Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Trudne decyzje po komunikacie Fed-u

GPW: Trudne decyzje po komunikacie Fed-u

Money.pl / 2010-09-23 09:27
Komentarze do wiadomości: GPW: Trudne decyzje po komunikacie Fed-u.
Wyświetlaj:
rewq / 91.150.178.* / 2010-09-23 11:00
Janlew masz wyjątkowe wyczucie timingu
w maju jak byliśmy na 2600 napisałeś na samym szczycie 'prowzrostowa formacja na fw20'
to sypnęliśmy się o 250pkt. wczoraj pisałeś 'kontrakty na 2600 czas na kasowy'. ciekawe czy polecimy tyle samo
można śmiało brać S pod twoje wpisy
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-23 13:44
raczej brać L pod twoje, mam ci przypomnieć jak w lutym, maju i sierpniu zapowiadałeś krach (a ja nie) a krachu nie było? więc kto miał wtedy rację z nas dwóch? JA, a ty NIE

napisłałem 'kontrakty na 2600 czas na kasowy' i co twoim zdaniem z tego wynika? że piszę o tym, iż idziemy na 3000? ty sobie ciągle coś dośpiewujesz do tego co ja piszę i to twój problem, nie mój

a z tymi 250 pkt to jesteś śmieszny, to jest po prostu zakres boczniaka

dziś rynek spada 1% a tym mówisz o braniu s i zwale i że ja się pomyliłem - jesteś po prostu małostkowy i śmieszny
rewq / 91.150.178.* / 2010-09-23 15:57
ja zapowiadałem krach? i to w lutym maju i sierpniu?[w sierpniu nie napisałem ani jednego postu]
chyba mnie z kimś pomyliłeś ale to twój problem
śmieszny to jesteś ty bo wymyślasz coś czego ja nie napisałem. kontrakty 2600 czas na kasowy znaczy tylko że 2600 na kasowym i nic więcej.
i nawet tam nie doszliśmy
twoj problem jest taki że tzw. wyczucia rynku nie da się nauczyć z ksiązek to się po prostu ma lub nie, a z twoim wyczuciem lepiej żebyś nie brał się za komentowanie trendów a jeśli już to najwyżej dlugoterminowych ale to to widzi nawet dziecko z podstawówki
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-24 13:27

ja zapowiadałem krach? i to w lutym maju i sierpniu?[w sierpniu nie napisałem ani
jednego postu]
chyba mnie z kimś pomyliłeś ale to twój problem


mniejsza o miesiące, od chyba roku wciąż kontestujesz moją diagnozę rynku, gdy piszę, że zwały nie będzie. ty piszesz, że nie masz akcji, czemu jeśli nie boisz się krachu?
w czym problem?


twoj problem jest taki że tzw. wyczucia rynku nie da się nauczyć z ksiązek to się
po prostu ma lub nie, a z twoim wyczuciem lepiej żebyś nie brał się za komentowanie
trendów a jeśli już to najwyżej dlugoterminowych


a kto ci powiedział, że ja zajmuję się komentowaniem trendów krótkoterminowych, co??? właśnie jako inwestor długoterminowy sens takiego czegoś neguję a ty znów wpierasz mi jakąś swoją bajkę


ale to to widzi nawet dziecko z
podstawówki


bzdura, od lutego 2009 mamy długoterminowy trend wzrostowy, który przeszedł w boczniak a mimo to masa idiotów na forach i anali ciągle tylko o zwale, więc to wcale nie jest takie oczywiste "nawet dla przedszkolaka"

trend długoterminowy jest oczywisty dla dziecka z podstawówki jak już jest w swej zmierzchowej fazie

jeśli mamy długoterminowy trend i nie jest on spadkowy to czemu wciąż nie kupiłeś akcji?

bo nawet dla ciebie trend nie jest oczywisty

proste jak drut
B. e. s. / 83.30.160.* / 2010-09-23 13:52
Ach ach ach stąpa sobie kraach !!!
ZANIŻANIE PRZED ODPAŁEM !!! / 77.254.175.* / 2010-09-23 10:41
.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy