Forum Forum finansoweKredyty

GETINBANK - uwaga na kredyt samochodowy!

GETINBANK - uwaga na kredyt samochodowy!

Były klient GetiBank / 83.11.9.* / 2008-02-24 18:17
Ostrzegam Was przed kredytem samochodowym w Getin Banku. Pracownicy Centrum Kredytów Samochodowych w Jastrzębiu-Zdroju to wzór niekompetencji i braku wiadomości. Miałem tam kredyt i chciałem zmienić przedmiot zabezpieczenia. Niedługo będzie 9 miesięcy a sprawa jeszcze nie załatwiona. Potrafią tylko brać bardzo wysoką prowizję wliczoną w kredyt i załatwiać standardowe sprawy, nie za szybko oczywiście. Panienki z infolinii, jak już udało się po godzinie z jakąś połączyć, nie odróżniały nawet zastawu od przewłaszczenia. Jedynym wyjściem było spłacić kredyt żeby zwolnić zastaw bo dealer nie mógł sprzedać samochodu. Pozostaje jeszcze proces cywilny żeby odzyskać nadpłaconą kwotę prowizji za okres wcześniejszej spłaty kredytu z winy Banku. Naprawdę zastanówcię się kilka razy zanim wtopicie się w ten burdel!
Wyświetlaj:
Ladziak / 89.71.45.* / 2013-05-25 12:04
Jestem z Wami - Getin to Syf i niekompetencja a do tego hamstwo.
edy / 85.219.142.* / 2013-04-02 10:11
5 lat temu wziełem kredyt na 25tys zł, spłacam co miesiąc po 700zł sami policzcie ile mnie kosztowało auto, które juz jest na złomie :( masakra. Mam tez inne kredyty, ale żeden mnie tak nie ogolił jak Getin bank
krzysztof349 / 83.22.155.* / 2013-04-16 11:38
witam,
ale jak to możliwe nie dostał Pan harmonogramu, czy nie dotrzymał Pan jakiś warunków umowy?
Boguslaw252 / 79.191.80.* / 2014-03-12 19:21
próbuje zamknąć kredyt na samochód
geting nobile bank dolicza odsetki z następnej raty oraz jeczsze coś czego nie wiedzą skąd się bierzewiec trzeba pozwać ich do sadu kto miał tak samo?????
krzysztof349 / 83.22.155.* / 2013-04-16 11:36
witam,
ale jak to możliwe nie dostał Pan harmonogramu, czy nie dotrzymał Pan jakiś warunków umowy?
RafalTrz / 83.31.57.* / 2013-03-25 12:58
Ja rowniez ostrzegam przed kredytem samochodowym w tym banku, bardzo wysoka prowizja oprocentowanie rowniez, aby cos zalatwic z niemi droga przez meke, 2 roku splaty wyslalem poleconym polise AC ktora zostala zagubiona po pol roku okazalo sie ze bank sam zawarl kolejna polise bez mojej wiedzy, po kolejnym wyslaniu aktualnej polisy bank rozwiazal swoja ale do momentu rozwiazania pol roku musialem zaplacic - czyli 2 polisy AC!!! szok co ??
poza tym w momencie gdy chcialem przeniesc kredyt na inny pojazd gdyz ten ciagle stal w warsztacie nie dostalem zgody wiec mam popsute auto 2 lata do splaty zero podejscia do klienta. To moj ostatni kredyt w Getin !!!
sla / 83.14.190.* / 2013-03-20 12:47
banda tumanów, nieuków i linkowców złodziei przydałby się dobry i skrupulatny prokurator
ygo / 62.233.252.* / 2013-06-21 09:54
Moja sprawa już u niego leży w Jastrzębiu Zdroju!
Sandman251 / 81.190.26.* / 2013-03-11 19:03
Popieram wszystkich, którzy wysyłają negatywne komentarze. Suma niekompetencji i braku kultury. Pracownicy infolinii nic nie mogą pomóc /podejrzewam że tak im nakazują mówić/ kontakt z klientem dopominającym się swoich praw tylko korespondencyjnie /na Berdyczów/ Momemntami mam wrażenie że mam do czynienia z instytucją jak Żagiel lub Provident. Z daleka od Centrum Akceptacji Kredytów Samochodowych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eewwr / 77.113.207.* / 2013-03-09 14:43
Zalezy co kto potrzebuje..
Pająk416 / 37.31.128.* / 2013-02-05 17:15
Ludzie 100 razy się zastanówcie zanim weźmiecie tam kredyt samochodowy My pomimo spłaty kredytu w 2008r. nie mogliśmy doprosić się do 2012r. odwłaszczenia auta tym samym nie mogliśmy przerejestrować auta na siebie bo bank był współwłaścicielem A najlepsze że gdy już po tej długiej walce dostaliśmy dwa pisma o CAŁKOWITEJ spłacie kredytu I O ZRZEKNIĘCIU SIĘ przez bank współwłaścicielstwa przyszło nam z KRUKA pismo o tym że mamy niedopłate w spłaconym kredycie hahaha żenujące Panienki na infolinii bezradne bo nie wiedzą co z tym fantem zrobić- niekompetentne, niedokształcone, nieprzyjemne!!!Masakra Przestrzegam jak większość Kredytobiorców w tym pożal się Boże banku
Pająk416 / 37.31.128.* / 2013-02-05 17:15
Ludzie 100 razy się zastanówcie zanim weźmiecie tam kredyt samochodowy My pomimo spłaty kredytu w 2008r. nie mogliśmy doprosić się do 2012r. odwłaszczenia auta tym samym nie mogliśmy przerejestrować auta na siebie bo bank był współwłaścicielem A najlepsze że gdy już po tej długiej walce dostaliśmy dwa pisma o CAŁKOWITEJ spłacie kredytu I O ZRZEKNIĘCIU SIĘ przez bank współwłaścicielstwa przyszło nam z KRUKA pismo o tym że mamy niedopłate w spłaconym kredycie hahaha żenujące Panienki na infolinii bezradne bo nie wiedzą co z tym fantem zrobić- niekompetentne, niedokształcone, nieprzyjemne!!!Masakra Przestrzegam jak większość Kredytobiorców w tym pożal się Boże banku
edyta5 / 78.9.76.* / 2013-02-04 11:28
Polecam Getin bank. Miałam kredyt samochodowy. Postanowiłam spłaciłam wcześniej. Pani na infolinii przyznam, że kompetentna, wyliczyła mi od razu ile zostało do zapłaty i podała termin uregulowania reszty zaległości Np. do 16 stycznia br. Dokonałam zapłaty. W dniu następnym bank wysłał informację, że kredyt spłacony a samochód jest moją własnością. Co więcej chcieć. Owszem odsetki są wysokie ale przecież nikt nas nie zmusza do podpisywania umowy. Jak się sami na to godzimy to trzeba spłacać. Nie ma nic za darmo! Na 99% będę się starała w tym banku o kredyt hipoteczny.
tuki / 62.233.252.* / 2013-11-10 20:03
Podstawiony tuman z Banku!
Bo po naszym doświadczeniu i zadanej krzywdzie już żadnemu oszustowi i złodziejskiej instytucji bankowej nie zaufamy!
Ktoś co sporządza umowę wiążąca jet odpowiedzialny za swój bank, a nie że oszuści łamią przyjęte zasady, a jak się później okazuje w ogóle ich nie przyjęli!
Za takie oszustwa za swą celową świadomość narażania klientów na straty, to powinni teraz płacić wysokie odszkodowania!
Dziwna sprawa, bo ktoś taki już wcześniej musi czuć się bezkarny!
Korupcja, mafia, ale to jest do czasu!
tytu / 62.233.252.* / 2013-06-21 09:58
Jakaś podstawiona z banku, bo w Getin nie da się pracować, jak kogoś się nie oszuka!
Wyrewolwerowany rewolwerowiec / 178.181.131.* / 2013-04-10 21:05
Wyżygałem się na klawiaturę po przeczytaniu tego postu. Laleczko poproś menagera zespołu w twoim oddziale Getin Bank aby wysłał cię na szkolenie "jak skutecznie spamować nasz Bank na forach" Jestem pewien że są takie szkolenia bo nie pierwszy raz czytam takie posty, ale przyznam że ten jest wyjątkowo wyrafinowany.
XXX914 / 37.109.31.* / 2013-03-12 17:54
Kobieto krzyżyk na drogę....
Sandman251 / 81.190.26.* / 2013-03-11 18:55
Chyba edyta spłacała kredyt w złotówkach bo ja już ponad miesiąc czekam na aneks antyspreadowy by móc zamknąć kredyt w walucie pobranej /CHF/ Mój poziom adrenaliny powoli osiąga stan alarmowy.
Pozdrawiam
zdegustowany klient / 87.205.168.* / 2013-01-30 20:39
podpisuje sie pod tymi samymi odczuciami

co wiecej jezeli masz taki kredyt sprawdz czy w p. 5 umowy masz inforamcje że jeżeli WIBOR spada to TY musisz sie ZWRÓCIĆ DO BANKU o OBNIŻENIE WIBORU. Samodzielnie bank tego nie czyni, choć podwyższa ratę natychmiast wraz ze wzrostem WIBORu. Dziś usłuszałam że łaskawie bank wyraził zgodę na obniżenie WIBORU. Czy to wogóle jest prawnie dopuszczalne?
igła / 77.252.230.* / 2013-02-22 10:18
Tez wydaje mi się, że są to zapisy abuzywne. Trzeba zainteresować tym UOKiK. Klient jest stawiany w pozycji nierównej. WIBOR wzrasta - odsetki od razu w górę nalicza bank, jak trzeba obniżyć musisz błagać i czekać.
tomek321 / 195.22.98.* / 2013-01-07 20:31
znajomy u nich splaca, nie slysalem aby narzekal. Ostatnio nawet na bankierze bylo ze to najbardziej oplacalna pozyczka na auto...
Iwona / 31.0.133.* / 2013-03-12 13:38
Haha dobry żart!!
Najbardziej opłacalna pożyczka jest z pewnością ale dla samego banku.....
Nawet po spłacie kredytu nie mogłam się doprosić o dokumenty potrzebne do przerejestrowania auta na siebie,ponieważ bank był współwłaścicielem,nie wspominając że auto w tym banku kosztowało mnie 4 razy więcej niż jego rzeczywista wartość,masakra!!
Uważajcie na nich,z daleka od TEGO BANKU!!!!!!!!
oszukany przez złodziei z getinu / 46.170.106.* / 2013-01-07 11:58
ZŁODZIEJE,ZŁODZIEJE,ZŁODZIEJE.
Ludzie nigdy w getin banku ,zadnego kredytu!!!!!przestrzegam,nigdy!!!!!!!!!!!!
Banda oszustów i lichwa!!!
27 tysięcy na auto a spłaty 64tyds.
toti / 62.233.252.* / 2013-10-18 09:53
Getin Bank, to banda zlodzieji i oszustów i tylko sami możemy sobie pomóc w walce z tymi oszustami!
W umowie powinien widnieć zapis o RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania), i z tego powodu powinniśmy zgłaszać wszyscy zastrzeżenia do Komisji nadzoru Finansowego!
Nie mają prawa dobrowolnie wyłudzać żadnych innych kwot ponad stan równy RRSO!
sokolica / 188.47.126.* / 2013-03-09 12:33
... albo 9000 kredyt a do spłaty ponad 15000
WIBOR spada a ONI czekają cz klient doczyta się w umowie, że musi pisemny wniosek złożyć... MASAKRA
GOŚĆ694 / 83.7.174.* / 2013-01-17 12:22
BANDA ZŁODZIEI!!!!!!
UBEZPIECZYLI MI KREDYTOWANE AUTO W LINK4 BEZ MOJEJ ZGODY I WIEDZY I DOLICZALI DO RATY 486ZŁ MIESIĘCZNIE MIMO IŻ 4 RAZY PRZESYŁAŁAM IM KOPIĘ UBEZPIECZENIA ZAWARTEGO PRZEZE MNIE MAŁO TEGO UBEZPIECZYLI GO NA OKRES 3LAT WIĘC PRZESTAŁAM NA JAKIŚ CZAS PŁACIĆ CIĄGLE SIĘ SPÓŻNIAŁAM Z RATĄ DO 70 DNI (TO WAŻNE DO 70 DNI BO JAK DŁUŻEJ TO PRZYJADĄ PO AUTO) I W KOŃCU PO ROKU TAKIEJ WALKI ZERWALI UMOWĘ UBEZPIECZENIA Z POWODU NIETERMINOWYCH SPŁAT.
ALE NIE WIEM CZY NA DOBRE MI TO WYSZŁO BO ODSETKI OD NIETERMINOWYCH SPŁAT BULIŁAM JAK ZA ZBORZE. DWA TYGODNIE TEMU JAKIŚ BURAK ROZWALIŁ MI TO AUTO NADAJE SIĘ TYLKO DO KASACJI I GETIN POŁOŻYŁ ŁAPĘ NA ODSZKODOWANIU I PRZEZNACZYŁ CAŁĄ KWOTĘ NA RATY A JA MAM GÓWNO!!! ANI SAMOCHODU KTÓRY SPŁACAŁAM PRZEZ 4 LATA ANI PIENIĘDZY TYLKO JESZCZE 12TYS DO SPŁATY.
LUDZIE NIGDY NIE BIERZCIE KREDYTU W TYM BANKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OSTRZEGAM WAS JAK CHCECIE SPAĆ SPOKOJNIE!!!!
korzenie / 46.45.107.* / 2013-06-13 20:19
czy żeby zezłomować samochód potrzebna jest zgoda banku?
gość694 / 83.7.174.* / 2013-01-17 12:06
Mam trzy kredyty w getin banku to jakaś masakra.Kiedy się spóźniam z ratą kilka dni to chcą mnie zagnębić telefonami. Nie dość, że liczą chorendalne odsetki to jeszcze wydzwaniaJĄ NAWET DO 22.00. Pani z tego banku w rozmowie ze mną kiedy się zdeklarowałam że wpłacę ratę ale niech mi dadzą 4 dni powiedziała że ja nie jestem dla niej żadnym klientem i żebym poszła do rodziny albo sąsiadów pożyczyć na ratę bo ona musi mieć pieniądze do 17.00 tego samego dnia.Są chamscy, wulgarni i niekompetentni tak potrafią zdołować że żyć się nie chce. Nigdy nie chcę mieć z tym bankiem do czynienia choćbym miała z głodu zdechnąć!!!!
Rafał z kred. sam. / 89.228.211.* / 2013-02-05 12:23
Miałem te same telefony od osób z windykacji (opóźnienia moje sięgały 3 tygodni). KObieta z infolinii też mi wmawiała, że dla nich żadnym klientem nie jestem, bo klientem jest osoba, które przychodzi po kredyt, a spłacająca z małym opóźnieniem do już nie... (sic!) Napisałem skargę, podając nazwisko osoby, z która rozmawiałem, miałem też nagraną rozmowę w telefonie na dowód, ale dostałem tylko pismo zwrotne, że żadnych uchybień się nie dopatrzono :-) Zatem dali do zrozumienia, że takie standardy rozmowy to u nich norma. Nigdy, żadnych kredytów już nie wezmę w GETIN BANKU!!! Teraz jestem na bieżąco i niedługo kończę spłaty. Ufff...
17 styczeń / 83.28.93.* / 2013-01-17 22:04
zgadzam się w 100%, najbardziej chamska obsługa z jaką do tej pory miałam do czynienia... są tak perfidni - DZIAŁ WINDYKACJI szczególnie w tym gustuje - że straszą wypowiedzeniem umowy po 2 tygodniach zaległości:(:(

OMIJAJCIE TEN "CUD" Z DALEKA
Tomek_kolejny / 79.110.201.* / 2014-03-26 09:53
3 dni opóźnienia i już GetIn wydzwania, robi z ciebie złodzieja i nęka SMS-ami. Wiedziałem, ze będę miał pieniądze za 2 tygodnie po terminie ale oni wcale nie dzwonili po to żeby ustalić termin spłaty ale po to aby zarobić na telefonach i SMS-sach (2 zł za jeden SMS). Prze te dwa tygodnie zarobili dodatkowo kilkadziesiąt złotych. Rozumiem, że moją winą jest opóźnienie i że za to muszę zapłacić ale można to zrobić z klasą a można brutalnie i po chamsku. Najeść się można również małą łyżeczką, ale GetIn próbuje chochlą. Kiedyś się nią udławi!!!
asia78200 / 176.101.162.* / 2015-02-18 11:17
ja niestety też miałam to wątpliwe szczęście posłuchać wiązanki pod swoim adresem za kilka dni spóźnienia w spłacie raty. Wyzywają od różnych, upadlają człowieka, robią złodzieja. Dzwonią, żeby ustalić termin spłaty, ale sami podają termin najczęściej na "dzisiaj" a jak mówię, że nie dam rady dzisiaj to słyszę tekst "czyli mam napisać, że pani odmawia spłaty?". Najgorsze to jest to, że wydzwaniają kilka razy dziennie z różnych telefonów. Ostatnią ratę spłacam i przeżegnam ten pożal się boże bank lewą ręką
Kasia4216 / 89.75.150.* / 2014-06-08 19:29
Ja już spłaciłam samochód ponad rok temu ale niestety nie mogę doprosić się dokumentów odwłaszczeniowych Pisałam pisma drogą pocztowa i elektroniczna i nic głucha cisza Moja cierpliwość się już wyczerpała zwłaszcza że teraz samochód nadaje się na złom Składam pozew do sądu o odwłaszczenie samochodu oraz o zadośćuczynienie
ja515 / 213.195.170.* / 2013-01-07 21:21
http://monikawtyklo.ebrokerpartner.pl/
w tym linku znajdziesz wszystko na temat kredytu jak w prosty sposób dowiedziec sie wszystkiego na ten temat zamiast czekac jak łaskawie odpowie ci osoba pracująca w banku.polecam gorąco
darecki.dz / 95.108.107.* / 2012-09-12 19:06
Oszuści, darmozjady i niekompetencja !!!
Spłaciliśmy kredyt samochodowy, a od dwóch miesięcy BEZSKUTECZNIE!!! oczekujemy na pismo o zamknięciu kredytu i przeniesieniu własności. Jednym słowem nie możemy przerejestrować auta ponieważ ten oszukańczy bank do tej pory nie przesłał wymaganych dokumentów, mimo tego iż kilkakrotnie stwierdzali w rozmowie telefonicznej, że dokumenty zostały wysłane!!! UWAGA NA TEN "BANK" !!! Nie dajcie się oszukać !
mkazimierczak / 2012-09-03 09:46
Dla wszystkich zainteresowanych kredytem samochodowym: http://www.kredyt-samochodowy.org.pl/
Na tej stronie jest właściwie wszystko co dotyczy tego tematu. Warto w szczególności zwrócić uwagę na porównywarkę kredytów samochodowych.
mateo80 / 83.5.17.* / 2012-07-31 07:13
uważajcie na nich krętacze jakich mało fry z tej ich tabeli opłat wystawiają dwa razy a potem głupio jak się do nich zwraca to że pracownik się pomylił myślą że ludzie to taka ciemnota i nie umią sobie policzyć bank totalna porażka do końca życia ich będę omijać i każdemu to mówię ja idę do UOK zobaczę co się da zrobić i oczywiście go gazety bo tak dłużej w stresie przeznich nie można życ

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: