Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW kontynuuje dobrą passę

GPW kontynuuje dobrą passę

Money.pl / 2009-04-09 12:37
Komentarze do wiadomości: GPW kontynuuje dobrą passę .
Wyświetlaj:
hipoteza / 79.184.16.* / 2009-04-10 14:09
Zwyżka zaczęła się z powodów technicznych , z poziomu około 21100 pkt. , nie zaś 22,5 tys bo te nie miały znaczenia !
To rozbudziło zwykły optymizm wyposzczonych inwestorów
( psychologia - każda okazja jest dobra, więc dlaczego nie teraz ? ) Dołączyły inwestyjące w długim terminie OFE !
Pojawili się " szybcy i wściekli " z Ameryki oraz grupa flegmatyków z Londynu i mamy nieokiełznane jak dotąd odbicie !?
Cierpliwych zachęcam do prześledzenia historii wykresu WIG ze szczególnym uwzględnieniem momentów uklepywania dna ! ( statystyka techniczna )
P.S.
Jestem przeciwny ratowaniu płynności banków prywatnych przy pomocy pieniędzy publicznych . Ciekawe czy Donald okaże się prawdziwym liberałem gospodarczym i podzieli moje zdanie ???
W przeciwnym wypadku uznam jego działania za dalszy ciąg uwłaszczenia komunistycznej nomenklatury !
( vide - prezesi , zarządy i rady nadzorcze przedsiębiorstw finansowych w Polsce + średni szczebel kadrowy
> rodzinny < nie trzymający żadnych standardów )
tl / 87.206.65.* / 2009-04-09 17:46
Ja również uważam, że wielokrotnie prognozy pani Kasi sprawdzały się - choćby ostatnio, kiedy WIG dotarł w okolice 22,5 tys. punktów - tak jak pani Kasia Siwek konsekwentnie twierdziła w czasie, gdy jeszcze indeks znajdował się na znacznie wyższym poziomie. Teraz oczekuję jego spadku do ok. 18,5 tys. punktów - zgodnie z prognozą pani Kasi, choć oczywiście trudno sprecyzować dokładną datę tego prawdopodobnego zdarzenia. Pozdrawiam AL
afrarewfdfsdfsd / 85.221.160.* / 2009-04-09 12:37
Pani Kasiu, i standardowo Pani prognoza jest o 180 stopni w stosunku do rzeczywistości. Pisze Pani o kontynuacji dobrej passy na GPW, a tymczasem zwała się zaczyna.

Pytanie do czytelników analiz Pani Kasi: czy one *kiedykolwiek* się sprawdziły? Rozumiem, że to jest rynek, więc zadowalająca skuteczność wynosi 30-40%, ale przejrzałem analizy z ostatnich paru tygodni i w przypadku tej Pani mamy 0%.
marek8500 / 62.21.44.* / 2009-04-09 18:03
hehe - człowiek przeczytał tylko tytuł :)
Ciułacz / 2009-04-09 13:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Afrarewfd...... Ty chyba czytasz wybiorczo.
Kasia miedzy innymi napisała , cytuję; Nie możemy też abstrahować od nasilającego się przekonania na świecie, że poprawa koniunktury giełdowej ma jedynie korekcyjny charakter.Koniec cytatu.
Czyli jesteśmy przed następną zwałką.Tylko kiedy? Według ciebie to już , inni na Czerwiec-Lipiec itd.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy