Generali Polska

Dawid Radulski / 109.43.178.* / 2023-07-31 13:32
Dzien Dobry,
Chcialbym sie podzielic opinia na temat ubezpieczyciela Generali.
Posiadam Ubezpieczenie na samochod osobowy oc,ac, assistance w wersji LUX.
Obecnie mam awarie auta w Niemczech.
Mianowicie Firma Generali, kompletnie nie Dba o swojego klienta. Robia wszystko, aby nie zaplacic za naprawe auta.
Wykorzystuja do tego rowniez firme europe assistance. Wydaje mi sie, ze jest to ich firma córka. Szkode zglasza sie w Generali, natomiast Generali przekazuje swoje decyzje do Firmy europe assistance I to wlasnie ta firma corka dzwoni do klienta. W moim przypadku powiedzieli mi, ze nie sa w stanie naprawic mojego auta, a jest to Toyota, nawet w autoryzowanym serwisie Toyoty. I mam sam sobie znalezc warsztat, ktory naprawi mi auto we wlasnym zakresie. Tak po krotce moge opisac, jak Firma ubezpieczeniowa dziala w Niemczech. To jest odnosnie tylko naprawy auta. Do dnia dzisiejszego, auto nie zostalo naprawione I dalej stoi w firmie, ktora odholowala auto w celu przetransportowania do warsztatu.
Firme nie chce wskazac do ktorego warsztatu ma zostac odholowane auto. Gdy poprosilem o ASO Toyoty, jak juz napisalem wyzej, wedlug Generali I europe assistance, Serwis Toyota w Niemczech nie potrafi naprawic mojego auta.
Druga sprawa to hotel na czas naprawy auta. No coz, dostalem hotel na max. 5 dni. Czy Generali zaplacilo za hotel, tego nie wiem, jednak hotel pozwolil mi, abym przenocowal u nich. Z tym, ze Codziennie musialem dzwonic do Generali w zasadzie w celu otrzymania Voucher na pobyt w hotelu. Kosztuje to czlowieka mnostwo nerwow. Auto nie naprawione, a ja nie mam gdzie spac. I nie wiem co dalej robic. Nie mam ani pieniazkow, ani gdzie spac.
I tak firma Generali dba o swoich klientow.
Zalozmy, ze jedzie rodzina z dziecmi I beda w podobnej sytuacji, Bo skoncza sie im pieniazki. I gdzie ta rodzina ma spac I za co kupic jakies jedzenie? Moze firma Generali bedzie wstanie odpowiedziec na takie pytanie komus innemu, gdyz mi odpowiedzieli, ze oni nie wiedza, co ja mam w takiej sytuacji zrobic. Wedlug nich Generali wywiazala sie ze swojego zobowiazania I powiedzieli, ze po prostu za takie ubezpieczenie zaplacilem.
Moja opinia w skrocie, nie kupujcie ubezpieczenia w firmie Generali. Chca tylko pieniedzy, a pomocy z ich strony zadnej.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy