GPW czy Forex

czupryn4 / 2008-08-01 12:10
proszę o pporadę posiadam 100% akcji AIG oraz Legg Meysona prze ok 1,5 roku zgenerowałem ok 40% straty w obu przypadkach w ostatnim okresie czasu zainteresowałem sie rynkiem Forex oczywiście sam sie na tym nie znam ale skontaktował sie ze mna broker firmz IDM Trader i zaproponował oczywiście odpłatnie inwestycje na rynku forex prowadzona przez Doma maklerski .wszystkie inwestycie z uwagi na fakt iż sie na tym nie znam będą dokonywane przy mojej akceptacji telefonicznej stąd moje pytanie czy w chwili obecnej i sytuacji na GPW i na Swiecie warto jest pomimo moich strat przerzucić wszystkie moje środki na rynek Forex tam oczywiście w/g relacji brokera jest całkiem przyzwoity zarobek myslałem o tym gdyż nie wiadomo jak długo taka sytuacja potwa ja oczywiśćie akceptuje straty i śpię spokojnie pomimo całkiem dużej straty moich środków ale z drugiej strony czemu czekać kiedy sytuacja się odwróci jak mozna już zarabiać i odrobić moje straty na Forexsie czy ktoś mi pomoże w podjęciu decyzji dziękuję i pozdrawiam
Wyświetlaj:
Sławek__ / 78.31.139.* / 2008-08-18 16:13
Trzymaj się od forexa z dala. Ja za swoją lekcję drogo zapłaciłem. Na forexie wydaje się że zarobek jest zawsze na wyciągnięcie ręki, ale zawsze cię tam zdążą wydymać. Możesz sobie demo z XTB za darmo założyć i pograć nieco wirtualną kasą, ale nie wiem czy dobrze ci polecam, bo ja na wirtualnej ze 100K zrobiłem drugie 100K w miesiąc, więc szybko wpłaciłem prawdziwe 100K i dziś mi z tego został ostatni tysiąc. A co człowiek nerwów stracił. Kasa na wpłacona na forex zrujnuje twoje życie, ciągle bedziesz zaglądał na kurs. Zrobisz sobie dostęp na PDA i będziesz ślęczał, a i tak wszystkos stracisz.

Czyli - trzymaj się z daleka :)
hannibal / 2008-08-17 18:46 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ładnych masz doradców....IDM.....nie dość ,że straciłeś to jeszcze chcą Cię wpakować w arcytrudny forex.....daruj sobie....jeśli masz sporo czasu to spróbuj dokupywać INVFIZ lub Operę Equlibrium.....ja inwestuję sam więc nie korzystam już z funduszy...a od forexu z daleka...pozdro
qazx / 83.10.172.* / 2008-08-17 13:29
Na Forexie można zarobi niezależnie czy masz do czynienia z hossą czy bessą. W większości grasz tam na crossach walut (przy dośc wysokiej dzwigni najczesciej 1:100). Inwestycje na rynku FOREX wiąża sie jednak z bardzo dużym ryzykiem. Zdecydowanie większym niż na GPW. W parę dni(godzin) możesz zarobic a prawdopodobniej stracic 100%.
Więc jeśli nie jesteś doświadczonym graczem nie polecam Ci inwestowania na FOREXIE.
Myślę, że jeśli jednak się zdecydujesz to ze względu na ryzyko nie powinieneś umieścic tam nie więcej niż 20% swoich aktywów. Mogą one wtedy stanowi naprawdę przyjemną śmietankę do spicia.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy