Forum Polityka, aktualnościKraj

Gęsicka: PO ogranizuje show, które przekracza wszelkie granice

Gęsicka: PO ogranizuje show, które przekracza wszelkie granice

Wyświetlaj:
i-an / 89.76.9.* / 2010-03-16 15:25
Teatrem kukiełkowym kierują wrogowie Polski
esu / 78.8.158.* / 2010-03-16 11:58
Później na zmianę z nimi SLD, a dzisiaj już członkowie jednej partii budują wokół siebie atmosferę politycznej debaty przeciwnych obozów. Rozumiem następnym krokiem będzie udawanie opozycji platformianego prezydenta do premiera, a na sam koniec premier dostanie schizofrenii i będzie prowadził debatę polityczną sam ze sobą i będzie jednocześnie zajmował czas antenowy "opozycji" i "koalicji". A podobno to Łukaszenka i Putin to reżimowcy. Widzę, że Putin to się chyba w Polsce kształcił bo wymyślić sobie Miedwiediewa jako pajaca udającego resztki demokracji to mógł tylko inspirując się od lokalnych krajowców.
masel / 85.221.184.* / 2010-03-16 10:55
prezydent się jeszcze nie zdecydował.. buuuahhhaha
Niezadowolony / 91.149.225.* / 2010-03-16 10:54
Pani Gęsicka ma rację ,ale dodam że jakby takie coś działo się w PIS toby PO i prasa dopiero krytykowali ale że to jest w PO to rżną głupola że nic się nie stało.Prasa to też okłamuje ludzi, za komuny to też pisali kłamstwa a teraz to są za PO. Ale jeszcze te PO wam pokaże ale to będzie za póżno.
mdk / 194.7.114.* / 2010-03-16 09:29
Psucie panstwa ?
A tasmy Begerowej, to co ?
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-16 10:49
Taśmy Bergerowej to potężny, świński HAK przygotowany przez spółkę TVN (realizator)& PO. Pamięć zawodzi ...? Gdyby takie cos zrobił PIS spółce PO&PSL to do dzisiaj trwałaby w bezruchu kolejna komisja śledcza. Hak którymi teraz PO tak się brzydzi. I co dowiodły taśmy Bergerowej? Cos utargowała (pomimo, ze nalegała w czasie nagrania na to z całej siły)?
janiszek72 / 2010-03-16 10:01 / Tysiącznik na forum
Taśmy Begerowej to przeszłość. Podobno PO nie lubi polityki historycznej, a z uporem maniaka wraca do przeszłości PiS-owskiej. Teraz to Wy rządzicie. Zacznijcie rozróżniać fakt, że rządzicie z woli wyborców, a nie tak jak do tej pory rządzicie się sami. Polska gospodarka przeżywa katastrofalny kryzys, a Płemieł Tusio po dwóch latach wpuszczania ludzi w śmierdzący kanał powołał za nie swoje pieniądze Radę Gospodarczą, która ma walczyć z rozlanym i zatęchłym mlekiem. Tej plamy już się nie zlikwiduje. Z burzy mózgów wielkich 9-ciu mędrców nie zrodzą się wynalazki tysiąclecia, a jedynie nowe gruszki na wierzbie. Tusk i PO jest ferajną nieudaczników i cudacznych cyrkowców czarujących społeczeństwo magią i wirtualną rzeczywistością płynącą z ekranów kupionych mediów i w eterze fal skorumpowanych dziennikarzy radiowych. Donald zagubił się już dawno w swoich kłamstwach i łgarstwach. Dla niego liczy się tylko władza i interes partyjny. Dowodem na to jest to, że PO stać już jedynie na zaserwowanie swoim obywatelom taniej i płytkiej merytorycznie szopki w postaci wewnętrznych prawyborów. Czym tu się podniecać jeżeli z góry wiadomo kto został namaszczony przez tych, którzy pociągają za sznurki. Kochani taki scenariusz dla Polski jest niedopuszczalny. Gruba kreska Wałęsy i cały układ z Magdalenki to katastrofalny w skutkach błąd, który przekreśla budowę w Polsce prawdziwego systemu demokratycznego i równości wobec prawa. Bez tego grupa szopenfeldziarzy skundlonych z towarzyszem jaruzelskim i resztą sitwy będą rozgrywać kolejne gierki ku uciesze reszty towarzyszy i innych ludzi kręcących lody na bazie ustaw fiskalnych, które są pisane dla złodziei. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
12kuba / 80.54.63.* / 2010-03-17 13:28
Internauto janiszek72 pesymizm kapie z tej wypowiedzi jakczytam to mi się wszystko przewraca w brzuchu,ta sama treść powtarza się wielokrotnie,czy używa Pan szablonu ,czy przepisuje niezależnie czy na temat czy nie.A tak na marginesie proszę sprawdzić kto mówił o grubej kresce.Jeżeli zaczynasz wtrącać swoje 3 grosze to zapoznaj się z tematem........ Powodzenia w lekturze innych wypowiedzi.
mdk / 194.7.114.* / 2010-03-16 11:03
No tak, przeszłość. Tak jak koalicja z LPR i SO.... A koalicja z SLD w TVP to ratowanie publicznych media.... Kurski, Ziobro, Cymanski ... uciekli do PE, gdzie zarabiaja 4 razy wiecej.... , ale mysla tylko o dobra Polski. PIS lamentuje o stanu finansow publicznych, ale sam chcial zadluzyc panstwo nie caly rok temu....Ale to przeszłość, oczywiscie...
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-16 11:36
POrównaj POmidorku ilu z PO i ilu z PIS poszło do PE. .. a potem jecz. I POmyśł kto lansował do PE byłych komuchów. PIS chciał zadłużyc państwo o kilka miliardów aby popyt wewnętrzny pobudzić (dzięki niemu między innymi i złotówce kopanej przez PO, jest ten mizerny 1,7 % PKB), a PO zadłużyło Polska pózniej o klika razy więcej niz chciał PIS - fakty się kłaniają. Poza tym - 170 mld długów więcej - to jest dwuroczny dorobek PO. I nie lamentuja - bo im dobrze ....
@@@ / 89.76.138.* / 2010-03-16 11:16

Tak jak koalicja z LPR i SO

Jezeli przeszkadzala ci koalicja z LPR to powinno ci przeszkadzac przyjmowanie wszechpolakow z LPR do partii POpaprancow.
Metternich / 85.181.82.* / 2010-03-16 10:16
Brawo janiszek72! Ucz te ciemne buraki - "Naród, który nie dba o swoja historie zasluguje na starcie z mapy swiata".
McKwacz / 213.238.98.* / 2010-03-16 10:05
Popieram. Aż miło się robi , wiedząc że w tym kraju są jeszcze ludzie niezaczadzeni przez media.
McKwacz / 213.238.98.* / 2010-03-16 09:22
Czy nie dziwne wydaje się,że oto premier mając wygraną w cuglach, nagle wycofuje się z walki o prezydenturę wystawiając w to miejsce dwóch podrzędnych graczy? Im więcej o tym myślę, tym bardziej przychodzi mi na myśl to,że faktyczny ośrodek decyzyjny znajduje się zupełnie gdzie indziej niż myślimy. Teraz media na siłę lansują dwóch panów, stawiając nas w sytuacji takiej ,że kogokolwiek wybierzemy to wybierzemy źle. Dług publiczny szaleje, niereformowany jest system emerytalny, niereformowana służba zdrowia, wojna w Afganistanie, coraz większa władza urzędników,rozbudowywany aparat represji, coraz bardziej szkodliwe ustawy tworzone na kolanie, konstytucja robi się fikcją jak za komuny. Obym nie był złym prorokiem, ale naprawdę zaczynam to wszystko widzieć już w czarnych kolorach.
Elendir / 2010-03-16 09:29 / Łowca czarownic
A czy Tobie wydaje się że forumowicze są na tyle naiwni by nie spostrzec poglądy jakiej formacji politycznej promujesz? I że "zaczynasz to wszystko widzieć w czarnych kolorach"?
McKwacz / 213.238.98.* / 2010-03-16 10:01
Więc Elendir , ja nie promuję ani nie kibicuję żadnej formacji. Nawet nie chcę pisać co myślę o tych formacjach, bo zniżyłbym się do poziomu jakie one prezentują, a z szacunku dla siebie i innych nie będę taplał się w błocie.
Elendir / 2010-03-17 20:33 / Łowca czarownic
Jak widać z wypowiedzi poniżej nawet janiszek72, dyżurny PiSowiak, uważa inaczej.
janiszek72 / 2010-03-16 09:41 / Tysiącznik na forum
Ile Schetyna Ci płaci za te bzdury, które wypisujesz? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Dwa miliony sto tysięcy bezrobotnych, po dwóch miesiącach deficyt budżetowy wynosi 17 mld PLN, inflacja przekracza 3%. Argumenty w rękach Twoich profesjonalnych super fachowców topnieją jak dzisiejszy śnieg. Weź się chłopie do prawdziwej roboty, a nie robisz jakąś chorą i brudną chałturę, której w przyszłości będziesz się głęboko wstydził. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
maxymili / 2010-03-16 08:52 / Tysiącznik na forum
I to jest zarzut? Że rozmawiają ze sobą? To ma być wada polityka, że potrafi dyskutować i chce? No jak to? Co Pani opowiada. To wasz problem, że nie umiecie rozmawiać ze sobą i z ludźmi.
Wyobrażacie sobie debatę w PiS Lech vs Zbyszek? Następnego dnia PiS by się podzielił na dwa śmiertelnie wrogie obozy, a uzbrojone bojówki pacyfikowały by przeciwną frakcję oskarżając przy okazji o zdradę.
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-16 11:00
PIS ktoś próbuje dzielić od przeszło 4 lat. Te wszystkie wydmuszki na temat rozłamów, koalicji z SLD, Rydzykiem, kosmitami i cholera wie kim jeszcze serwowane ludziom przez POmedia mają tylko ten właśnie cel. Wyzerować PIS i zrzucić LK z tronu. Władza absolutna i Sycylia z Grecją w Polsce nastaną... Tyle tylko, że jak na razie bezskutecznie - nacięły się na ludzi myślących i potrafiących samodzielnie oceniać fakty i nie koniec. Nie będzie dorzynania watachy ,a wręcz watacha ma się nawet lepiej niż kiedyś i w spokoju obserwuje wykrwawianie się cudaków ...
maxymili / 2010-03-16 11:11 / Tysiącznik na forum
Mi to tam akurat rybka czy PiS się podzieli czy nie. Mówię o tym jak postrzegam możliwość dyskusji w tej partii. Jest zerowa co udowodnił ostatni kongres PiS.
A co do POmediów to akurat jestem w tej uprzywilejowanej sytuacji, że nie muszę oglądać PiSowsko - SLDowskiej TV bo nie mam telewizora. Osąd na temat stanu PiS jest mój własny a nie zasłyszany w TV czy radio.
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-16 11:32
Ale jaka debata wewnątrz partii? Oficjalna?? Po co ? Ja myśalłem, że do dyskusji roboczych to służą głównie jakies zjazdy ,konferencje, narady ... a tutajk musi być debata? Wytłumacz mi bo zbłądziłem ...! Po co ta debata w PO? Czy ty tego nie widzisz? To jest debata dla debili! "Radku, Bronku, cmok, cmok, a może wackim ? Ależ Bronku, jakże tak .. ?" - czy to cię nie zniesmacza albo przynajmniej nie smieszy? Wiadomo z góry, że namaszczony jest Komorowski a Radek ma tylko sie powygłupiać (co wychodzi mu bez wiekszego wysiłku), poza tym zamierzony efekt PSYOPS będzie taki, że prostym ludziom wyrobiu się w główkach wyobrażenie"jest tylko dwóch kandyadtów na prezydenta Radek i Bronek - reszta się nie liczy". I to sie uda otumanić ludzi w przypadku 60% Polaków (taka to teraz inteligencja w Polsce jest). A gdy się popatrzy na osiągnięcia LK i tych dwóch panów (razem!!!) to nie ma wątpliwości o wyższości aktualnego prezydenta nad kukiełkami PO. Poza tym ,jak wspomniałe, wszystkie wszystkie prace zarównoo na tematy gospodarcze jak i polityczne odbywają się w zaciszu sal ,gabinetów a nie na jakiś PR-owych debatach. A co udowodnił ostatni kongres PIS? A co miał udowodnić, że tak się spytam? Przecież to tylko oficjalne spotkanie i oficjalne odczytanie tego co się ustaliło w przeciągu ostanich kilu miesięcy.... Czytałeś jakię sprawozdanie, że komentujesz
McKwacz / 213.238.98.* / 2010-03-16 09:35
Takie debaty są wskazane, ale czy muszą odbywać się w sejmie? Mi się wydaje,że sejm jest od zupełnie innych rzeczy a nie prowadzenia kampanii wyborczej. Jak na razie to ci panowie nie przedstawili żadnych programów, żadnych konkretów, w ogóle nie wiem co chcą w razie wygranej zrobić i jak użyć otrzymanej władzy. Mnie interesują konkrety, a nie pyskówki, wręczane przez lizusów prezenty i akademie ku czci. Gdyby odrzucić cały blichrt , tą pozorną i powierzchowną okazałość, tą świetnośći wystawność, to co zostanie? Ano zostanie banał, żenada i nic więcej.
janiszek72 / 2010-03-16 09:34 / Tysiącznik na forum
Nie chodzi o to, że ktoś z kimś rozmawia, czy chce rozmawiać. Ważne jest o czym się rozmawia i czy z tej rozmowy wyniknie coś dobrego dla Polski i Polaków. Media chcą zaserwować kolejny płytki i brukowy programik z udziałem dwóch kompletnie nie różniących się programowo szopenfeldziarzy, którzy najprawdopodobniej zatańczą, puszczą efektownego śmierdziela i pouśmiechają się na wszystkie możliwe sposoby przy jednostajnym aplauzie podstawionych klakierów. Takie szopki reklamujące jaki to Bronek jest cool i jaki elokwentny jest Radzio w szczególności w zakresie rzucania bezpardonowych oszczerstw pod adresem aktualnie urzędującego Prezydenta nie wnosi tak naprawdę niczego do fatalnej sytuacji milionów rodzin w Polsce. Lepiej by było, gdyby Ci wspaniali kandydaci na kandydata na Prezydenta opowiedzieli jak w najbliższych latach będą naciskać rząd i wykorzystywać urząd, o który walczą do naprawy tragicznego stanu gospodarczego w Polsce. Dodatkowo Szanowni panowie bawią się w swoje partyjne rozgrywki kosztem wykonywania wysokich urzędów w obecnym rządzie. To jest kompletna głupota i brak odpowiedzialności nie mówiąc o profesjonalizmie. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
maxymili / 2010-03-16 11:13 / Tysiącznik na forum
No jasne, że lepiej rozmawiać o ważnych rzeczach i głęboko, niż opowiadać bajki wyborcom. Ale najpierw trzeba zacząć w ogóle rozmawiać. PO to robi i dobrze, może mogli by w świetlicy szkolnej to robić a a nie w sejmie, ale w sumie dlaczego?
Elendir / 2010-03-16 08:36 / Łowca czarownic

To niedopuszczalne by w Sejmie w którym tworzy się prawo, trwają prace parlamentarne, prowadzić grę wyborczą.

Hipokryzja tygodnia
maxymili / 2010-03-16 08:53 / Tysiącznik na forum
Hipokryzja to drugie imię PiS. To standard moralny w tej partii.
janiszek72 / 2010-03-16 10:09 / Tysiącznik na forum
Nie wypowiadaj się na tematy, które w Twoich ustach brzmią groteskowo. Tusk sam przyznał się w dokumencie Sekielskiego, że mówienie prawdy to nie jest jego najmocniejsza strona, więc o moralności to Ty chłopie lepiej zapomnij. Wasza moralność budzi się wówczas kiedy któryś z Waszych szopenfeldziarzy trafia do więzienia. Jesteście szopenfeldziarzami z krwi i z kości i z moralnością nie macie nic wspólnego. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Gall# / 213.158.199.* / 2010-03-16 07:32
Banda zwana (o ironio!) Platformą Obywatelską jawnie niszczy nasze państwo - media milczą - jak długo jeszcze może to trwać?
arch / 2010-03-16 08:56 / Tysiącznik na forum
2010-03-10 Money -"Polska tłumaczy się w Brukseli z umowy gazowej z Rosją "

"Już za kilka tygodni koncerny Exxon, Chevron, Conoco i Marathon zaczynają w Polsce poszukiwania złóż gazu w pokładach łupków. Prognozy mówią o zasobach od 1,5 do 3 bln m3 gazu w Polsce "

www.polskatimes.pl/fakty/kraj/230151,zasady-na-ktorych-kupujemy-gaz-z-rosji-wszedzie-ida-juz-do,id,t.html

"Afera hazardowa „warta” być może 0,5 mld PLN skutecznie przesłania megaaferę, w której Polska
straciła jakieś 1500 mld PLN."....
---Przekazano obecnie w obce ręce zasoby gazu w ilości ok. 1,5 bln m3 na ok. 150 lat
Polski) za ok. 1% wartości (opłaty koncesyjne za wydobycie – 5,63 PLN/1000m3)ze stratą ok. 2000 mld PLN

http://1616.salon24.pl/155948,megaprzekret
Binarek / 2010-03-16 09:44 / Tysiącznik na forum
Nie gośc jest po prostu wyznawcą uspołecznionych środków produkcji
Uważa, że urzędnicy mają większe doświadczenie uzyskiwania gazu z łupków niż koncerny walczące o koncesję.
Utwierdza mnie to w przekonaniu, że elektorat pewnej partii idealizuje bolszewickie rozwiązania gospodarcze.
stos / 2010-03-16 18:27
Czytaj ze zrozumeniem a ne zacietrzewieniem.
arch zwraca jedynie uwage ze gaz zostal oddany za darmo bo chyba nie uwazasz ze 5.63 zl za 1000m3 ma jakiekolwiek porownanie z 400 dolarami placonymi za 1000m3 na wolnym rynku.
Dodatkowo firmy ktore uzyskaly koncesje maja prawo do wywlaszczania wszystkich wlascicieli zemi na terenach objetych koncesja.
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-16 11:17
Doczytałeś do końca artykuł..? Bo widzę, że po POwsku krytykujesz coś czego nie widziałeś na oczy. A teraz POmyśl - czy Niemcy, Francja, Dania i inne normalne kraje pozwoliłyby wejśc na swoje terytorium na takich warunkach jak opisane w artykule? PO na pewno tak, w końcu gdzieś tam można w łapke, dostać niezły pakiecik gadżetów i ukręcić interesik. Inne kraje kupuja jednak technologię i same to wykorzystują (a przynajmniej taki 38 mln kraj z niezłymi głowami technicznymi). W taki biznes jak ten to uspołecznione środki produkcji może nie do końca, ale na pewno pod pełna kontrolą państwa (spójrz Norwegia).
Binarek / 2010-03-16 11:39 / Tysiącznik na forum
Co ma artykuł do głupot, które wypisuje arch. Widzę, że jesteś wtórnym analfabetą nie potrafiącym śledzić toku dyskusji.

Oczywiście, że Niemcy, Francja, Dania a nawet Norwegia przydzielają koncesje na poszukiwanie i wydobycie gazu na swoim terytorium

Tylko w Polsce Bolszewicy mają przeświadczenie, że wyszystko można zrobić samemu Ministerstwem Gospodarki zorganizowanym jak za Minca
123xed123ed / 196.3.50.* / 2010-03-16 07:27
a wredna kaczki dalej kwaczą.... aż w końcu ucichną...
arch / 2010-03-16 08:24 / Tysiącznik na forum
Nie jest źle ,
-Przyrost długu w skali rocznej od 1 lipca 2008r. do 31 czerwca 2009r: 106. 5 miliardów złotych.

obecnie dług publiczny Polski - 699 miliardów 217 milionów 115 tysięcy 034 złotych
http://tomaszmazur.eu/projekty/dlugpubliczny2

żebyś ze szczęścia nie srał płatkami róż !
Binarek / 2010-03-16 08:37 / Tysiącznik na forum
Masz rację
Przez dwa lata 2005-2007 Polską rządziła bandycka zgraja PiS-SO-LPR, która nie dość, że za czasów prosperity generowała deficyty to jeszcze rozdawała przywileje.

Wetowanie ograniczenia pomostówek, ograniczenia dopłat do partii, nawoływanie do zwiększania wydatków a ostatnio ośmieszanie założeń reformy finansów publicznych, których samemu nie potrafiło się przeprowadzić to specjaność Twoich idoli.

Powoływanie się na dowolnie wybrany odcinek czasowy tego zegara traktuję z Twojej strony jako "radość szkodnika"
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-16 11:10
Przez dwa wspomniane lata PKB dobił do 7% i wszyscy najwieksi złodzieje spieprzyli z kraju aż zafurczało Binarek. A efektach dwóch lat rządów cudotwórców możesz sobie poczytać tutaj:
http://markd.pl/afery-po/
nie wspominając już o 170 mld długów przez te dwa lata. Wydatki zwieksza PO, administarcje powiększyło PO, podatki zwiększa PO - PIS podatki zmniejszyło. Doczyaj w końcu . Czy klakier to twój zawód?
A tutaj o POstandardach dla Binarków:
"" ..Wydaje się, że nie ma nic bardziej jednoznacznego w dyskusji niż powołanie się na osobisty kontakt ze źródłem cytowanej informacji. Takie było do tej pory powszechne przekonanie, przynajmniej w moim środowisku, w którym żyję, ale także w bliskich okolicach, które osobiście penetruję.
Jednak przyboczny premiera, jego osobisty zestaw gładkomówiący, czyli Paweł Graś, stworzył nową jakość. Okazuje się, że stwierdzenie Donalda Tuska "Pani Ewa, którą spytałem..." niekoniecznie oznacza, że premier kogoś fizycznie spytał – może tak być, że w jego imieniu z panią Ewą rozmawiali jego współpracownicy.
Był kiedyś w PRL słynny greps o partii i jej sekretarzu, który w imieniu narodu pije szampana i zakąsza kawiorem; wydaje się, że Tusk i Graś poszli jeszcze dalej i twórczo rozwinęli tę technikę ściemniania. Przy czym podzielili się rolami w ten sposób, że przyboczny Graś jako pierwszy strzela z działa najgłupszego kalibru, premier zaś czeka na wyniki sondaży. Gdy okaże się, że wersja przybocznego nie cieszy się tak zwaną opinią, wówczas premier wymyśla coś lżejszego i bardziej strawnego.W tym konkretnym przypadku pielęgniarki Ewy, jego wierny Graś przeszedł samego siebie i jest duże prawdopodobieństwo, że premier będzie musiał się osobiście pofatygować przed mikrofonem. Stawiam na to, że elektorat usłyszy od Tuska o mimowolnym potknięciu w ferworze dyskusji wyborczej.Fraza Grasia, że "premier powiedział, że spytał, ale nie powiedział jak”, ma wielkie szanse przejść do dziejów wciskania ciemnoty w Polsce, a sam przyboczny Graś trafi wreszcie do podręczników ściemniania. Nie widzę już nic, co mogłoby przebić ten numer, chyba że Tusk zacznie mówić o sobie w drugiej osobie liczby mnogiej, wzorem dawnych monarchów. Wiem, jak to brzmi, ale wbrew pozorom, to jest prawdopodobne, gdy się weźmie pod uwagę, jak wielką ciemnotę zdołał do tej pory premier wcisnąć swojemu elektoratowi.
Sprawa tego kłamstwa jest poważniejsza niż się wydaje, gdyż nawet opoka premiera, czyli Gazeta Wyborcza jest dość bezradna i skupia się na stwierdzeniu, że pielęgniarka Ewa była i jest, co ma niewiele do rzeczy. Sekielski bowiem nie twierdził w filmie, że pielęgniarki nie było – on tylko zarzucił premierowi kłamstwo, kiedy ten stwierdził, że z pielęgniarką Ewą rozmawiał. Bo kiedy mówię : ”Pani Ewa, którą spytałem...”, to oznacza, że spytałem osobiście. Jeżeli zaś potem okazuje się, że z nią wcale nie rozmawiałem, to wiadomo, że skłamałem.Do tej pory premier nie dotrzymywał obietnic i plótł na różne tematy, co mu ślina na język przyniesie – tym razem wyszło na jaw, że po prostu skłamał. Owszem, nie jest to kłamstwo w sprawie fundamentalnej, ale to nie zmienia postaci rzeczy, a najważniejsze, że mamy potwierdzenie, iż kłamstwo nie jest dla Tuska problemem i gładko mu przechodzi przez gardło.
Stąd posunięte do groteski tłumaczenia przybocznego Grasia; swoją drogą, to trzeba mieć bardzo specyficzny charakter, żeby bez mrugnięcia okiem takie głupoty ludziom w oczy mówić. Ale taka cecha jest niezbędna, żeby odgrywać swoją rolę zestawu gładkomówiącego i Graś ją posiada w stopniu doskonałym. Jednak teraz okazuje się zestaw gładkomówiący typu Graś pełni tylko funkcję pomocniczą dla zestawu głośnokłamiącego Tuska.
Do tej pory często bywaliśmy świadkami sytuacji, w której okazywało się, że premier nie wiedział, a powiedział, jak choćby w przypadku sławetnych obietnic wejścia do strefy euro. Albo gdy premier wiedział i powiedział, ale tylko kolegom, jak w przypadku przecieku w aferze hazardowej. Bywało też nieraz, że powiedział, a nie dotrzymał, co obserwowaliśmy przy obietnicy zwolnienia Grada w przypadku, gdy zawiódł w sprawie stoczni.Po raz pierwszy jednak oficjalnie i publicznie mamy do czynienia z przypadkiem, gdy Tusk powiedział, a wiedział – że kłamie.""
Binarek / 2010-03-16 11:58 / Tysiącznik na forum
"170 mld długów "

Już ten sam wpis uwidacznia jaki styl dyskusji uprawiasz służalczy Oszołomie
Spadek wartości złotówki oraz liczne przywileje przegłosowane przez SLD i PiS (przywileje górnicze, na kolei) doprowadziły do narastania długu.

Po to właśnie zmieniono rząd aby ktoś zaczął pracować nad gospodarką także nad stoczniami, które są ofiarami zarządzania związkowego. Po stosunku Prezydenta do propozycji reformy finansów widać, że nie na rękę wam naprawianie państwa.

Od czterech kwartałów PKB r/r jest najwyższy w EU i jest to wynik, o którym poprzednia chora koalicja nie mogła nawet marzyć
@@@ / 89.76.138.* / 2010-03-16 16:14

Spadek wartości złotówki...

O jakim spadku wartosci zlotowki piszesz?
Kiedy Po przejmowalo wladze Euro bylo po 3.6 a Dollar po 2.5 zl.
Prawie rok pozniej (w sierpniu 2008) Euro po 3.2 a Dollar ponizej 2 zl.
@@@ / 89.76.138.* / 2010-03-16 12:50
Kiedy PiS byl u wladzy i PKB roslo 7%r/r to pisaliscie ze to zasluga poprzedniego rzadu.
Dzisiaj ta teoria juz wam nie pasuje i oczywiscie dzisial PKB jest zasluga obecnego rzadu.
Cuda panie, cuda na patyku.
Binarek / 2010-03-16 14:45 / Tysiącznik na forum
"pisaliscie ze to zasluga poprzedniego rzadu."
Masz jakiś dowód, że tak pisałem? Bądź odpowiedzialny za swoje słowa!
Tak mogli pisać sympatycy lewicy.
Ja mogłem jedynie napisać, że sprzyja im okres prosperity

Na wzrost PKB poprzedni rząd może mieć wpływ najwyżej rok, nie więcej.
@@@ / 89.76.138.* / 2010-03-16 15:43
Nalezysz do zwolennikow PO. Udowodnij ze nikt z waszej grupy tego nie pisal.
Badz odpowiedzialny za slowa swoich kolegow albo udowodnij ze ich krytykowales ze te opinie.
arch / 2010-03-16 08:49 / Tysiącznik na forum
Tawarisz paczitaj -2009-12-18 money -"Winiecki: Rząd dobrze robi, że nie proponuje reform"

"Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania. " Benjamin Franklin
12kuba / 80.54.63.* / 2010-03-17 13:42
Pani Gęsicka , w Pani wypowiedzi nienawiść wypływa rzeką .Rozumię , tonący nawet brzytwy się czepia! Ale ta gorycz,nienawiść do wszystkiego co nie pisowskie, czy Pani lekcje brała u doktora prawa ,a może szefa .Wcześniej kundlem łańcuchowym był Kurski ,ale dostał skrzydeł i odleciał do Brukseli.Może taka forma pracy w pisie to trampolina do awansu.Nigdy nie będę głosował na jakiegokolwiek przedstawiciela pisu,nie chcę by moje dzieci czy wnuki żyli w ciągłym strach przed ptakami z potężnymi żądaniami i zapleczem popleczników , których gdzieś trzeba umieścić a najlepiej w pałacu prezydenckim.

Najnowsze wpisy