Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW nadal pod wpływem wydarzeń na Węgrzech

GPW nadal pod wpływem wydarzeń na Węgrzech

Money.pl / 2006-09-21 18:29
Komentarze do wiadomości: GPW nadal pod wpływem wydarzeń na Węgrzech.
Wyświetlaj:
barakuda / 2006-09-21 20:58 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Endrju-won!!!!!!!!!!!!!!!
slaw / 2006-09-21 20:56 / Uznany Gracz Giełdowy
własie wysłuchałem w tvn24 że obieta karmiłakrowy marihuaną dla uspokojenia - to jest tylko u nas mozliwe. I co nie jesteśmy zdolnym narodem. Naćpana mućka
niebieski / 2006-09-21 20:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
do Brydzi niżej:
Prawda jest brutalna, nasz władza jest gówno warta. Ale nie zapominajmy że ci co rządzą są z nas. Popatrzmy na młodych jak my przy władzy. Czy oni są lepsi?? Niestety nie. Lepsi politycy będą się rodzić wtedy jak np. jadąc samochodem zatrzyma Polaka policja i będzie chciała dać mandat to pierwszą myślą nie będzie czy uda się dać w łapę i zamknąć sprawę tylko Polak powie: pisz fajansiarzu co masz pisać i kończymy to spotkanie.
brydzia / 2006-09-21 21:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
to muszą minąć dwa pokolenia żeby wykorzenić z ludzi
kombinatorstwo z czasów PRLu
nigdy nie dałam w łapę za mandat , wolę zapłacić
widzisz tylko taki policjant ma w d...e , bo co z tego że
wystawi mandat jak te pieniądze nie idą ani na policję ani na drogi - to co on głupi jest
niebieski / 2006-09-21 21:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
może i ma w dupie, ale często macha ci tylko po to bo liczy na łapówę (i nie oszukujmy się ma podstawy tak sądzić) a nie że np o 12 w nocy jechałaś 80 km/godz obok szkoły gdzie ograniczenie do 40 bo dzieci.
Jeszcze bezczelnie mówi " a gdyby tak przechodziły dzieci to co by się mogło stać... ?"
brydzia / 2006-09-21 22:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
A może tak byśmy zaczęli od siebie
popatrz na ulice , nikt ale to nikt nie przestrzega przepisów o ruchu drogowym
tylko u nas tak może być ,
samuraj jack / 2006-09-21 22:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
bądż sprawiedliwa - gorzej jest we Francji, a jeszcze gorzej we Włoszech; ile tam jest samochodów poobtłuczonych...
osesek / 2006-09-21 21:03 / Pan Tysiącznik
W życiu zapłacilem 3 mandaty. Ostatni, miesiąc temu, 300 zł. Nigdy nie próbowałem dać w łapę. Co najwyżej prosiłem o łagodniejszy wymiar kary. Skutkowało. Ale generalnie masz rację. Jesteśmy narodem moralnie zepsutym i obłudnym. Od innych żądamy przyzwoitości, którą sami gwałcimy.

Miałem 130 km/h na wylocie z tunelu na wisłostradzie w Warszawie. Obowiązuje 50.
niebieski / 2006-09-21 21:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mandat za to?? W tym miejscu ?? Do czego to doszło, będę musiał tam zwalniać do 99 km/godz. Ewentualnie załapię się na niższy próg.
niebieski / 2006-09-21 21:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Osesek jestem z pokolenia obecnych 30-latków i rzygać mi się chce jak patrzę na moich rówieśników. Każdy ma wielkie hasła że w kraju źle, że złodzieje itd., a ci sami znajomi zostają wieczorami w robocie tylko po to żeby się przypodobać szefowi, żeby kopać doły pod tymi z którymi pracują. I po co za marne kilka zlotych więcej, których i tak nie mają czasu wydać albo większe mieszkanie gdzie i tak tylko śpią.
Słucham jednych i drugich co mówią ci sa źli tamci są źli w oceniam że jeszcze długo w kraju będzie syf bo nikt nie przyzna że źli to pierwsze jesteśmy my a dopiero później reszta.
brydzia / 2006-09-21 21:16 / 10-sięciotysiącznik na forum
a z czego nasze pokolenie ma się cieszyć , że się kształciło a teraz im mówią że do pracy ich nie przyjmą bo
są wykształceni albo proponują im 800 zł a wymagania takie że mało kto spełnia
a co lepsza praca po znajomości
Dużo młodych jest na wyspach a zostały mohery
niebieski / 2006-09-21 21:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
1. Po pierwsze odróżnijmy kształcenie czyli wyższe szłoły z tradycjami i odpowiednią bazą profesorską, których ukończenie daje wartość samą w sobie i których absolwenci nie mają problemu ze znalezieniem pracy (jeżeli chcą ją znaleźć) od
2. kształcenia w tzw. szkołach wyższych w Pipidówie gdzie dyplom dostaje się po 5 latach po zapłaceniu kwoty X. Po takim kształceniu masz wyższe ale jest to obraza dla tytułu mgr albo inż.
Świadomie pomijam problem tego czy kogoś stać na kształcenie w dobrej uczelni i czy w ogóle ma tyle talentu i samozaparcia żeby się tam uczyć bo to temat rzeka. Jednak powiedzmy sobie jedno ludzie wykształceni nie mają problemu z pracą. Ludzie po studiach taki problem mają!!! Boleję nad tym, że w Polsce człowiek bez wyższego jest obywatelem II kategorii. Jednak w rozwiniętych gospodarkach studia kończy np 25 % i reszta wcale nie musi być jakaś gorsza.
brydzia / 2006-09-21 22:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
zupełnie się z tobą nie zgadzam
piszesz o prywatnych szkołach że są złe , mam paru znajomych po takich uczelniach i naprawdę mają super pracę
a ci zaoczni i wieczorowi studenci na tych renomowanych uniwersytetach to tacy strasznie wykształceni są
raz na dwa tygodnie chodzą na wykłady a później mają
papier
Jak ktoś jest zdolny to w państwowej czy prywatnej uczelni
się wykształci , zarówno z pipidówka jak i z wielkiego miasta
mam kolege z pipidówka który chodził do LO w tym pipidówku i był mistrzem świata w informatyce jako szesnastolatek
brydzia / 2006-09-21 22:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
co do tych profesorów , to pamiętam jak koleżanka mi opowiadała , że bardzo znany profesor żalił się im na wykładach że tyle co oni mięli w prywatnej szkole z nim godzin wykładów na pierwszym roku to jego studenci z tych renomowanych nie mają przez 3 lata
bo widzisz profesorowie uczą w prywatnych uczelniach bo tam są o wiele lepsze warunki płacowe
uważasz że jak ktoś płaci za naukę to się nie uczy
pewnie że są wyjątki ale i na państwowych uczelniach są
studenci co uczą się po 8lat bo rodzice mają takie ego
a że pociecha to głąb to nic nie szkodzi , po znajomości się załatwi , mam taki przypadek w rodzinie
slaw / 2006-09-21 21:20 / Uznany Gracz Giełdowy
ludzie dajcie babciom spokój mohery mohery a to ich wina że zyja za 700 zeta renty ina lki nie ma -mieszkam z rodzicami tata ma 900 zeta mama 700 remontuję dom kupiliśmy im meble do pokoju sa szczęsliwi bo nas kształcili przez 40 lat nie zmieniali mebli . I to jest k**** normaly kraj
samuraj jack / 2006-09-21 21:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
slaw, to jest kraj po zupełnie ciężkich przejściach;
może i tak bylobyśmy mniej rozwinięci niż Niemcy, ale zważ na jedno - przed II wojną światową byliśmy lepiej rozwiniętym państwem niż Hiszpania;
resztę dopowiedz sobie sam
slaw / 2006-09-21 20:54 / Uznany Gracz Giełdowy
była kiedyś taka piosenka "Ojczyzno ma ............" chyba czs przypomnieć. Zawsze mnie wkurza jak tracę pieniądze przez takich debili skończonych
warren buffet / 2006-09-21 20:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
brydziu ale z tego co wiem to wyszlas dzis z ferrum :) jutro wchodzisz caloscia ? :)
Romi / 2006-09-21 21:11 / portfel / Koci Tata
Waren niema jak lubawa zobaczysz do końca roku jeszcze wyskoczy spoko będzie :))

Jeszcze dokupię jak spadnie
warren buffet / 2006-09-21 20:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
obys tylko jak jędrzej nie kupila po "53" a potem zjazd na "43"

dane oczywiscie historyczne.
Bogoos / 83.15.133.* / 2006-09-21 20:35
Jakie Wasze typy na jutro ?
Za wielką wodą wahania, to górka, to dołek. U nas może jakaś korekta na + ?
Acha, dołączyłem dzisiaj do "lubawowców".
bollullos / 2006-09-21 23:07 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Dalej Millennium, ciągnij mule, wielki pancerny mule.... I nic nie zatrzyma już go. Muszę sobie odbić 200 zł co mi niewłaściwą informacją podaną w ich banku podstępnie z kieszeni wyciągnęli.
JA / 2006-09-21 20:42 / Tysiącznik na forum
jutro piątek to typuje

po pierwsze flaszke
po drugie kilka piwek
tomus / 2006-09-21 20:28 / portfel
prosze o skomentowanie mojego wcześniejszego postu dz.
barakuda / 2006-09-21 20:31 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
poczytaj wczorajsze posty Samuraja, powinno coś Ci pomóc....
JA / 2006-09-21 20:31 / Tysiącznik na forum
przecież sam sobie w pytaniu odpowiedziałes na nie;)
slaw / 2006-09-21 20:22 / Uznany Gracz Giełdowy
no to przy takiej aferze nie mamy szans na wzrosty w najbliższym czasie chyba zastanawiam sie po co naród tym naszym politykom - prawdziwa ochlokracja
osesek / 2006-09-21 20:20 / Pan Tysiącznik
Dobry wieczór.
Najkorzystniejsze dla Polski I Polaków byłyby rządy SLD.
Jak wykazują statystyki GUS stan gospodarki i finansów państwowych na koniec każdych rządów SLD był lepszy niż na ich początku. Nie odbieram jednakże zasług rządom innych barw politycznych, które w miarę swoich możliwości także przyczyniły się do postępu. Tym, którzy zoologiczną nienawiść do innych opcji politycznych cenią nad pragmatyzm mówię. Nic dobrego wasza nienawiść nie sprawi a samo zło. Żartobliwie można by nazwać rządy SLD za najbardziej demokratycznymi w dziejach Polski nowożytnej bo kiedyż inndziej władza tolerowałaby stan, w którym każdy, od łachudry przez żurnalistów do prominentnych politykow mógł bezkarnie szargać każdego polityka z SLD o szeregowych członkach nie wspominając.
Dzisiejszy wyrok SN potwierdza, że dużo po tych demokratycznych czasach zostało. No cóż, skoro Hitler i Stalin zalatwili nam inteligencję na cacy to mamy taką jaką mamy- demoratyczną pochodzącą z wyboru lub społecznego awansu. ( ukłony w stronę sędziów SN).
Rządy SLD stwarzają ponadto możliwości o wiele większej edukacji od każdych innych rządów. Transmisje z obrad Sejmowych Komisji Śledczych przykuwały uwagę milionów, najczęściej bezrobotnych, gospodyń domowych lub pracujących na szychty i były dla oglądających lepszym uniwersytetem niż dla Forumowiczów Warszawski.
Było i pożytecznie i było przyjemnie.
Za rządów prawicy jest pożytecznie i nieprzyjemnie albo niepożytecznie i przyjemnie.
Matka Natura na każdym kroku daje nam przykłady idealnej kompozycji Treści i Formy tak jakby chciała podpowiedzieć jak należy . Skorzystam z tej odpowiedzi i będę głosował na SLD. Z sześciorga złego to zło wydaje się mnie najmniejsze.
kumek / 83.31.199.* / 2006-09-21 22:46
......człowiek panuje nad człowiekiem ku jego szkodzie...(Kaznodz.9.8)
EDiS / 83.11.10.* / 2006-09-21 21:25
Wielce Szanowny Osesku!
W zasadzie nie dyskutuję z ludzmi mającymi diametralnie przeciwne poglądy polityczne i tak teraz też uczynię, zastanawiam się tylko czy żyjemy w tym samym kraju, którego stolicą jest Warszawa.
osesek / 2006-09-21 22:12 / Pan Tysiącznik
Wielce szanowny EDiSie.
W zasadzie nie dyskutuję z ludźmi mającymi poglądy tożsame z moimi bo nie ma o czym.
Ponadto zmuszony jestem zauważyć, że ani słowem nie wspomniałem o swoich politycznych poglądach.
Ponadto grzeczność nakazuje mnie bym objaśnił Tobie znaczenie słowa pragmatyzm. Otóż jest to filozofia zawarta w koalicji pomiędzy PiSem a Samoobroną i LPRem, której wyznawcą jest Jarosław Kaczyński, brat Lecha.
Co się tyczy miejsca naszego życia doczesnego to rozwiewam Twoje wątpliwości. Obaj żyjemy w Polsce i obaj korzystamy z przysługujących nam praw ograniczonych zakazem szkodzenia innym. To nazywa się pluralizm.
Ukłony.
barakuda / 2006-09-21 20:52 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Wg mnie wszystkie dotychczasowe głosy dowodzą ,że Polacy w wyborach posługują się stereotypami i szablonowym traktowaniem partii.Myślę ,że prawdziwe wybory odbędą się dopiero wtedy , gdy zagłosujemy na konkretnych ludzi w bezpośrednich wyborach w jednomandatowych okręgach wyborczych.
samuraj jack / 2006-09-21 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
i wtedy Polska podzieli się z grubsza na dwoe części,w miarę czytelne - prawica i lewica
popieram
R2 / 2006-09-21 20:32 / Bywalec forum
A gielda rosla czy padala?
slaw / 2006-09-21 20:33 / Uznany Gracz Giełdowy
no hoanna sie zaczeła za nich jakby nie było
brydzia / 2006-09-21 20:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
SLD - takich szulerów to dawno nie było , chociaż i tam można znaleźć rozsądnych ludzi
Rządy powinni sprawować fachowcy tak jak za Marka Belki a nie partyjni głupole których nikt nigdzie nie chciał
Ja jestem za platformą bo jest tam bardzo dużo wykształconych , młodych i rozsądnych ludzi
ale i tak ludzie wybiorą mohery
niebieski / 2006-09-21 20:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Brydzia Brydzia zdajesz się być rozsądna a takie banialuki piszesz. To że wmówili ci że są specjalistami to oznacza tylko tyle że mają dostęp do szerszego medium naciskowego (TV, radio, prasa) a nie że są lepsi. Był taki jeden 65 lat temu który twierdził że kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą. Tak mamy z PO. I od razu mówię że SLD i PiS i LPR i są tacy sami. Różnica jest tylko w tym że kilkadziesiąt lat temu to jedni tłukli naszych strajkujących ojców a drudzy przy ojcach stali ramię w ramię.
mari / 2006-09-21 20:42 / Achi
tak a propo fachowca Belki który okradł tysiące Polaków,wprowadzając do ustawy o podatku dochodowym malutką zmianę która jak powiedział pozwoli urzędom podatkowym odmawiać niektórym grupom łagodniejszej ścieżki opodatkowania-zepsuł prawo i na dodatek tak nieudolnie że jego zmiana nic nie wniosła a urzędy stosowały się do jego zaleceń,właśnie wygrałem proces przed sądem administracyjnym z izbą skarbową czyli tak jakby z Belką fachowcem.Psuja taka sama jak ci obecni nic nie wniusł tylko namieszał.
R2 / 2006-09-21 20:42 / Bywalec forum
A na gieldzie to kto? bez urazy , tak sobie tylko rozmyslam.
siepan_wlasciwy / 2006-09-21 20:38 / Uznany Gracz Giełdowy
brydzia, bez obrazy ale nie masz pojecia o czym piszesz. mieszkam ipracuje w miescie rzadzonym przez PO, pracuje w firmie rzadzonej przez wybranców PO i niech i szlag trafi jakich to specjalistów sobie dobrali - tez notabene czlonkow PO. I ja z tymi burakami musze pracowac. Niektorzy z nich nawet nie maja wyzszego wyształcenia a Ci którzy maja z prezesem na czele zachowuja sie jak gówniarze nie majacy pojecia co sie wokół nich dzieje.
JA / 2006-09-21 20:43 / Tysiącznik na forum
to co siepan cała nasza nadzieja w walizkach i poszukiwaniu szklanych domów gdzieś na zachodzie?
siepan_wlasciwy / 2006-09-21 20:51 / Uznany Gracz Giełdowy
nie wiem, ale PIS to szajs kazdy widzi. PO - nie mam do nich przekonania - dla mnie to pieniacze, mam z nimi na codzien do czynienia. SLD - zaprzepasciło swoja szanse. reszta to milczenie. a walizki? no coz. to nie takie glupie. wielu moich znajomy juz siedzi w irlandii, norwegii czy GB i naprawde sa zadowoleni pomimo ze nawet ci z dyplomem zapieprzaja fizycznie, ale wiedza za co pracuja i na co. u nas nie ma i watpie czy jezeliby doszlo do rzadów PO byloby lepiej. brud, smrod, ubóstwo i zadnych perspektyw dla takich jak my. wiec co - s*********** stad?
JA / 2006-09-21 20:59 / Tysiącznik na forum
to dlaczegi pis nie ma swoich porządnych fachowców tylko wyciąga z PO przykład zyta?

czy zastanawiałeś się kiedyś co by spowodowało w gospodarce to co proponowała PO? konsultowałeś to z kimś to zna się na mechanizmach gospodarki i jej etapach?
czy tylko swe opinie opierasz na odczuciach i wierze?
siepan_wlasciwy / 2006-09-21 21:18 / Uznany Gracz Giełdowy
stary, tacy pseudo fachowcy z ramienia partyjnego PO rok temu zastapili kadre kierownicza wyzszego szczebla u mnie w firmie i na przestrzeni 1 roku zdazyłem poznac co z nich za fachowcy. a zyta gilowska ? coz takiego ona zrobila? zaraz napiszesz ze nie dali jej szansy. przesledz coz takiego zrobila przez ten czas kiedy pozostawala na stanowisku. kobieta butna i zadna stanowska tylko dlatego ze nie chca juz jej w PO i nie za bardzo ma gdzie sie podziac. a PIS ? PIS chce oddac jej stanowisko tylko w ramach rewanzu za to bagno ktore jej zrobili. walka o wplywy i interesy. Jak to mozliwe ze gosc - czlonek PO z wykształcenia technik mechanik, pierwotnie rozpoczynajacy prace jako kierowca karetki pogotowia, pozniej kierownikiem magazynu lekow nagle zostaje czlonkiem zarzadu w naszej firmie. a prostak jakich malo do tego gbur. przyklady moglbym ci mnozyc i obudz sie wreszcie po szyld PO nie jest lekiem na całe zło. albo jestes mlody, albo na tyle glupi myslac ze jak oddasz wladze PO nagle ci sie polepszy. jezu, i ja z takimi ludzmi jestem zmuszony wspolpracowac.
JA / 2006-09-21 21:44 / Tysiącznik na forum
to co pis nie daje ci możliwości rowoju siebie i kraju że pracujesz z tyrymi nie chcesz i tam gdzie nie chcesz - chyba to niemożliwo bo pisuary wszystko pieknie robią (a właściwie to co oni robią?)
no ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie czy analizowałeś kiedyś programy i ich efekty z kimś kto się zna na gospodarce bo rozumiem że wiedzy tej nie posiadasz a wyrokujesz jedynie doświadczeniami poprzednich ekip i swoją nadzieja (ja nie rozmawiam na temat twego kierownictwa jakbyś nie zauważył nie znam ich a i tak zawsze swoich szefów się postrzega jako tych be) rozmawiaj jak już ze mną to tylko o konkretach które się dzieją w gospodarce ok?
JA / 2006-09-21 20:53 / Tysiącznik na forum
a tak apropo fakt że zarabiam na giełdzie nie zawdzięczam tym głąbom a co oni zrobili dal polski? nim zawdzięczam spadki które nastąpią za pare miesięcy i fakt że coś zarabiam zawdzięczam swojej wiedzy!
podaj z 10 przykładów z gospodarki co oni zrobili dla kraju bo żaden z ekonomistów niczego nie może się doszukać
tomus / 2006-09-21 20:17 / portfel
Witam wszystkich od jakiegoś czasu inwestuje na giełdzie, he z różnym skutkiem . 80% portfela to PKO BP trzymam to od początku jak tylko weszło na GPW chciałbym porady czy warto to trzymać czy odpuścić narazie. Jak wiadomo niedługo pracownicy bedą mogli sprzedawać akcje jak to się będzie miało do kursu ???? z góry dziex
brydzia / 2006-09-21 20:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
wydaje mi się że więcej jak 40 zł te akcje nie będą na razie kosztować , ale wiesz jak to jest , pko bp ma duży udział w indeksie i też służy spekulantom kontraktowym
nie powiem ci czy sprzedać czy nie bo po prostu nie znam odpowiedzi na to pytanie , niby będą wyniki ale sytuacja na giełdzie też jest kiepska
brydzia / 2006-09-21 20:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
zagrałam na ferrum , jutro też całą kase w to ładuję
powiedziałam sobie poprzednio że takiej okazji nie przepuszczę
Akcji jest mało , ktoś je skupił i teraz spekuła rządzi na całego i pewnie zastęp Romana też tam działa
w końcu kupił po 30 zł i 35 więc dobrze by było wykazać
niezły zysk na tym w 3 kwartale , myślę że na razie Roman nie będzie dokupował tylko wzbijał kurs
ponieważ uważam że ta firma nie jest tyle warta , akcje są strasznie drogie , ale giełda jest nielogiczna
mówiłam dzisiaj , wystarczy obserwować 3 spółki Karkosikowe i możne nieźle zarobić ale i stracić
Ferrum - powiedział Karkos 100 zeta i spekuła to zrobi szybciutko ,
przemyślenia są tylko i wyłącznie moją własnością i nie odpowiadam za ich treść
A i jeżeli otworzymy się na + 15% to spasuje , forsa z wszystkich skarpet wyciągnięta i zabawimy się
warren buffet / 2006-09-21 20:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
300 000 w ferrum. oj bedziesz miala podatek :-)
vip / 2006-09-21 20:28 / Bywalec forum
BRYDZIU POWODZENIA ! JA TAK ZROBIŁEM Z HUTMENEM I ZAROBIŁEM OJ ZAROBIŁEM - WYSZEDŁEM PO 101 I 110 KILKA TYGODNI TEMU A POTEM POJECHAŁEM Z SYNKIEM NAD SOLINĘ !
Krzych / 2006-09-21 20:22 / Płoteczka na forum
myślałem że jesteś kobietą opanowaną - a teraz "szatana widzę" ale na +.
To jest komplement.
barakuda / 2006-09-21 20:18 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Dziś poszła pakietówka : 2900 szt. po 34,5PLN (sic.)
JA / 2006-09-21 20:12 / Tysiącznik na forum
i co ferrumowcy ;) pijemy? niech lubawowcy sie tylko przyglądaja z zazdrościa;)
warren buffet / 2006-09-21 19:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i co lubawowcy :-) bylo tak zle ?? trzymamy sie razem i wygramy :-)

Przecież w marzeniach miało być lepiej.
Ale my tworzmy świat, w którym ktoś oblicza czas....
Może po drugiej stronie jest lepiej.
Ale my wierzymy wciąż że nad nami czuwa los...


do boju lubawo :-)
Krzych / 2006-09-21 19:56 / Płoteczka na forum
mam LBW i wpakowałem się w LZPS i mam wrażenie że Moska robi z nami co chce.
jak otwieram rachunek mam info: już kilka dni LZPS dzień ustalenia pp. 28.09 oficjalny komunikat spółki nie jest jednoznaczny.Dzisiaj info o zbyciu znacznego pakietu przez Moske.Czyżby wszystkie akcje nowej emisji były na okaziciela na niego.Czy ma ktoś jakieś informacje na ten temat.Dzięki.
warren buffet / 2006-09-21 19:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
info o zbyciu lubawy ? nie doczytałem :-) a ja juz dawno pisalem ze wymiana akcjonariatu. lubawa da zarobic, jestem tego pewien. ale czy jutro, za rok czy dwa ? kogo to obchodzi :-)
Perlon / 2006-09-21 20:42
Mnie :)
Nie jestem aż tak przywiązany do Lubej, żebym miał ją zapisywać dzieciom w testamencie. Ale żeby ręce nie świerzbiły kupiłem dzisiaj jak dla mnie całkiem sporo PDA. Pytanie do starszych stażem bo ja na GPW to niemowlak jestem. Ile może potrwać asymilacja w kontekście danych historycznych innych spółek?
I jeszcze druga rzecz. Na jutro chyba termin pp LZPS. Czy na sredni termin ( do marca 2007 ) to warto się załapać? Czy to też spółka "dla cierpliwych"?
Krzych / 2006-09-21 20:08 / Płoteczka na forum
mam na myśli LZP zbycie znacznego pakietu.LBW te które mam nie mam zamiaru w najbliższym czasie sprzedawać.
EDiS / 83.11.24.* / 2006-09-21 19:39
Panie Marku, czy o A. Lepperze można powiedzieć koalicjant? Dlaczego takie indywidua zamiast do obory pchają się do Rządu? Budapeszt i Warszawa wspólna sprawa. A co to ma wspólnego z naszą giełdą, chciałbym wierzyć że nic, ale pieniądze lubią spokój. Tak jest, było i będzie. Nie tylko ręce opadają.
warren buffet / 2006-09-21 19:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a co kaczka reprezentuje oprócz mlaskania ? ja tak mowie po 5 głębszych mocnych piwach. dno
Brazil / 83.26.99.* / 2006-09-21 19:34
jak myślicie do ilu dojdzie ferrum? warto w to jeszcze wejść?
JA / 2006-09-21 20:04 / Tysiącznik na forum
jutro może być korekta ale dopuki alchemia nie ogłosi że już ma 20% lub więdcej akcji na pewno warto sonie jeszcze co nieco kupić
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy