Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Brakujące ramię

GPW: Brakujące ramię

Money.pl / 2007-12-01 00:19
Komentarze do wiadomości: GPW: Brakujące ramię.
Wyświetlaj:
pseudo12345 / 2007-12-03 07:49
Może to walka między bankami? Przecież ktoś, kto chce sprzedać wielką ilość akcji wie, że sam obniży cenę oraz nie znajdzie nabywców. A więc chce doprowadzić do obniżenia cen akcji, które sam posiada? To można zrobić tylko w wypadku, kiedy chce się kogoś zniszczyć. Czyżby giełda w Polsce miała spełniać takie zadanie? Czy jest jakieś rozsądne wytłumaczenie spadku WIG20 w ostatnich chwilach sesji?
Bilunia / 83.20.18.* / 2007-12-01 00:19
Jeżeli o mnie chodzi, to możecie w formacjach widzieć młoty, trzonki, świece, PGR-y, a nawet króliczki z podwiniętymi ogonkami. Najistotniejszy w tym wszystkim jest fakt, że dwa Domy Maklerskie (BOŚ i BzWBK) zupełnie inaczej widzą rynek w najbliższych dniach. Może spróbujcie wróżyć z fusów, tylko uzgodnijcie wcześniej gatunek kawy - to może wyjdzie Wam to samo???
A jeżeli i to nie pomoże, to może lanie wosku???
A takie szaraczki jak ja, powierzają Wam swoje oszczędności.....
Parker / 2007-12-01 15:30 / parker.bblog.pl
Widziałem ostatnio wyznaczanie kursów DJa na podstawie ruchów planet naszego układu w powiązaniu z Fibonnaccim :) Kosmiczne wykresy były :) Wszystko da się opisać za pomocą matematyki więc kto wie :] Skoro motyl machający skrzydłami w Polsce może spowodować tornado w Ameryce (patrz: efekt motyla), to dlaczego układ fusów nie miałby być wskaźnikiem wzrostów i spadków ? ;) Wszystko da sie odpowiednio nagiąć :]
żubr / 2007-12-01 15:19 / Bywalec forum
he he nie zdradzaj tajemnic - te fusy najbardziej są trafne - jest
taki jeden co czyta NY COś NA LONG cośtam ON W TO wieży.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy