Forum Polityka, aktualnościKraj

Gowin: Palikota nie można tolerować, przestał być użyteczny

Gowin: Palikota nie można tolerować, przestał być użyteczny

Wyświetlaj:
zbyszek52 / 109.243.24.* / 2010-07-16 10:34
Analizy Gowina są bardzo często- zbyt często nie trafne. A mimo to chętnie lata do mediów ze swoimi przemyśleniami. Wizjonerem nie jest. Ale ma niezachwiane przeświadczenie o swoim wysokim poziomie intelektualnym. Chcialoby się powiedzieć - tylko pozazdrościć gdyby to nie bylo żalosne.
Lot102 / 195.187.253.* / 2010-07-16 10:04
Pan Gowin twórca elitarnej szkoły leaderów politycznych, powinien milczeć i tyle. Popatrzmy na Kraków! Prezydent z lewicy, a lud głosuje na podobnego z fizonomi Ziobrę!!!
W każdym normalnym kraju, prokuratorzy zajęli by się w pierwszej kolejności Jarkiem K. Pierwotne bowiem jest pytanie: Kto skorzystał na śmierci byłego prezydenta LK?
Kolejne: Czemu to Jarek zrezygnował z lotu z bratem? Czyżby wiedział o katastrofie? Był u wróżki?
Czemu zdziwił go telefon od Sikorskiego? Golił się jak mówi i zaskoczyło go, że Lech przeżył?
Czy może nie dziwić, że Lech się spóźnił na samolot? Może, coś przeczuwał? Przecież zawiódł brata, bliskie zeru poparcie, ogrom negatywnego elektoratu!
Jarek "taktyk" znajduje rozwiązanie. W samolocie są zwolennicy brata, a że przy okazji giną porządni ludzie!! Taka daninę zawsze należy opłacić!!
Panowie Prokuratorzy!!!
przesłuchajcie Jarka!!!
Cały świat w pierwszej kolejności sprawdza RODZINĘ!!!
Tu korzyści Jarka ze śmierci brata są ewidentne!!!!
ODWAGI, PANOWIE!!! ODWAGI!!

p.s.
obejrzyjcie firmy z okresu kampanii prezydenckiej. Jak Jarek mocna i z uśmiechem przeżywa śmierć brata!!!
Bez Smoleńska Jarek był bez pomysłu na przyszłość, teraz Krzyczy łapać złodzieja!!!
zbyszek52 / 109.243.24.* / 2010-07-16 10:40
Daj spokój czlowieku. Prokuratorzy wiedzą co robić. Tym bardziej że sprawa wydaje się prosta. Tak naprawdę to przecież znamy przyczyny. Potrzebne tylko wszystkie szczególy które poznamy po zakończeniu badań. A to niestety jednak musii potrwać.
fkasprzak / 2010-07-10 15:28 / Bywalec forum
GOWIN PSEUDO PATRIOTA OCENIA PALIKOTA,JESTEŚ GORSZY DWA RAZY NIŻ PALIKOT FAŁUSZYWY PATRIOTO.
zbyszek52 / 109.243.24.* / 2010-07-16 10:51
Po co wyjeżdzasz z tym patrotyzmem czy pseudopatriotyzmem. To jest weryfikowane zawsze kiedy ojczyzna w potrzebie. A są tacy co im się wydaje, że wystarczy się podpisac " patrita" albo " prawdziwy Polak" i już. Najlatwiej być patriotą jak nic nie kosztuje.
beberlebe / 87.99.33.* / 2010-07-10 12:56
Myślę, że Janusz Palikot jest bardziej przydatny w odradzającym się życiu politycznym i społecznym w Polsce, niż świętoszkowaty, wszystkowiedzący i zaściankowy krakowianin Jarosław Gowin.
w. / 83.24.192.* / 2010-07-10 06:42
Ciekawe- kryterium "użyteczności" u polityka katolickiego.a kiedy wycofa się z eutanazji i obrony życia poczętego. Jak nie będzie uzyteczne dla utrzymania się u koryta?
WW$$ / 79.163.232.* / 2010-07-09 22:04
To jedyny człowiek który bez ogródek wyraża swoje myśli i odczucia wielu Polaków. Nie tylko w sądach się nie myli ale mówi prawdę nawet wtedy gdy wydaje się ona brutalna i nie do przyjęcia przez środowiska które wolą żyć w obłudzie i udawać że nic się nie stało. Prawda bywa bolesna a to że dotyczy zmarłego Prezydenta nie może być przemilczana i naprawdę utarte obyczaje że o zmarłych nie powinno mówić się źle nie ma nic wspólnego z prawdą, wybielać można wszystko i tłumaczyć również, nawet przebaczyć i zapomnieć ale prawda pozostaje prawdą i nieważne jakimi sloganami i słówkami je przykryjemy. To że powiedział tak drastycznie że Prezydent ma krew na rękach naprawdę to brutalne nawet nie smaczne ale czyżby pycha i arogancja Prezydenta nie miała wpływu na wypadek ?, czy gdyby nie pyszałkowatość i zarozumiałość tego człowieka nie żyło by dzisiaj 95 osób?, gdyby nie lekceważenie procedur przy lądowaniu i Prezydencka zarozumiałość podyktowana jego osobowością.Co sobie myślał to proste " co ja Prezydent Lech Kaczyński nie wyląduję mimo mgły, a co mi tam mgła ja jestem Prezydentem i żadne prawo mnie nie obowiązuje a Rosjanie niech sobie mówią co chcą ja wiem lepiej. Jak się skończyło wszyscy wiemy a więc czy zatem nie ponosi Prezydent moralnej odpowiedzialności za naciski poprzez swoich ludzi na załogę samolotu ? ja nie mam najmniejszej wątpliwości a wystarczyło na 100 m. przy braku widoczności polecieć na lotnisko zapasowe a nie zgrywać Boga i wszystko byłoby w porządku ale gdy spóźnia się na samolot a później goni czas i za wszelką cenę chce się wylądować wbrew logice i wszystkim przyjętym standardom to katastrofa była do przewidzenia. Szkoda tylko że za głupotę jednego człowieka tyle osób musiało zapłacić własnym życiem ale bynajmniej nie jest to żadne bohaterstwo lecz nieskończona głupota i pycha jednego człowieka.
acomitam / 83.25.125.* / 2010-07-12 06:51
Za dużo Wyborczej i TVN24. Tam jeszcze przed wypadkiem wiedzieli, że to wina Kaczyńskiego.
zbyszek52 / 109.243.24.* / 2010-07-16 11:03
Ja może trochę później bo dopiero od momentu katastrofy mam przeczucie, że Kaczyński przyczynil się do katastrofy
jt / 78.8.59.* / 2010-07-10 06:54
Z taką "argumentacją" nie można polemizować.Jak widzę choroba która się
nazywa palikotyzm jest chyba zaraźliwa,i bardzo łatwo na nią zapadają
przeciwnicy PiS-u.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
jliber / 2010-07-10 07:10 / Tysiącznik na forum
Palikot to właśnie szczepionka na chorobę pisowskiej hołoty szerzącej wszem i wobec że wszyscy w PO to agenci 007 a Tusk strzelał w Smoleńsku z bazooki.
amadeusz191 / 84.10.29.* / 2010-07-10 00:51
Zupełna głupota - to co , piloci wojskowi srali w gacie ze strachu przed prezydentem Kaczyńskim ? Przecież oni podlegają ministrowi obrony Bogdanowi Klichowi , nie prezydentowi.
jliber / 2010-07-10 06:35 / Tysiącznik na forum
Przestań już pieprzyć, Lech swoim hojractwem i głopotą zamordował 100 osób, nie zabiera się na pokład jednego samolotu całego dowództwa armii lecącego na prymitywny wojskowy pas startowy wrogiego kraju w masakrycznych warunkach pogodowych, już bardziej oczywistego morderstwa w historii Polski jeszcze nie było.
103 / 188.147.210.* / 2010-07-09 21:08
A czy gówina można tolerować?
zbyszek52 / 109.243.24.* / 2010-07-16 10:59
Dla obydwu jest miejsce i jeszcze wielu innych co mówią to co myslą. To przynajmniej jest jakaś baza do dyskusji. Wolę to niż belkoczących przygotowane banalne formulki w rodzaju Blaszczaka. To może wywolać znudzenie a bardziej wrażliwych torsje, a co najważniejsze nic nie wnosi.
jliber / 2010-07-09 19:27 / Tysiącznik na forum
Z reakcji pisiurów można łatwo wywnioskować że najbliżej prawdy zawsze są właśnie Palikot i Niesiołowski.
buc_pucybut / 2010-07-10 01:17 / Tysiącznik na forum
Tak widziałem juz matematyke według Peło Grad i Vicek teraz prawda według Peło co jeszcze
amadeusz191 / 84.10.29.* / 2010-07-09 21:24
Co będzie trajkotać - jak nakręcona kataryna - Niesiołowski , to już z góry wiadomo , jeszcze zanim otworzy twarz. Odnośnie Palikota , to takiej pewności nigdy z góry nie ma , co nie umniejsza skali jego chamstwa i znikczemnienia.
stajniowy / 213.238.119.* / 2010-07-09 20:31
jliber to jak zawsze, mniejszy albo wiekszy ale tylko rynsztok
poinformowane źródła / 195.168.109.* / 2010-07-09 19:42
nie zapominaj również o Pierwszej Damie PO. Będąc bowiem u boku Prezydenta PO-lski, czerpie garściami prawdę w stanie krystalicznym, wydalaną przez swojego czcigodnego małżonka. Zgoda która buduje ich urocze stadło oparta jest bowiem wyłącznie na prawdzie.
sfera2 / 2010-07-09 22:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jesteś dupek,
buc_pucybut / 2010-07-10 01:15 / Tysiącznik na forum
O proszę Pomiote sie uakatywnil coś mało napisałeś nie było co wklejać sztab już nie pracuje za takiego posta nawet piątaka nie dostaniesz ;-)
Myśliwiec / 92.40.82.* / 2010-07-09 19:02

Może wysłać Palikota do Kancelarii Prezydenta?

I to jest dowcip miesiąca! Gratulacje dla pana redaktora.
niewierzący ateusz / 83.4.95.* / 2010-07-09 15:58
że polska prokuratura nie wyklucza zamachu przy użyciu broni niekonwencjonalnej jako jednej z przyczyn prezydenckiego samolotu Tu-154 pod Smoleńskiem. Część wniosku prokuratury do Departamentu Sprawiedliwości USA zawiera pytania dotyczące tego wątku."

dedykuję cytat wszystkim peowskim aktywistom wypisującym na
forach za palikotem jakoby to lech kaczyńska ponosił winę za
katastrofę, jak również tym wypisującym teksty w stylu "Palikot mówi to
co myślą inni."
jliber / 2010-07-09 19:21 / Tysiącznik na forum
Lech zamordował 100 osób, czas się z tym pogodzić.
jt / 78.8.230.* / 2010-07-09 20:43
Przez kilka dni nie zaglądałem na forum.I widzę że Twoje wpisy są coraz bardziej debilne.Jakiś
czas temu można było z nimi polemizować,miały jakiś sens,była jakaś argumentacja z Twojej
strony.A teraz to co jest?.Chamstwo,a czy z tym można polemizować?,moim zdaniem nie.Zalatujesz
palikotem.Nie wiem czy świadomie czy nie,ale stosujesz czysty palikotyzm.
jliber / 2010-07-10 06:37 / Tysiącznik na forum
Lech swoim hojractwem i głopotą
zamordował 100 osób, nie zaprasza się na pokład jednego
samolotu całego dowództwa armii lecącego na prymitywny
wojskowy pas startowy wrogiego kraju w masakrycznych
warunkach pogodowych, już bardziej oczywistego morderstwa
w historii Polski jeszcze nie było.
jt / 78.8.59.* / 2010-07-10 06:48
Z taką "argumentacją" nie można polemizować.Jak widzę choroba która się nazywa palikotyzm jest chyba zaraźliwa,i bardzo łatwo na nią zapadają przeciwnicy PiS-u.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
jliber / 2010-07-10 07:10 / Tysiącznik na forum
Palikot to właśnie szczepionka na chorobę pisowskiej hołoty szerzącej wszem i wobec że wszyscy w PO to agenci 007 a Tusk strzelał w Smoleńsku z bazooki.
kto wie / 195.168.109.* / 2010-07-09 19:46
dla przykładu przykładem zgody i pogodzenia się właściwe z losem jest trwanie Pierwszej Damy z czcigodnym Prezydentem PO-lski. Co prawda nie jest powiedziane, czy przypadkiem czcigodny małożnek nie zamordowałby 100 a nawet 1000 osób, gdyby tylko miał gwarancję na pozbycie się swojego uroczego balastu.
sfera2 / 2010-07-09 16:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prokuratura wysłała zapytanie aby potwierdzić lub wykluczyć możliwość użycia mgły jako broni niekonwencjonalnej i nie można nic z góry zakładać.
Taka hipoteza ma jedną słabe miejsce, zastosowanie mgły na godzinę przed lądowaniem TU - 154, w sytuacji lotu według karty dla tego lotu nie doprowadziłoby do katastrofy.
Bardziej skuteczne byłoby wypuszczenie tej mgły w momencie podchodzenia do lądowania.
A pisze to, ten co twierdzi "Palikot mówi to co myślą inni", jednak PO-wskim aktywistą nie jestem ponieważ dla mnie PO i PiS to takie same partie tylko prezesi się kłócą, no i bliżej mnie do liberalizmu Tuska niż skrajnej prawicy Kaczyńskiego który ma ciągotki do totalizmu państwowego.
niewierzący ateusz / 83.4.95.* / 2010-07-09 16:18
"Seremet powiedział, że wysłany niedawno wniosek o pomoc prawną do USA dotyczy m.in. wątku ewentualnego zamachu przy użyciu broni elektronicznej. Nadal jest badany wątek przy użyciu broni niekonwencjonalnej"

pierwszy cytat z niezależnej drugi z niusłika , różnica między portalami taka, że na niezależnej zacytowany tekst jest na początku informacji tłustym drukiem a na niusłiku w środku tekstu, no i różnica w tytułach niusłik za najważniejsze z całego wywiadu uznał "Seremet nie wyklucza ekshumacji ofiar katastrofy pod Smoleńskiem" i taki dał tytuł a na niezależnej za najważniejsze uznano,że prokuratura nie wyklucza zamachu co oddano w tytule "SEREMET: TO MÓGŁ BYĆ ZAMACH" zwrócmy uwagę nie był a tylko MÓGŁ BYĆ
na / 83.4.95.* / 2010-07-09 16:50
na onecie informacji o tym ,że polska prokuratura bada wątek zamachu informacji znaleźć nie potrafię, teksty palikota o tym że za ktastrofę winę ponosi kaczyński wiszą na onecie na pierwszej stronie po 10 godzim, tak,że trudno je przeoczyć, potem palikot robi sondaż, i wszyscy się cieszą ,że tak duży odsetek badanych uważa za winnego byłego prezydenta, a możliwośc zamachu dopuszcza znacznie mniej

na money informacji o wywiadzie prokuratora genealnego i badaniu wątku zamachu również nie ma

odkrywcze to nie jest -przynajmniej dla mnie- że poglądach społeczeństwa decyduje dostępność informacji , więc peowcy aktywiści mogą na forach bez przeszkód powtarzać i uwiarygadniać zniewagi palikota palikota ,

"Palikot mówi to co myślą inni." panie strefa2 ? o nie ro innii myślą to co mówi palikot, i bezmyślnie powtarzają
sfera2 / 2010-07-09 16:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie piszą, bo to nie niusy, będą pisać jeśli amerykanie potwierdziliby taką wersję. Wydaje się, że po prostu czytasz brukowce, a nie normalne dzienniki.
buc_pucybut / 2010-07-10 01:20 / Tysiącznik na forum
A niusy palikmiota sa potwierdzone ?
niewierzący ateusz / 83.4.95.* / 2010-07-09 17:35
wiem ,że czytam brukowce.bo w poważnych dziennikach wiszą opinie palikota, które są niusami których potwierdzać nie trzeba

ps, czuwasz na forum niczym ORMO ,po 10 minutach odpowiedź, o której godzinie dzisiaj pierwszy post wysłałeś? chcesz pobić rekord jlibera i przekroczyć dzisiaj liczbę 100 wpisów?
szaren / 213.108.114.* / 2010-07-09 17:20
A kto to są wszyscy?
Wszak większośc swoje poglądy ksztautuje , zapozanjąc się z tym co podaja brukowce.
To brukowce kształtują "opinie publiczną". To brukowce decydują o swiatopoglądzie mas.
A nie dzienniki czy media uznawane za niebrukowe.
Gdyby uzurpatorzy mogli liczyc jedynie na głosy "inteligentniej" otumanionej "klasy sredniej", to przegrywali by w kazdych "wyborach".
O "zwyciestwie" decyduje "lud" kturemu pozwolono na taka "fanaberię", jak prawo do głosu.
A Lud w swojej wiekszośc poznaje świat prze media "brukowe" a nie inne.
amadeusz191 / 84.10.29.* / 2010-07-10 00:47
Zupełna głupota - to co , piloci srali w gacie ze strachu przed prezydentem Kaczyńskim ?
Przecież oni podlegają ministrowi Klichowi , nie prezydentowi.
wektor / 2010-07-09 17:17 / portfel / Bywalec forum


Nie piszą, bo to nie niusy, będą pisać jeśli
amerykanie potwierdziliby taką wersję

Będą pisać jak im na to zezwoli, ich POprawność polityczna.


Palikot mówi to co myślą inni." panie strefa2 ? o nie
ro innii myślą to co mówi palikot, i bezmyślnie
powtarzają

Ja też tak sądzę.

Pozdro.
teoretyk-praktyk / 2010-07-09 15:57 / portfel / Toddler giełdowy
Jednak poseł Palikot może mieć w wielu wypadkach rację.
ifru w p.. / 77.255.240.* / 2010-07-09 17:36
owszem, np. o użyteczności sztucznego penisa w nagłych przypadkach
jliber / 2010-07-09 19:22 / Tysiącznik na forum
Każdy pisiur powinien dostać takiego penisa w tyłek aby mu się horyzonty poszerzyły.
zbyszek52 / 109.243.24.* / 2010-07-16 10:45
Myślę, że to nie wystarczy. Potrzebna ingerencja genetyków. Problem trudny więc i terapia musi być radykalna, niestandardowa.
coś takiego jest możliwe / 195.168.109.* / 2010-07-09 19:52
bardzo zabawne, to trzeba przyznć, choć wydaje mi się, że oparte na własnym doświadczeniu. Wiesz co, po chwili zastanowienia dochodzę do wniosku, że w przedstawionym przez ciebie przekazie jest ziarnko prawdy. Otóż niewątpliwie nachylasz się, aby przyjąć penisa w wiadome miejsce. Zbyt gwałtowne ugodzenie, może wywołać rozszerzenie źrenic, zatem rozglądając dodatkowo czy przypadkiem nie zdybał was ktoś na zabawie - dostrzegarz o wiele więcej niż np. w chwili gdy tylko oczekujesz na przyjaeciela.
jt / 78.8.230.* / 2010-07-09 20:34
Dobra i śmieszna diagnoza.Uśmiałem się niesamowicie.
$$$$ / 89.77.127.* / 2010-07-09 15:19
Palikota wyrzucić z PO ? dobre sobie...
PO bez Janusza Palikota to jak zupa bez soli.
kreatynina / 87.239.73.* / 2010-07-09 14:54
Wywiad, a jakże, bardzo interesujący ;) Momentami, widzę, że pan Gowin wczuwa si e w rolę Prezydenta. A co więcej, chwilami mam wrażenie , że pana Komorowskiego, zna lepiej niż siebie samego.

Brawo ! Tak trzymać ! ;)))
amadeusz191 / 84.10.29.* / 2010-07-09 14:25
Skoro szkodzi partii , niech go wywalą. To , że stracą przez to trochę ogłupiałych przez Palikota wyborców, to małe piwo - lepiej wrzód przeciąć,zanim zacznie zarażać.
rembert2 / 2010-07-09 13:06 / Tysiącznik na forum
Gorzej będzie jak Tusku Miro i Zbychu dojda do wniosku ze bez Gowina bedzie latwiej-juz Rokita uziemiony,pozdro
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy