygodniach jak na lokacie. Ogólnie jestem zaodowolony, bo serwis transakcyjny działa naprawdę sprawnie i jest intuicyjny. Słyszałem, że Meritum Bank ma teraz jakieś fajne promocje na konta oszczędnościowe, no i Alior.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: