Forum Polityka, aktualnościKraj

Geje-rodzina zastępcza?

Geje-rodzina zastępcza?

Andrzej Koc / 2011-06-09 12:10
Trochę dziwni mnie pomysł naszego sejmu , aby pozwolić osobom o oreintacji homoseksualnej , na bycie rodziną zastępczą...należy się zastanowić , jakie wartości tacy ludzie wpoją młodym osobom, jaki model rodziny pokażą? I wyjaśnienie że nie jedna rodzina heteroseksualna nie daje takich wartości, jest dla mnie , z całym szacunkiem , ale głupim argumentem!
Wyświetlaj:
inna inaczej / 178.42.42.* / 2011-06-09 12:35

I wyjaśnienie że nie jedna rodzina heteroseksualna nie
daje takich wartości, jest dla mnie , z całym szacunkiem , ale głupim argumentem!

A jednak to jest argument. Takie niestety sa fakty. Jednakże uwazam za zgrozę oddanie dziecka do męskiej homoseksualnej rodziny zastępczej. Co innego kobieca para homoseksualna - wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka zostaną w niej zaspokojone. Mężczyźni to w większości głupcy i lenie, a egoistami są wszyscy bez wyjątku. Powinni być jedynie dawcami nasienia.
anty_ / 2011-06-09 14:09
Kopernik też była kobietą, może tak by usunąć mężczyzn ze społeczeństwa? dla mnie nie ma różnicy czy to lesbijki czy geje mieliby być zastępczymi rodzicami, na całym tym zamieszaniu ucierpi najbardziej zainteresowany, czyli dziecko.
Eryk22 / 2011-06-09 13:06 / Bywalec forum
Zawsze mnie bawią feministyczne wywody. Szkoda tylko że tego typu wypowiedzi kończą się w raz z takimi prozaicznymi czynnościami jak wyniesienie mebli na czwarte piętro, czy wywiercenie dziury w ścianie... Pozdrawiam!!

Najnowsze wpisy