Forum Polityka, aktualnościKraj

Gowin: Palikota nie można tolerować, przestał być użyteczny

Gowin: Palikota nie można tolerować, przestał być użyteczny

Wyświetlaj:
maxymili / 2010-07-09 11:59 / Tysiącznik na forum
Teraz się Palikot nie podoba? Jak by nie Janusz to byście znów przegrali swoją miękką kampanią bez wyrazu i stanowczości.
Zróbcie sondaż społeczny kogo bardziej ludzie głosujący na PO chcą usunąć z platformy, Schetynę, czy Palikota?
Ja stawiam wywalenie Schetyny 5:2.
stajniowy / 213.238.119.* / 2010-07-09 20:47
... to ... wybor miedzy tyfusem a dzuma
azariasz / 212.160.228.* / 2010-07-09 12:19
ja bym dorzucił jeszcze do tego sondażu Gowina, myślę że wynik byłby podobny
jliber / 2010-07-09 09:13 / Tysiącznik na forum
To może o Hitlerze też zaczniemy tylko dobrze mówić, w końcu szacunek do zmarłych zobowiązuje, co za idiotyzmy.
maxymili / 2010-07-16 08:35 / Tysiącznik na forum
Lech Kaczyński nie był dobrym prezydentem. Lech Kaczyński być może był lub przynajmniej bywał dobrym człowiekiem.
Lech Kaczyński nie zginął śmiercią bohaterską, ani też męczeńską. Zginął w wypadku, do którego prawdopodobnie w dużym stopniu się sam przyczynił naciskając na pilotów.
Lech Kaczyński nie był odważny ani mądry, był raczej przeciętny.
Lech Kaczyński nie był zrównoważonym i dostojnym przywódcą, był raczej chaotyczny i używał niestosowanych środków do realizacji zupełnie nieistotnych z punktu widzenia państwa celów.
Lech Kaczyński nie był wybitnym mężem stanu. W teście Salomona czyli kłótni o krzesła w Brukseli, wypadł bardzo słabo, wręcz źle.
To, że Lech Kaczyński spoczął na Wawelu podważa moje zaufanie do Polski. Nie powiem już dziecku i wnukom kiedyś, że Wawel jest miejscem spoczynku królów i wybitnych przywódców.
Podważa także zaufanie do Polski 10 milionów dorosłych obywateli na których słusznie powołuje się Palikot. Nie znaczy to,że wszyscy zaraz lecą głosować na Palikota i jego niby partię. Ale potencjał ma.
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-07-09 11:02
jliber ! A mordowanie Palestyńskich dzieci przez Naród Wybrany, który tak uwielbiasz jest konieczne ? A może sam byś chętnie postrzelał zamiast ziać nienawiścią na Forum ? Czy burzenie biednym ludziom domów w Izraelu jest konieczne?

Tylko się nie obrażaj, to tylko TRUDNE PYTANIA nauczyłem się tego od Palikota.

Trzeba się szczerze pytać o to co nas nurtuję...
jliber / 2010-07-09 19:25 / Tysiącznik na forum
Jestem filosemitą, ale akurat Izrael to kretyński pomysł żydowskich religijnych fanatyków, prawdziwa ziemia obiecana żydów to USA. Powinni w cholerę zostawić tą arabską pustynię. I wiele środowisk żydowskich uważa podobnie.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-07-09 13:14
czy taki debilizm jak Twój jest dziedziczy ?
czy się leczysz?

Tylko się nie obrażaj, to tylko TRUDNE PYTANIA nauczyłem się
tego od Palikota.
Shadowz / 193.201.167.* / 2010-07-09 12:14
Akurat ci tak zalezy na dzieciach palestyńskich... Neonazista pochylający się nad losem Arabów...
Ja sam bym chętnie postrzelał do łysych takich jak ty. Trzeba wam zorganizować kolejny front wschodni.
Oborowt / 79.185.95.* / 2010-07-09 10:58
Jubiler. Ty jestes gorzej POpaprany niż polikt.
Na twój idiotyzm nie ma skali.

Ty chyba na gówno mówisz złoto.
: (((((((( / 194.213.1.* / 2010-07-09 10:05
Podobno z nienawiści można się wyleczyć, popróbuj.

Kogo ty do hitlera porównujesz?
Floyd / 2010-07-09 10:27 / Tysiącznik na forum
Nie należało by z takim jak jliber wdawać się w dyskusje. Niech skrzeczy sam do siebie.
sfera2 / 2010-07-09 09:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Palikot mówi to co myślą inni. Jednak jako człowiek inteligentny, robi to w sposób prowokujący, często szokujący, co nie pozwala na przejście obok tematu obojętnie. Prawdę mówiąc nie wiem co jest gorsze: takie prowokacje często obsceniczne, czy mówienie półprawdy lub niesłuszne oczernianie przeciwników przez nieprawdziwe interpretowanie faktów. W moim przekonaniu jednak zwracanie uwagi na pewne problemy czy nieprawidłowości nawet w tak kontrowersyjny sposób jest lepszy od stosowania pomówień nie sprawdzonych lub sfingowanych. No może jednak sam bym tak nie postępował, to jednak nie można karać współczesnego Stańczyka.
dgen / 2010-07-09 11:08 / Tysiącznik na forum
po pierwsze palikot mówi to co myślą inni ..............w PO, on jest im potrzebny aby inne osoby (tusk, komorowski.....) mogły dalej lansować specyficzna politykę zgody i miłości
po drugie dziwi i to bardzo, utożsamianie się ludzi uznawanych jako tzw. autorytety ze sposobem myślenia (?) palikota - bo "teza" o odpowiedzialności kaczyńskiego za katastrofę jest tak samo racjonalna jak odpowiedzialność tuska za tysiące umierających co roku na raka ( w końcu wg UE spadliśmy na ostatnie miejsce w europie w zakresie dostępu do lekarza onkologa)
sfera2 / 2010-07-09 13:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ciekawe ile jeszcze czasu upłynie zanim zostanie zasypany podział my i oni. Nie jestem zwolennikiem PO ponieważ oni podobnie jak PiS preferują poglądy liberalno konserwatywne. Zauważ tylko, że oba ugrupowania mają skrzydła liberalne i konserwatywne, które nad podziw zgodnie się uzupełniają. Ja zaś jestem zwolennikiem kierunku liberalno lewackiego w którym jest miejsce dla wyrównywania warunków nie tylko przez sterowanie gospodarką za pomocą ustaw ale i objęcie opieką socjalną poszczególne jednostki.
Podział tych dwóch partii tak naprawdę jest spowodowany spięciem na linii Tusk Kaczyński w 2005 roku. Kaczyńskim, po wygraniu obu wyborów zamarzyła się władza absolutna. W wersji początkowej dążąc do stworzenia PO PiS-u planował wyjustowanie Tuska z PO i przejęcie przez połączenie obu partii większości parlamentarnej pozwalającej na zmiany w konstytucji co otworzyłoby drogę do stworzenia państwa totalnego. Kiedy mu z PO nie wyszło (o co do dziś ma żal do Tuska że go przejrzał ) powstał plan B, koalicja z Samoobroną i LPR. Według mnie co pokazuje historia, planował Leppera usunąć z rządu, przy pomocy prowokacji i przejąć posłów i elektorat. Jak pamiętamy prowokacja spaliła na panewce rozbijając koalicję, a Kaczyński musiał oddać władzę. Afera z aresztowaniem Sawickiej przed wyborami w 2007 i wstrzymanie aresztowania ministra sportu w jego rządzie było próbą ratowania wyniku wyborów, ale wyszło jak wyszło.
Z Palikotem problem w tym, że ludzie z tak zwanym autorytetem rozumieją jego prowokacje ale też wiedzą że bardzo duża część społeczeństwa po cichu popiera Palikota, a i działania jego chociaż doprowadzają niektórych do białej gorączki to nie kwalifikują się pod żaden paragraf. A to, że przeciwników PO wkurza to i dobrze, myślę że jednak nie wywalą go z partii, ponieważ to by było na rękę politykom z PiS-u.
: ((((((((((( / 194.213.1.* / 2010-07-09 14:14
"po pierwsze palikot mówi to co myślą inni ..............w PO," poprawka jak najbardziej zasadna, ja nie myślę tak jak Palikot i dgen zapewne też nie
sfera2 / 2010-07-09 17:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bardzo dobrze jak by wszystcy tak samo mysleli to byłby już komunizm, brrrrr
debile łączcie się / 77.255.240.* / 2010-07-09 17:40
a dlaczego nie, "wszystcy" pewnie mogą.
Elektro Devil / 2010-07-09 08:47 / Tysiącznik na forum
Spora część elektoratu to ogłupione nastolatki i mentalne nastolatki w wieku 20-25 lat. Chamstwo i prymitywizm do nich przemawia:


Jest taka część elektoratu, której tego typu wygłupy, a czasami wręcz ordynarne chamstwo się podoba.


Gowin przynajmniej ma w sobie tyle szczerości, że nazwał to zachowanie po imieniu...
maxymili / 2010-07-09 12:07 / Tysiącznik na forum
Co do ogupiałości to spójrz na księży, którzy grozili zakazem przyjmowania sakramentów osobom głosującym na Komorowskiego, zresztą przykładnego katolika, ale nie zależnego od radiomaryjnej mafii.

Sam jestem katolikiem i jest mi niezmiernie przykro z tego powodu.
takie oczy / 195.168.109.* / 2010-07-09 17:41
ja też łkam na widok Pierwszej Damy PO
Zbyszek52 / 109.243.14.* / 2010-07-09 09:44
To nie jest takie proste. Myślę, że Gowin jest zbyt naiwny jak na polityka. To jest w tym fachu wada dyskwalifikująca. A Palikot powinien trochę zmienić język i będzie OK.
MME / 82.210.232.* / 2010-07-09 09:21
Lepszy poziom rynsztoka niż poziom Rydzyka. Widać to po przemiłych kaczystach na wiecach.
Palikot prowokuje, ale zadaje trudne i wazne pytania. Na przykład o uzależnienie ś.p. Lecha Kaczyńskiego od swojego czarnego alter ego Jarosława. Osobiscie jestem przekonany, ze to Jarosław naciskał na ladowanie za wszelka cenę. Stąd pielgrzymki do kabiny pilotów różnych oficjeli, na czele z gen. Błasikiem.
A wywalić z Platformy należy Gowina, weźcie go sobie do PiS, tam jego miejsce.
oborowy / 79.185.95.* / 2010-07-09 11:13
Słuchaj chamie. Wasze chamstwo sie skończy w 2011r.
Bdziecie sobie mogli dyskutować w barze piwnym.
Elektro Devil / 2010-07-09 10:03 / Tysiącznik na forum
Trudne pytania? Jak w miejscowości w której mieszkasz w lokalnej gazecie, ktoś zada pytanie:

Czy ... ... nie jest pedofilem ? ( podając ciebie z imienia i nazwiska)

to uważasz, że to jest w porządku? Faktycznie reprezentujecie poziom rynsztoka.
MME / 82.210.232.* / 2010-07-09 10:28
No właśnie, to jest poziom PiS, agresja i wycieczki personalne. Bo przecież wy jesteście prawdziwymi Polakami a reszta to żydokomuna, czyż nie ? Bo przecież wy staliscie tam gdzie patrioci a reszta tam gdzie zomo, czyż nie ? Nawet jezeli wasz wódz siedział wtedy cicho jak mysz pod miotłą a teraz usta ma pełne frazesów - o sobie głównie zresztą.
Śmierć Lecha Kaczyńskiego była tragedią, ale na pewno nie męczeństwem ani bohaterstwem. Była skutkiem wypadku, co się w życiu zdarza. Prezydenturę Kaczyńskiego nie tylko mozna ale i trzeba oceniać, bo niby dlaczego nie ? Jednym sie ona podobała a innym nie, debata powinna być. Jezyk Palikota bywa ostry ale na pewno nie obraźliwy. Tylko reakcja PiS jest histeryczna. No i pana Gowina, ale on to w zasadzie także PiS
ciąg dalszy nastąpi / 77.255.240.* / 2010-07-09 17:46
to dopiero początek, świerszczyku kojący innych zgrabnym pocieraniem nóżek o chitynowy pancerzyk. Otóż już się pojawiają oferty dania w przysłowiowy pysk, na widok adwersaża. Tak więc chociaż w realu miarkuj waść poglądy na temat paligłupa, tak w ramach dobrze pojętego interesu własnego
Floyd / 2010-07-09 11:48 / Tysiącznik na forum
"Język Palikota bywa ostry ale na pewno nie obraźliwy"?? Język Palikota nie jest ostry, ale jest językiem ciemniaka z pod przysłowiowej budki z piwem i to bulwersuje ludzi z jaką taką ogładą, a przemawia do jemu podobnych i do nich jest skierowane.
A, te insynuacje których w żaden sposób nie można udowodnić ani też obalić, to mogą służyć tylko jednemu: Zgnoić człowieka i tyle. W ten sposób to można w stosunku do każdego stawiać podejrzenia i sugerować co ślina na język przyniesie, a gawiedź ma uciechę. Język Palikota obraża dobre obyczaje i bardziej pasuje do programów satyrycznych Majewskiego które też nie każdemu odpowiadają. A, Tobie radzę abyś nie bił więcej żony, bo ucieknie jak żona Palikota. Nie bijesz? Nie szkodzi, dobra rada zawsze się przyda.
Kulturalny i wyważony język Gowina się nie podoba? No, to wszystko jasne.
Oborowy / 79.185.95.* / 2010-07-09 11:22
Przeciez w ostatnich wyborach. Jasno widać było kogo POpierał Jaruzelski, który ZOMO wyprowadził na ludzi.

Więc prawda sie tylko uwypukliła. Do kogo masz pretensje.

Taki pewny jestes, ze to tylko wypadek.
Nawet wczoraj prokurator generalny nie wykluczył z sledztwa zamachu.
Tak więc znów mijasz sie z prawdą.
dgen / 2010-07-09 11:13 / Tysiącznik na forum
rozumiem, że teraz tez można , wzorując się na wypowiedziach twoich idoli, nazywać prezydenta komorowskiego durniem, chamem, alkoholikiem.......?
a co do "zomo...itd" - przypomnij kogo ostatnio poparł zadeklarowany żydokomunista michnik, patriota jaruzelski i cała postomunistyczna smietanka ?
rotor / 84.144.67.* / 2010-07-09 07:45
a tak na marginesie - byl on kiedykolwiek uzyteczny???
Gratuluje przebudzenia panie Gowin.
: (((((((( / 194.213.1.* / 2010-07-09 08:31
Oczywiście,że był,i jest ciągle użyteczny,prędzej Gowina z PO wywalą niż Palikota
zbyszek52 / 109.243.14.* / 2010-07-09 09:58
Myślę, że ani jednego ani drugiego. I tak powinno być.
jalud / 83.17.191.* / 2010-07-09 07:36
Czemu nie w Kancelarii Premiera? Jako nadworny błazen. A nawiasem mówiąc panie Gowin, skoro tak panu obrzydł Palikot, który częściowo reprezentuje środowisko PO, to co pan jeszcze robi w tej partii. Bądź pan uczciwy w stosunku do siebie i swoich wyborców, odrobinę ambicji i honoru. Ale co ja gadam, honor i ambicja to towar z najwyższej półki, nie na kieszeń dzisiejszych politycznych pariasów.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-07-09 07:34
LK zwariował?
Piloci zwariowali?
Rosjanie zwariowali?

Palikot obstawia pierwsze. Rosjanie drugie. PiS trzecie.

A ty, poczekasz na wyniki działania komisji czy obstawiasz coś już teraz?
zbyszek52 / 109.243.14.* / 2010-07-09 10:02
Jeśli jesteś ciekaw co ja obstawiam to czekając na wyniki dochodzenia optuje za pierwszym i drugim z akcentem na pierwsze.
zbyszek52 / 109.243.14.* / 2010-07-09 10:48
Jestem za sobą. I mogę się mylić. Biorę to pod uwagę. No ale jakaś przyczyna byla. Ja wybralem chyba najbardziej prawdopodobne.
Floyd / 2010-07-09 10:21 / Tysiącznik na forum
LK siedział za sterami?
Jeżeli nie, to pilot który by ulegał jakimś tam sugerowanym przez takich jak Ty naciskom byłby idiotą i nie może być inaczej.
A, może LK trzymał pistolet przy głowie pilota? Podpowiedz taką wersję Palikotowi, przyjmie ją z radością.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy