Forum Polityka, aktualnościPolityka

Giertych: związki zawodowe w oświacie powinny być apolityczne

Giertych: związki zawodowe w oświacie powinny być apolityczne

Wyświetlaj:
pchelek / 83.31.255.* / 2006-08-28 21:18
to twoje marzenie
LENIN / 83.238.240.* / 2006-08-10 09:17
Było by w porządku (wg. Giertycha)gdyby związki zawiązały koalicję np. z ZChN-m i oddawały pieniążki na tacę !
Teresa / 83.31.253.* / 2006-08-10 09:50
Oczywiscie wg Giertycha zwiazki zawodowe powinny byc katolickie , wychowanie szkolne powinno byc katolickie, uczyc powinno sie tylko wiary i patriotyzmu (nie wiem jak).
Nawet na kolonie w tym roku TPD nie dostalo ani zlotowki, bo dostaly tylko organizacje katolickie na czele z Caritasem, jakby mu bylo malo. Na samej katastrofie w Katowicach Caritas zarobil miliony. Poszkodowanym dal kilkadziesiat tysiecy, katolicka glowka do interesow dobrze pracuje.
Junosza / 83.22.11.* / 2006-08-10 11:18
Ten głos to wredne świństwo...
Bakałarz / 83.21.52.* / 2006-08-10 07:52
Nauczyciel ma być nie tylko dostarczycielem wiedzy np z matematyki, która w zasadzie potrzebna jest uczniom do nauki logicznego myślenia. NIgdy nie musiałem stosować, poznanych w szkole wzorów, całki całkowicie stały się bezużyteczne, po opuszczeniu murów uczelni, ale myślenie dedukcyjne, poznane w murach szkoły średniej i na studiach, przydawało mi się w całym okresie pracy. Dziś jestem, od roku, na emeryturze i wielokrotnie zastanawiam się nad bezmyślnością młodych urzędników, inżynierów, i wszelkiej maści naukowych elit, wkraczających w życie oraz dochodzę do wniosku, że właśnie matematycy nie nauczyli ich logicznego myślenia, a nabełtali poloniści, wciskając im ciemnotę na temat zamierzeń autorów, wierszy, prozy i wszystkich, z tej dziedziny opracowań. Nauczyciel musi uczyć wszystkiego, a do wniosków powinien dojść nauczany - obojętnie czy będą one zgodne z pojęciem nauczyciela. Jestem od czterech lat nauczycielem tego co poznałem w wieloletniej pracy i czsem zaskakuje mnie brak elementarnego przygotowanie moich słuchaczy.
bizon/tatanka / 83.17.143.* / 2006-08-09 16:00
Może by się zajął tym, że nie ma nauczycieli angielskiego w szkołach, a nie non stop politykowaniem w szkole!
jliber / 212.180.147.* / 2006-08-09 13:08
W państwowych instytucjach zawsze będzie dużą rolę odgrywała polityka. Teraz mohery wybrały PiS i LPR, więc realizowany będzie w szkołach program LPR. W następnych wybiorą mohery znowu SLD, więc będzie realizowany program SLD, i tak w kółko. Jedyne wyjście to oczywiście prywatyzacja i deregulacja.
ano / 83.243.106.* / 2006-08-09 16:12
mohery wybiorą SLD
- ciekawe prognozy
i Kwaśniewską...
i pojadą do Rzymu...
jliber / 212.180.147.* / 2006-08-09 16:34
Ależ oczywiście że tak. A myślisz że dzięki komu SLD wygrał poprzednie wybory? Przecież nie dzięki samym agentom SB. Dzięki tym samym paniom w moherowych beretach i naiwniakom wybierającym zawsze tych co obiecują więcej, oczywiście z wyłączeniem tych co skompromitowali się poprzednio. Takie naiwniaki i prostaki nigdy nie zagłosują na liberałów bo wierzą innym prostakom i naiwniakom że to największe zło (i rzeczywiście jest, ale dla urzędasów i pasożytów).
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-08-09 16:15
jliber używa pojęcia "mohery" w stosunku do elektoratu, który ślepo wierzy w obietnice polityków, a przez to jest łatwo sterowalny i przewidywalny
LP / 83.135.177.* / 2006-06-24 20:15
"w oświacie powinny działać apolityczne związki zawodowe, "które walczą o prawa nauczycieli, a nie takie, które realizują program polityczny SLD".
To bardzo ciekawa teoria -widocznie jedyny POLITYK który nie nauczył się w swoiej drodze EDUKACJI że każda forma walki o prawa to POLITYKA . Zbieżność programów walki to pokrywająca się zbieżność INTERESóW politycznych których Gierych nie rozróżnia -szkoda !!!!!!!
Kiepski POLITYK to tak jak kiepski MUZYK z nikłym wyczuciem tonu od półtonu !!!
I takie OSOBY mają być wykładnią AUTORYTETU CZEGO ??

Najnowsze wpisy