Forum Forum finansoweInne

jak mam ulokować oszczędności?

jak mam ulokować oszczędności?

makk / 89.73.55.* / 2010-08-26 21:47
Proszę o pomoc. Mam dużą kwotę pieniędzy, którą chcę bezpiecznie ulokować. Sprzedaliśmy mieszkanie a na nowe wzięliśmy 100 proc. kredyt. Po remoncie itd zostało ok.200 tysięcy, które są w tej chwili na zwykłym rachunku (w KB). Nie chcę inwestować jakoś agresywnie bo ani się na tym nie znam ani nie mam czasu na zajmowanie się tym.Te pieniądze służą temu żeby było jakieś zabezpieczenie gdybym stracił pracę i nie mógł przez jakiś czas spłacać rat kredytu albo gdy mi się coś stało, żeby była taka chwilowa "poduszka" (mamy 3 dzieci). Głupio żeby pieniądze leżały na rachunku i nic z tego nie było. Rozważam konto oszczędnościowe albo lokatę na 6 lub 12 miesięcy. Przeglądałem rankingi w necie ale nie potrafię ani wybrać ani zdecydować czy podzielić tę kasę na rożne lokaty no i ewentualnie na jakie. Proszę doradźcie!
Wyświetlaj:
Kornelia30 / 31.182.175.* / 2013-08-20 21:38
Jejku... W takich sytuacjach jak ta, to się idzie do doradcy finansowego! Ja przy inwestowaniu albo lokowaniu pieniędzy zawsze chodziłam do swojego doradcy z Open Finance. I dzięki temu nie straciłam i się nie martwię o nic.
FIkonio / 188.33.123.* / 2010-08-28 12:23
poczytaj tutaj:

http://dobra-lokata.blogspot.com/

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: