Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Jak wygląda strach?

GPW: Jak wygląda strach?

Money.pl / 2009-04-27 18:06
Komentarze do wiadomości: GPW: Jak wygląda strach?.
Wyświetlaj:
dodge / 2009-04-27 19:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2009-04-27 19:07:47 | 83.24.99.* | Zigzag
Te zawsze możesz miec na boku. Żona ma być matką Twoich dzieci, niezapiękna,
wyszumiała, wyrozumiała, dobra w łózku i kuchni, ale też w salonie...dobre są byłe
k...wy. To najlepsze żony... Pozdro...



2009-04-27 19:11:52 | JB [ Bywalec forum ]
O i to jest męski facet... o takim mażą wszystkie kobiety... a później gadają, że
wszyscy mężczyźni to świnie... ale jak trafia im się facet, który świata poza nimi
nie widzi i jest gotowy zrobić dla nich wszystko... to nie est dla nich idealnym
męskim facetem tylko dobrym kumplem, którego mżna dla zabawy uwodzić i go
wykożystywać.


2009-04-27 19:20:09 | JB [ Bywalec forum ]
W skrócie kobiety są głupie i lubią być wykożystywane i poniżane.



Nie no Panowie ... życzę Wam powodzenia :)
JB / 2009-04-27 19:39
Nie musisz mi życzyć powodzenia. Unikam kobiet i mi sie powodzi. Zigzagowi też nie musisz. On wie jak kobiety wykożystywać i pewnie tez mu się powodzi... co kwartał jest z inną a czasami z kiloma naraz.
Don Kenobi / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:46
A tym wykorzystywaniem to tak naprawdę trudno dociec, kto kogo. Czasem warto stracić, żeby zyskać.
JB / 2009-04-27 19:55
Jedyne co zyskałem to doświadczenie... ale to jest bezcenne.
Don Kenobi / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:29
Liczba zarażonych w prywatnej szkole w NY może przekroczyć 100 osób.
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:32
Ilość potwierdzonych zachorowań w Stanach wzrosła. NY ma 45.

w tym tempie ken pogrzebiesz dzisiaj pół globu
Don Kenobi / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:35
Ty się tak nie śpiesz. Tak czy inaczej hossa zakończona. Zakładaj maskę i kombinezon. .
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:40
słuchaj zboczku- mnie strach nie podnieca tak jak ciebie dlatego sobie daruj ten katastroficzne wizje
Don Kenobi / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:48
To leć do Meksyku. tłumoczku.
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:55
ty jestes tchórzem Ken! dopiero do mnie dotarło:)) i chcesz aby inni się tez bali aby nie byc tak przeraźliwie samotnym:(
Don Kenobi / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:28
Posiadacze obligacji General Motors nie sądzą, żeby zaproponowana przez firmę zamiana długu na akcje powiodła się, więc z tej strony wsparcie dla indeksów już wyparowało. Zaczął się trend spadkowy i jutro na pewno się nie skończy.
janlew / 2009-04-27 19:32 / portfel / Tysiącznik na forum

Posiadacze obligacji General Motors nie sądzą, żeby
zaproponowana przez firmę zamiana długu na akcje powiodła się,
więc z tej strony wsparcie dla indeksów już wyparowało.


Dogadają się. Tak jak z pożyczkami, jednego dnia ma nie być, drugieg dnia pstryk - jest.


Zaczął
się trend spadkowy i jutro na pewno się nie skończy.


Trend spadkowy trwa od lata 2007 i nie widzę sygnałów jego odwrócenia.
Don Kenobi / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:39
Nie ma na razie chętnych na stracenie kilkudziesięciu miliardów $. Będą się tak targować, aż znów skończy się na biednym podatniku. Ciekawe jak na końcu podliczą ile jest winien, to okaże się, że on też nie ma i wszystko padnie.
Aero X / 83.7.102.* / 2009-04-27 19:20
Witam Wszystkich.
Niestety nie zaglądam często na money, bo niestety po wielu próbach zalogowania + po mailach z adminem niestety, pomimo prawidłowego hasła - nie mogę się zalogować.
Ostatnie moje transakcje to oddanie L-ek w piątek po 1737 pkt.
Dzisiaj S-ki średnio po 1743 pkt - oddane po 1720 pkt, potem L-ki 1722 pkt (mało) oddane po 1734 pkt.
Obecnie 100% kasa.
Obserwuję i za dużo szczęścia ostatnio mam - więc czas odpocząć nieco by zachłanność człowieka nie pochłonęła.
Choć jeśli udało by się jutro S-ki wysoko wziąć to być może. Pomyślę.
Giełdy pachną mi spadkami - wykres S&P na wykresie świecowym zaczyna niepokojąco wyglądać - spadkowo.
Poproszę o opinię techników na ten temat.
janlew / 2009-04-27 19:50 / portfel / Tysiącznik na forum

Giełdy pachną mi spadkami - wykres S&P na wykresie świecowym
zaczyna niepokojąco wyglądać - spadkowo.
Poproszę o opinię techników na ten temat.


Dokładnie. Dziś na SP500 utworzyła się czarna świeca, tak widać też u mnie.

Ale to pikuś przy czymś innym - 20 kwietnia utworzyła się duża czarna świeca z ogonem na górze (co sugeruje wyczerpanie się byków i zapowiada spadki), która nie została zakryta od góry przez żadną białą świecę po niej (a były trzy małe świece - 21,23 i 24 kwietnia). To coraz silniejszy sygnał dla niedźwiedzi. Z sesji na sesje maleje też obrót na SP500 (są dużo mniejsze niż miesiąc temu).

Warto też przepatrzeć oscylatory, STS jest w sferze lokalnego wykupienia (powyżej 70) a poza tym generuje sygnał sprzedaży (w dniu utworzenia wspomnianej czarnej świecy 20 kwietnia linia %D przecięła od góry malejącą linię signal).

MACD pozostaje niejednoznaczny a RSI jest mocno wykupiony (ale nie całkiem).
marlowe / 2009-04-27 19:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czy to znaczy, że na innych wykresach S&P nie wygląda spadkowo? Na liniowym czy słupkowym? Skąd wnioski? Rozwiniesz temat? Mówisz o liniowej czy logarytmicznej skali? Jakieś konkretne świeczki, czy może formacja?
pozdrawiam
Aero X / 83.7.102.* / 2009-04-27 19:34
http://stooq.pl/q/?s=s%26p500&c=10d&t=c&a=lg&b=1
marlowe / 2009-04-27 19:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie martwiłbym się na zapas :)
Don Kenobi / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:19
Ilość potwierdzonych zachorowań w Stanach wzrosła. NY ma 45. Inne stwierdzono w Kalifornii, Kanzas, Teksasie i Ohio.Wzrosła śmiertelna liczba oficjalnie potwierdzonych ofiar w Meksyku do 159.
JB / 2009-04-27 19:33
"Ws. świńskiej grypy media przekroczyły granice"
Epatowanie informacjami o świńskiej grypie, w których brak rzetelnego przekazu, a główny nacisk położony jest na emocjonalny tytuł i komentarz, świadczy o ogromnej nieodpowiedzialności mediów - ocenia w psycholog społeczny, prof. Janusz Czapiński.
- Przywoływanie epidemii hiszpanki, w wyniku której zginęły miliony ludzi, jest niepoważne w sytuacji, w której mamy do czynienia z ok. setką ofiar i ze spadającym z dnia na dzień, czy niemal z godziny na godzinę wskaźnikiem umieralności z powodu tej choroby - wcześniej to było pięć procent zakażonych - teraz już doszło do jednego procenta - powiedział Czapiński.

- Moim zdaniem to świadczy o ogromnej nieodpowiedzialności mediów. Tzn. zamiast podawać ten odsetek, który właściwie jest zbliżony do odsetka powikłań i zgonów z powodu zwykłej grypy, tyle że w innych grupach wiekowych, robi się z tego jakąś wirusową wojnę światów - podkreślił.

Ja bym apelował po pierwsze o to, żeby nie epatować tytułami i żeby podawać po prostu suchą informację: ile osób zostało zakażonych, jak, gdzie, jaki pośród zakażonych jest odsetek tych, którzy zmarli. Wyłącznie rzeczowa informacja bez tej otoczki, bez tego komentarza czysto emocjonalnego, który działa także na emocje odbiorców - powiedział psycholog.

Dodał, że chciałby by media wyznaczyły sobie granicę pogoni za zyskiem. - Niech gonią za zyskiem, tylko niech nie przekraczają jednej granicy - mianowicie granicy wywoływania paniki społecznej - podkreślił.

Czapiński ocenił, że "świadome żerowanie przez media na krwi, przemocy, patologiach, to jest jakby ich elementarz".

- Media oczywiście z tego żyją, ponieważ wpisują się w taką niezaspokojoną wiecznie potrzebę człowieka, żeby doświadczać cudzego nieszczęścia. Tylko jeśli mowa jest o tym, że gdzieś na świecie jest wojna i pokazuje się trupy, albo z jakichkolwiek innych powodów - katastrofy naturalnej - pokazuje się, że gdzieś zginęło kilkadziesiąt czy kilkaset osób to Polak może czuć się bezpiecznie - powiedział Czapiński.

- Ale w momencie, w którym z bardzo odległego od Polski ogniska zakażenia grypą, dla której wskaźnik umieralności wynosi 1 proc. czyni się sprawę narodową, to już wykracza poza naturalną skłonność mediów do epatowania odbiorców złem, dlatego że pociąga za sobą realne zło paniki np. na rynku mięsnym - podkreślił psycholog.

- Dlatego mówię o przekroczeniu pewnej granicy odpowiedzialności mediów - dodał.

Według Czapińskiego "weszliśmy w sezon ogórkowy jeśli chodzi o politykę, zbyt mało dzieje się nowych, interesujących rzeczy, a media muszą z czegoś żyć, nie biorąc pod uwagę kosztów i konsekwencji społecznych tworzenia wrażenia, że świat został opanowany przez wirus, któremu nie jesteśmy w stanie zaradzić".

Od piątku, gdy pojawiły się pierwsze doniesienia o zgonach, które wywołuje w Meksyku nieznany dotąd szczep wirusa, świńska grypa jest jednym z głównych tematów w mediach. "Wirus w natarciu", "Obserwacja pasażerów na Okęciu - Polsce zagraża świńska grypa?", "Szpitale nie przyjmują zarażonych grypą", "W Polsce są przygotowywane miejsca kwarantanny", "Giełdy zachorowały na świńską grypę" - to niektóre tylko tytuły z polskich portali, którym towarzyszą m.in. zdjęcia ludzi w maseczkach chirurgicznych.

Naukowcy przyznają, że choć wirusa świńskiej grypy nie wolno lekceważyć, to nie ma powodu do paniki z powodu epidemii w Ameryce Północnej. Nowy szczep wirusa zabił dotąd w Meksyku ponad 100 osób, choroba wystąpiła też w Stanach Zjednoczonych, gdzie nie spowodowała ofiar śmiertelnych, pierwszy przypadek świńskiej grypy w Europie stwierdzono w Hiszpanii.
Don Kenobi / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:13
Nieszczęścia zwykle chodzą parami, w Meksyku odnotowano trzęsienie ziemi 6,0 stopni w skali Richtera, 82 km od Acapulco. Po tej informacji indeksy osunęły się.
janlew / 2009-04-27 19:18 / portfel / Tysiącznik na forum

Nieszczęścia zwykle chodzą parami, w Meksyku odnotowano
trzęsienie ziemi 6,0 stopni w skali Richtera, 82 km od
Acapulco. Po tej informacji indeksy osunęły się.


Świńska grypa i trzęsienie ziemi. Tak pewnie będą anale tłumaczyć dzisiejsze spadki. Każdy powód dobry. Ale i tak wiadomo, że dystrybucja trwa i dziś i tak cudofix na zamknięciu będzie może z 1% na plusie. Leszczy trzeba czymś omamić i komuś papierki wcisnąć kolejnego dnia. Na razie pokazują marchewkę. Na kij przyjdzie jeszcze czas.
Don Chichota / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:22
Nie sądzę, żeby skończyli na plusie, trwa dystrybucja i każdy tera woli pozbyć się akcji. Poprzedni rajd odbywał się na bazie plotek i pobożnych życzeń. Czas na realizację zysków. Nic się przecież nie poprawia. Podskoki, bo spadło mniej od prognoz, dobre są na kilka godzin.
janlew / 2009-04-27 19:28 / portfel / Tysiącznik na forum

Nie sądzę, żeby skończyli na plusie, trwa dystrybucja i
każdy tera woli pozbyć się akcji. Poprzedni rajd odbywał
się na bazie plotek i pobożnych życzeń. Czas na
realizację zysków. Nic się przecież nie poprawia.
Podskoki, bo spadło mniej od prognoz, dobre są na kilka
godzin.


Nie zapominaj, że ostatnio masz u nich cudofixy w ostatnich 10 minutach sesji, gdzie jest rajd po 1-1,5% w górę. I zawsze tak jest im wcześniej niedźwiedź zaatakuje, tym łatwiej to zrobić w dogrywce pijanemu bykowi.
Don Kenobi / 83.5.244.* / 2009-04-27 19:33
Tak było, kiedy mieli wsparcie ze strony jena, teraz tego nie ma. Po prostu ryzyko za duże żeby teraz kupować, a nawet zostać z akcjami, kiedy narastają realne problemy, a odbicie nie miało wsparcia w fundamentach.
JB / 2009-04-27 19:17
Szkoda, że nie w Los Angeles... to by Kaliforia miała rozwiązany problem nadmiaru domów. Zaraz by ceny domów poszły w górę a wraz z nimi indeksy.
max303 / 2009-04-27 19:00 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Dobry wieczór (:-)
TOMOK / 2009-04-27 19:11 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć :-)
Pozdrawiam
max303 / 2009-04-27 19:13 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
również pozdrawiam(:-)
marlowe / 2009-04-27 18:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Oj, Tomok... Z kobitkami to mam teraz takie zamieszanie, że hej... Człowiek chciałby się ohajtać, ale... Tak ciężko wybrać z kim... A wszystkie takie piękne i inteligentne bestie, że żal z którejkolwiek rezygnować... Co Ci będę opowiadał :)
Zigzag / 83.24.99.* / 2009-04-27 19:07
Te zawsze możesz miec na boku. Żona ma być matką Twoich dzieci, niezapiękna, wyszumiała, wyrozumiała, dobra w łózku i kuchni, ale też w salonie...dobre są byłe k...wy. To najlepsze żony... Pozdro...
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:27
to z rozmów z mamą ta mądrość życiowa czy babcia ci opowiadała? może to podsłuchałes jak ciocie sobie opowiadają?
JB / 2009-04-27 19:11
O i to jest męski facet... o takim mażą wszystkie kobiety... a później gadają, że wszyscy mężczyźni to świnie... ale jak trafia im się facet, który świata poza nimi nie widzi i jest gotowy zrobić dla nich wszystko... to nie est dla nich idealnym męskim facetem tylko dobrym kumplem, którego mżna dla zabawy uwodzić i go wykożystywać.
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:16

ale jak trafia im się facet, który świata poza
nimi nie widzi

co w takim interesującego? facecie? taka pier doła chodząca z maslanymi oczami to facet?
JB / 2009-04-27 19:19
No to później mają takiego co je zdradza na prawo i lewo, któremu muszą usługiwać... tylko dlaczego później biadolą.
marlowe / 2009-04-27 19:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Bo operujesz skrajnościami :) Czy musi być albo maślany wzrok, albo zwykły cham?
Bywam bezczelny wobec kobiet i one to uwielbiają. Potrafię mężatce zaproponować wspólny wyjazd w góry i widzę, jak się jej nogi uginają. Ale... To nie znaczy, że ranię kobiety czy ich nie szanuję. Sam po sobie zmywam i piorę. Kobiety lubią bezczelnych mężczyzn, co często można pomylić z chamstwem. A po takiej pomyłce się biadoli...
JB / 2009-04-27 19:28
bezczelność to forma chamstwa podobnie jak asertywnosć.
Zresztą mam to gdzieś. Komputer robi to co chcę, samochód też. A kobietki niech sobie szukają takich idealnych facetów co się znimi zbawi tak jak ty i olje a one będą za nim tęskniły latami.
No ale fakt. Jak pożądnemu mężczyźnie trafi się żona, to on na nią pracuje, usługuje jej... a jej się uginają nogi jak jej jakiś macho wyjazd zaproponuje... a później jest płacz i rozwód... bo one nie chcialy źle tylko samo tak wyszło... a i tak zabiorą dziecko i sąd każe płacić im alimenty.
marlowe / 2009-04-27 19:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To nie jest takie proste... Szanuję kobiety. Nie jestem zazdrosny, nie pytam z kim i gdzie wyszła, czemu się spóźniła, gdzie była. Nie jestem zaborczy. Kobiety lubią wiedzieć, że jesteś kiedy Cię potrzebują, a nie że zrobiłbyś dla nich wszystko. Kobiety potrzebują mocnych ramion i silnego umysłu, a nie ciepłych kluch, ponieważ są słabe, choć często w życiu się nie przyznają do tego. Kobiety są wspaniałe, pełne uroku, troski i ciepła. Nie wiem, jak możesz ich tak bardzo nie lubić, by pisać takie rzeczy. Cały świat uprawia seks, Ciebie to dziwi? Trzeba pewne rzeczy po prostu zaakceptować i dać sobie nawzajem wolność, a wtedy wiele spraw nagle traci znaczenie, a inne potrafią aż powalić z nóg swoją mocą.
Tylko... hm... To wymaga odrobiny... bo ja wiem? Inteligencji? Zrozumienia? Wytrzymałości? Cholera wie...
JB / 2009-04-27 19:49
Kiedyś kobiety były mi obojętne. Ale trafiłem na taką co ją taki jak ty uwiódł i dla zabawy mnie uwiodła. Wykożystywała mnie, bo ja zawsze byłem kiedy ona mnie potrzebowała a ona była aertywna i nigdy mi w niczym nie pomogła... nawet w drobizgu... na koniec doszło, że mnie opieprzyła za to, że nie chciałem jej pomóc natychmiast, tylko później... i to był koniec naszej znajomości.
Niech sobie nadal czeka na idealnego faceta i niech ją ranią tacy jak ty co jej zaproponuja współny wyjazd co one odbierają prawie jak oświadczyny... a później jest tragedia jak się okazuje, że on ma inne kobiety.
marlowe / 2009-04-27 19:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dyskusja ciekawa, ale wydaje mi się bezcelowa...
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:21
uogólniasz

bywasz zabawny ale to nie jest ten dzień
marlowe / 2009-04-27 19:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tu się zgadzam w stu procentach. Facet ma być silny, doceniać piękno kobiet, ale robić swoje. Kobiety się dostosują do wszystkiego, byle facet był mężczyzną i wiedział czego od życia chce. Proste.
JB / 2009-04-27 19:20
W skrócie kobiety są głupie i lubią być wykożystywane i poniżane.
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:23
jesteś sierotą?
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:30
rozmawiałeś z mamą o tym o czym nam tu piszesz?
JB / 2009-04-27 19:51
Ale moja mama to jest taka sama. Najpierw czekała na idealnego faceta, później jak się mój ojciec w niej zakochał to go zaakceptowała, żeby nie być starą panną i ciągle go od tego czasu wykozystuje.
Nie powiem mamą jest dobrą, ale żoną beznadziejną.
marlowe / 2009-04-27 19:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
U... powodzenia...
TOMOK / 2009-04-27 18:59 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Taki wiek...taki Twój fajny czas / no mój też fajny...nie narzekam...ale inny /
Ale poopowiadaj czasem...fajnie się czyta :-)
Pozdrawiam
marlowe / 2009-04-27 19:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Teraz to chciałbym bardzo wybrać... Ale nie umiem... Nic fajnego... dziesięć lat na jedną czekałem, a z drugą mi tak dobrze... Ech... La passion...
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:04

dziesięć lat na jedną czekałem


no co Ty? na "Inkę"?
SIOK
marlowe / 2009-04-27 19:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To dosyć piękna i zaskakująca historia. I dosyć intymna.
Może i siokująca?
JB / 2009-04-27 19:09
Zwyczajnie się tobą bawiła. Typowa kobieta. Trzeba było się na niej wcześniej poznać kupić sobie nowego kompa i samochód i unikac kobiet jak ognia.
Ja sobie takie czekanie po roku darowałem. Bo ja sobie czekałem na nią a ona czekała na idealnego faceta, czy też księcia z bajki.
marlowe / 2009-04-27 19:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Masz niezły uraz do kobiet... Nikt się mną nie bawił. To o wiele bardziej skomplikowana historia, niż takie uproszczenie, jakie zasugerowałeś.
JB / 2009-04-27 19:20
Każdą skomplikowaną historię da się uprościć.
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 19:25
ale trzeba byc prostakiem
JB / 2009-04-27 19:52
Albo mieć umysł ścisły a nie humanistyczny.
Dla mnie białe jest białe a czarne czarne i nie będę pisał pół strony rozprawy o barwie.
marlowe / 2009-04-27 20:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to nie ścisłość umysłu, tylko właśnie prostactwo. Białe jest białe, owszem. Ale prawdziwy umysł ścisły wyjaśni Ci, że kremowe to kremowe, szare to szare, zielone to zielone itd. I wyjaśni Ci naukowo dlaczego tak jest. Ograniczanie świata do dwóch kolorów to oznaka prostoty umysłu, bo nawet daltonista go widzi w odcieniach szarości :)
warren buffet / 2009-04-27 18:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
gdzie mozna kupic akcje glaxo i novartisu :p ?
oll1 / 2009-04-27 19:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Glaxo tez bym kupil, ale nie tylko ze wzgledu na szczepionki na grype.
anonim_03 / 2009-04-27 19:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
we Frankfurcie na przykład.
TOMOK / 2009-04-27 19:08 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Komentarz na bblogu Twym jest...ważny komentarz :-)
Pozdrawiam
anonim_03 / 2009-04-27 19:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zaraz dodam.
TOMOK / 2009-04-27 18:47 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć
Na razie to tu jest całkiem fajnie...byle nie przyszli :-)))
ONI
Pozdrawiam
TOMOK / 2009-04-27 18:50 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
A i jeszcze mi taka myśl przyszła do mej małej główki...niektórzy ludzie myślą czasem, że jak napiszą coś w sumie mądrego to uznamy ich za mądrych...Ci niektórzy ludzie mylą się bardzo
O takie tam
Pozdrawiam
janlew / 2009-04-27 18:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Nos mi podpowiada, że rejon 870-875 na SP500 to już sufit. Całują się i całują z tym poziomem a dalszego solidnego ruchu w górę nie ma. No i obroty też im zjechały solidnie w porównaniu do tego co było jeszcze kilka tygodni temu. Skończyły się euforyczne rajdy po 3-5% na zamknięciu na dużych obrotach i kisimy się w rejonie 832-870, podobnie jak w czasie poprzedniego odbicia kota kisiliśmy się gdzieś w rejonie powyżej 900.

Coś czuję, że trwa już tylko dystrybucja papierów od grubych w stronę leszczy. No i wielkimi krokami idzie maj i wyniki stress testów. A wiecie co to znaczy. Sell in May and go away oraz sell good news.
JB / 2009-04-27 18:53
Ta dystrybucja tyle trwa, że musi być gigantyczna... spadki będą do tego proporcionalne.
janlew / 2009-04-27 18:57 / portfel / Tysiącznik na forum

Ta dystrybucja tyle trwa, że musi być gigantyczna... spadki
będą do tego proporcionalne.


Zarobili masę kasy na kilku rajdach w obie strony w tej bessie (granie na krótkich i długich pozycjach podczas wszystkich dotychczasowych odbić zdechłego kota) to i masę papierów tym razem wyczesali, bo mieli za co. Poza tym zarobili na spekulacjach na surowcach, walutach i na emerging markets, to też odpowiednio więcej kapitału im przybyło do dmuchania baniek. Coraz większe te bańki. No i nadrukowali im pieniądza. Więc wszystko jasne.
boa / 87.205.75.* / 2009-04-27 19:32
A teraz za te pieniążki kupią akcje i wszystko frrruu... do góry
mario_hani / 2009-04-27 18:38 / Ubrany w akcje
a w USA co tak optymistycznie
Zigzag / 83.24.99.* / 2009-04-27 18:43
Chyba było...
JB / 2009-04-27 18:46
Musieli jakoś sobie pomóc dystrybułować w Europie.
mario_hani / 2009-04-27 18:55 / Ubrany w akcje
liczę, że tym razem nie zawiodą już zaczyna się drugi tydzień jak czekam na spadki
janlew / 2009-04-27 19:06 / portfel / Tysiącznik na forum

liczę, że tym razem nie zawiodą już zaczyna się drugi
tydzień jak czekam na spadki


Jeszcze poczekasz - do 4 maja co najmniej, jak stress test (czyli kolejny cyrk kreatywności) zafundują.

A potem wyprzedaż (ci co kupowali na 666 muszą w końcu zrealizować zyski) lub w najlepszym wypadku boczniak do lipca (w to drugie zbytnio nie wierzę).

Ja też czekam na zjazd.
zlot1 / 2009-04-27 18:25 / Bywalec forum
odpoczywamy po sesji ...juz miale sprzedac lentex ale dobrze ze zostal cholernik - wytrzymalem i czekam na 25 :)))
warren buffet / 2009-04-27 18:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
co tak pusto, chihoty w szkole ?
Zigzag / 83.24.99.* / 2009-04-27 19:02
Sugerujesz że do wieczorówek chodzą?
oll1 / 2009-04-27 18:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak tam Warreno? Sprzedajesz cos czy nadal horyzont bardzo dlugoterminowy? Liberty dokupujesz, czy na razie spokoj?
Pozdrowienia
warren buffet / 2009-04-27 18:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
liberty mam, dokupie moze w okolicach 1 zeta.... zeby bylo bezpieczniej. a tak - nie ruszam nic. kupowac - czekam, bo powinno byc taniej

pozdr !
JB / 2009-04-27 18:27
Wszyscy się lękają... świńskiej chrypy


Kurcze w Szwecji straszne korki... to znaczy i tk mniejsze niz w Warszawie, ale jak na tutejsze zwyczaje to jednak straszne... jestem tu już 2 miesiące i nigdy takich nie widziałem... pewnie boją się transportu publicznego.
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 18:29
a może wypadki jakies były spowodowane przez kierowców?
JB / 2009-04-27 18:35
No fakt... ktoś mógł się zagapic na prędkościomierz i wjechac 50km/h na czołówkę.
JB / 2009-04-27 18:36
BTW w sobotę jeden Szwed (a moze Anglik?) wjechał pod pręd na rondo. Obyło się bez wypadku.
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 18:41
samochody powinny być zakazane- tylko dla najlepszych po megatrudnych egaminach- reszta na gokarty i jazda na parkingach pod supermarketami
JB / 2009-04-27 18:45
Wycieczki powinny być zakazane... tylko zarazy sie przez nie przenoszą
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2009-04-27 18:52
nie przez wycieczki a przez uprzemysłowienie produkcji, brak przestrzegania higieny i brak seksu- pewnie jakis zakompleksiony informatyk dopadł lochę i się przeniosło na ludzi
JB / 2009-04-27 19:22
Przez seks sie też przenoszą zarazy. Powinni tego zakazać.
marlowe / 2009-04-27 18:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
powinni zakazać wszystkiego! :))
TOMOK / 2009-04-27 18:51 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć młody...jak kobitki?...co porabiają? Poopowiadaj Nam :-)))
Pozdrawiam
JB / 2009-04-27 18:50
Powinni zakazć zakazów!
nieuk. / 80.55.243.* / 2009-04-27 18:27
uczom sie ...)))
nieuk. / 80.55.243.* / 2009-04-27 18:28
co by nastepnych dołków za pare latek nie przegapic...))
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy