Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Wall Street nam nie sprzyja

GPW: Wall Street nam nie sprzyja

Money.pl / 2010-08-20 07:29
Komentarze do wiadomości: GPW: Wall Street nam nie sprzyja.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2010-08-25 12:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

0
2010-08-24 13:45:46 | slaw [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: GPW: Wall Street nam nie sprzyja [5]
Łukasz rany julek co ty jestes taki antyurzędniczy proszę cię. Gdyby nie urzednicy to
ludzie by sie zagryźli, zajmujemy sie wnioskami ludzi nikogo innego sprawy z urzędu to 5%
całości
skomentuj zgłoś do usunięcia

proszę:

Wzrasta zatrudnienie w administracji publicznej. W latach 2000-2009 przybyło ponad 113 tys. urzędników (wzrost o 36 proc.), w tym w administracji państwowej blisko 47 tys., a w samorządowej 66 tys. osób - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Tylko w ciągu ostatniego roku przybyło 16 tys. urzędników w administracji państwowej (wzrost o prawie 20 proc.). Jeżeli to tempo zostanie utrzymane, biurokracja pożre 1,5 mld zł zaoszczędzonych dzięki zamrożeniu płac w sferze budżetowej - czytamy w gazecie.

Samo zamrożenie płac nie wystarczy by zrealizować oszczędnościowy program rządu - wynika z analizy przygotowanej przez Polska Konfederację Pracodawców Prywatnych "Lewiatan". Konieczne jest także zrestrukturyzowanie zatrudnienia w urzędach. Zdaniem ekonomistów na wzrost liczby urzędników wpływa nie większa ilość zadań, jakim muszą podołać, ale ich bardzo niska efektywność.

Na płace w państwowej i samorządowej administracji wydajemy 20 mld zł rocznie, a przeciętne wynagrodzenie urzędników w 2009 r. było o ponad 25 proc wyższe od średniej płacy w gospodarce wynoszącej 3103 zł.
warren buffet / 2010-08-25 12:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Minister Pracy Jolanta Fedak dopięła swego przy trzecim podejściu. Aby łatać dziurę w ZUS rząd postanowił wczoraj wykorzystać prawie dwie trzecie Funduszu Rezerwy Demograficznej. Ale 7,5 miliarda złotych to kropla w morzu potrzeb. Tylko w przyszłym roku dziura w kasie ZUS będzie prawie dziesięć razy większa. W ciągu pięciu lat może wynieść łącznie nawet 350 miliardów złotych.
warren buffet / 2010-08-25 12:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Polacy, kiedy wy sie przebudzicie ?!
JB / 82.210.148.* / 2010-08-25 00:23
Niezłe oberwanie chmury nad Warszawą... a meteorolodzy straszyli suszą... są równie wiarygodni jak anlitycy giełdowi...
jarorun / 77.253.58.* / 2010-08-25 11:16
Właśnie te oberwania, zamiast rozłożonych w czasie opadów będą sprzyjac suszy. Pozdrawiam
JB / 82.210.148.* / 2010-08-25 00:00
Odwołanie na początku sierpnia Mariusza Grendowicza ze stołka prezesa BRE Banku było dla świata finansów dużym zaskoczeniem. Posiedzenie rady nadzorczej zostało zwołane w trybie pilnym, poza zwykłym harmonogramem spotkań rady. Decyzja o dymisji Grendowicza nie została uzasadniona, a w dodatku zapadła tuż przed ogłoszeniem wyników finansowych grupy BRE za pierwsze półrocze, które okazały się zresztą bardzo dobre.

Powody odwołania Grendowicza do dziś nie są jasne. Wiadomo tylko, że nie chodzi o wyniki finansowe. Choć rada nadzorcza natychmiast ogłosiła, że jego następcą będzie jeden z najbardziej znanych menedżerów na rynku Cezary Stypułkowski, z naszych informacji wynika, że akcjonariuszy mniejszościowych to nie zadowoliło. Najwięksi z nich, m.in. fundusze emerytalne Aviva i ING, zażądali wyjaśnień od większościowego udziałowca, niemieckiego Commerzbanku kontrolującego 49 proc. akcji BRE.

Z naszych informacji wynika, że odbyły się co najmniej dwa spotkania członków rady nadzorczej BRE z przedstawicielami funduszy. Na jedno z nich przybył nawet z Frankfurtu sam Andre Carls, wiceszef rady nadzorczej BRE i prezes holdingu skupiającego wszystkie aktywa Commerzbanku w Europie Środkowej i Wschodniej. I jednocześnie bezpośredni szef odwołanego prezesa BRE.
-------------

W BRE jest niezłe kolesiostwo. Kupili od firmy, w której kiedyś pracowałem, system, którego nawet nie zainstalowali. Koledzy pracowali w ich spółce córce i mówili, że chaos straszny a oprogramowanie jest w stanie agonalnym od lat i nikogo to nieobchodzi.
warren buffet / 2010-08-24 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Rząd zdecydował o przesunięciu 7,5 mld zł z Funduszu Rezerwy
Demograficznej do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Chodzi o
uzupełnienie funduszu emerytalnego i zapewnienie wypłaty
bieżących emerytur.
Longterm / 2010-08-25 12:07 / Mostek Zwyciężymy!
witaj warren, fajnie że znowu coś piszesz bo niejedokrotnie udowadniałeś że wyczucie rynku masz przednie - whiskacz wypity czy czeka na jakąś okazję? tak apropos to ja wciąż pamiętam o tej drugiej butelce ale obiecałeś że wypijemy kiedyś razem:)
zapraszam Cię na mojego bloga - może byś skrobnął coś od czasu do czasu? pisze u mnie brydzia, która okazała się o dziwo mężczyzną:) nieźle co?
warren buffet / 2010-08-24 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oddajcie złodzieje moją pensje brutto jako netto !

całe życie bede oddawał 1\3 wypłaty a za 5-10 lat tak czy tak
zus padnie ! Vaty Sraty będą podnosić bo wpływy będa maleć,
bo ludzi nie stać na rodzenie dzieci czyli staruchów, ktorych
defakto jest i bedzie coraz wiecej nie bedzie mial kto
utrzymywac....

co za parodia ! kiedy skręciłem noge w maju, przychodząc do
lekarza ortopedy pani mi powiedziała że jest miejsce w
lipcu... w lipcu se mogą w dupe wizyte wsadzić, tłustą dupe.

skonczmy z socjalizmem !
Life / 2010-08-25 01:21 / Tysiącznik na forum
Problem jest w ty że Ci niby jak to nazywasz "staruchy " rodziły i wychowywały dzicie. Może takie właśnie jak Ty?
Mało tego pracowały i odprowadzały składki....
O ironio czy to że nie będzie miał na nich jak piszesz kto pracować to ich wina czy Twoja np. ???
warren buffet / 2010-08-25 03:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
systemu, mieszkań po bańke, kredytów na 70 lat....
JB / 82.210.148.* / 2010-08-25 00:05
smama prawda

Kolega w wypadku uszkodził sobie obojczyk i musiał leczyć się prywatnie, bo państwowo mu stwierdzili, że operację mogą mu zrobić za kilka miesięcy, ale do tego czasu mu się krzywo zrośnie i będą musieli łamać i składac poprawnie.

Cały system ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalno rentowych jest tak spieprzony, że ile by na niego nie dali i tak wszystko zmarnotrawią.

A co do rodzenia dzieci, to zamiast sponsorować rodzenie lepiej niech wspierają właściwą edukację. Lapiej jak będzie milin specjalistów niż 10 milionów bezrobotnych, bo zamiast utrzymywać emerytw będzą chcieli zasiłków.
warren buffet / 2010-08-25 00:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kazdy to wie, a nic nie robi :(

za co sie pytam :( Polacy byli zawsze waleczni, a teraz flaki z olejem
bebe / 2010-08-25 00:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-08-25 00:19:51 | warren buffet [ Portfel ] [ Ł_UGG_asz ]
kazdy to wie, a nic nie robi :(

za co sie pytam :( Polacy byli zawsze waleczni, a teraz flaki z olejem

witaj warren-ku...
dla zbuntowanego warrena.....poczytaj...i zwróć uwagę na petycję /przy drugim linku.../ ... i zdecyduj...;-)))
pozdro.
http://www.rybinski.eu/?lang=all

http://www.dlug.koliber.org/komitet-poparcia
JB / 82.210.148.* / 2010-08-25 00:25
:(
Takie uroki demokracji.
Ciekawe tylko co będzie jak jużcały ten system oparty na kredytach zbankrutuje dokońca.
JB / 82.210.148.* / 2010-08-24 23:55
W zeszłym roku Channel 4 wyemitował program dokumentalny "What's in Your Breakfast" (w wolnym tłumaczeniu: "Co jest w twoim śniadaniu?"). Padło w nim stwierdzenie, że trzy czwarte popularnych płatków śniadaniowych ma w jednej porcji tyle samo cukru co pączek z dżemem. W filmie sugerowano też, że producenci płatków niezbyt uczciwie przedstawiają prawdziwe wartości odżywcze swoich produktów.

Z nazwy wymieniono dwie firmy, które są jednymi z największych producentów żywności na świecie - Nestlé i Kellogg.

Po emisji programu obydwa koncerny wpadły w furię i złożyły zażalenie do brytyjskiego regulatora mediów - Ofcomu. Nestlé i Kellogg twierdziły, że program przedstawił niesprawiedliwy obraz obu firm. Narzekały też, że nikt nie dał im możliwości obrony.

Ofcom odrzucił jednak wszystkie zażalenia. Według regulatora program podawał czyste fakty. Ani nie namawiał rodziców do zastąpienia płatków pączkami, ani nie sugerował, że którakolwiek z firm próbuje "karmić dzieci cukrem". Ofcom dodał, że producent programu nie musiał udzielać głosu producentom płatków, bo w filmie nie padły "żadne poważne oskarżenia".

Wielka Brytania jest jednym z tych krajów rozwiniętych, które są najbardziej dotknięte otyłością. Według stowarzyszenia badającego otyłość na świecie (IOTF) w 2007 r. co piąte dziecko w wieku 5-17 lat cierpiało w Anglii na nadwagę. Według IOTF Anglia prowadzi też najlepszą politykę walki z otyłością.

Nestlé i Kellogg wytoczyły proces brytyjskiej stacji telewizyjnej Channel 4. Poszło o stwierdzenie, że w jednej porcji płatków śniadaniowych jest tyle cukru co w pączku z dżemem. Obydwaj producenci żywności przegrali proces
--------------

Trzeba być niezłym bezczelem, żeby oskarzać jak się nie ma racji.
Kto by przypuszczał, że w płatkach jest tyle samo cukru co w pączkach... no ale fat, że robia teraz rózne wynalazki zamiast zwykłych płatków.
JB / 82.210.148.* / 2010-08-24 23:48
Brak porozumienia między wykonawcą prac a samorządami województwa podkarpackiego i powiatu rzeszowskiego może spowodować opóźnienia w pracach lub nawet ich wstrzymanie

Poinformował o tym we wtorek wojewoda rzeszowski Mirosław Karapyta. Jak twierdzą przedstawiciele województwa, kością niezgody jest porozumienie w sprawie korzystania z dróg samorządowych (gminnych, powiatowych i wojewódzkich) do transportu i komunikacji z terenem budowy. Wykonawca robót na tym odcinku, firma Budimex, zawarł już taką umowę z czterema spośród sześciu samorządów. Nie może natomiast dojść do porozumienia z marszałkiem województwa podkarpackiego i starostą rzeszowskim.
------------

Niedali łapóweczki i autostrady nie będzie...
piciu / 2010-08-24 22:57 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
donek zabiera nawet umarlym :) jak hiena cmentarma


Żona do męża:
- Piszą, że woda podrożała...
- O, wreszcie i abstynentom się do dupy dobrali!
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 23:00
Jak mówisz o zasiłku pogrzebowym to dobrze robi. Gdyby nie fakt że swojego czasu był najwyższy w europie to może kilku nieszczęśliwców nie dostałoby pavulonu.
amigo2 / 2010-08-24 22:49
dla JB
Coraz więcej jest związków
, w których dojrzałe kobiety znajdują wspólny język (i nie tylko) z młodymi mężczyznami. Z biologicznego punktu widzenia jest to uzasadnione: temperamenty seksualne kobiet koło czterdziestki i dwudziestoletnich mężczyzn są idealnie dograne. Zaś równolatki pań w wieku średnim coraz częściej za nimi, hm... nie nadążają. I to w wielu sferach.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:51
poprostu jest coraz więccej kobiet niewyżytych seksualnie. Tak to jest jak się za młodu bierze za rywalizację z mężczyznami zamiast ..
amigo2 / 2010-08-24 22:39
Kościół dostał 24 mld. Legalnie?

Jeszcze w tym roku Trybunał Konstytucyjny rozpatrzy, czy działalność Komisji Majątkowej, która od 21 lat przekazuje państwowy majątek Kościołowi katolickiemu w zamian za nieruchomości zabrane w PRL, jest legalna.

- Przepisy regulujące prace komisji mogą godzić w zasadę państwa prawa oraz sprawiedliwości społecznej - mówi prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista.
Wszystko przez to, że komisja pracuje bez żadnego nadzoru, a od jej decyzji nie można się odwołać. Od początku założono wyeliminowanie z tego procesu sądów powszechnych.
Kościołowi katolickiemu przekazano co najmniej 490 nieruchomości wartych blisko 24 mld zł i ok. 200 tys. hektarów gruntów.
Jeżeli TK uzna, że przepisy regulujące prace komisji są niezgodne z konstytucją, możliwe są dwa scenariusze:
- Trybunał określi, że jego orzeczenie skutkuje dopiero w przyszłości. W takim przypadku podjęte wcześniej decyzje Komisji Majątkowej będą niepodważalne.
\- Jeżeli Trybunał nie dokona takiego zastrzeżenia, to zarządcy nieruchomości przekazanych Kościołowi, np. samorządy, będą mogli ją zaskarżyć w ciągu 60 dni do sądu.
Pozostaje pytanie, dlaczego tak fundamentalną sprawą, gdzie w grę wchodzi własność warta dziesiątki miliardów, Trybunał zajmie się dopiero po 21 latach działania komisji
"Nie docierały do mnie żadne sygnały świadczące o niekonstytucyjności działań komisji. Obywatele się nie skarżyli, a my mieliśmy dużo innej roboty" - tłumaczy się prof. Andrzej Zoll.
Prawda jest jednak taka, że politycy bali się otwartego konfliktu z Kościołem.
Poza tym, jak zauważa dr Ryszard Piotrowski, konstytucjonalista z UW, decyzje komisji dotyczą majątku państwowego i samorządowego, który rozdaje się lekką ręką.
Gdyby w grę wchodził majątek prywatny, zainteresowanie pracami komisji byłoby większe.
(skrót artykułu)
http://tiny.pl/h7stb
Stawiam na pierwszy scenariusz. Zabranych wbrew prawu majątków Kościół nie odda.
Zwłaszcza, że wiele z nich zostało natychmiast sprzedanych.

a to jeszcze wieksze ku..restwo!!!!
JB / 82.210.148.* / 2010-08-24 23:36
Mamy XXI wiek i czas skończyc z zabobonami
Trzeba wziąść przykład z Chin i ich cywilizowaniem głupich tybetańców.
Kościół należy zdelegalizowac a jego majątek znacionalizować.

A jak chcą siępowoływać na historię to może najpierw niech odpowiedzą za wszelkie zbrodnie jakie popełnili. Ile majątków skonfiskował kościł.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:42
Kurestwo to było zabieranie majątku za komuną
bolek77 / 2010-08-24 22:52 / portfel / Uparty Osiołek
Dokładnie. Złodziej po latach oddał to co ukradł, ale nadal go interesuje co się z tym dzieje. Dlaczego? Czyżby chciał to ukraść ponownie?
amigo2 / 2010-08-24 22:46
to tez prawda
tylko trzeba by było sprawdzic w jaki sposob czarne sukienki weszły w posiadanie takiego majatku!!!!!nie raz i nie 2 zabierali ciemnocie w imie ..........
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:48
Mnie to najbardziej interesuje w co kościół zainwestował taką kasiorę. Przeca masa tego majątku była od razu spieniężana.
amigo2 / 2010-08-24 22:52
tego sie nie dowiemy -;) ale czesc kasy poszła na tuszowanie roznych afer
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:54
Myślę że w niejednej spółce kościół jest zapakowany na 4,99%
JB / 82.210.148.* / 2010-08-24 23:43
Jak zasiorbiią Bytom i dadzą im zlecenie na szycie sutann to mogą na 29.99 podciągnąć. ;>
bolek77 / 2010-08-24 22:57 / portfel / Uparty Osiołek
U mnie w parafii ciągle są zbiórki na spłatę kredytów.
:)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:58
Brali z lewarem jeszcze ?? SIOK!!! :D
piciu / 2010-08-24 22:32 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziesięć przykazań ma 279 słów.
Deklaracja Niepodległości Stanów Zjednoczonych 300 słów.
Dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie przewozu cukierków karmelkowych 25 911 słów.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:41
Regulamin tego forum 3415
bolek77 / 2010-08-24 22:37 / portfel / Uparty Osiołek
Konstytuta 3-go maja miała 11 artykułów.
amigo2 / 2010-08-24 22:22
2010-08-24 22:16:23 | 89.74.194.* | Ami11 {SAMA PRAWDA}.
Myślę że wśród nich mógłbyś JB niejedną perełkę wyłapać.

mam taka jedna dla JB moja pracownice za urodziwa nie jest Perełka tym bardziej-;)ale
mnie jednego uwiodła na małe ssanie na osrodku-;)
piciu / 2010-08-24 22:20 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeden z potentatów produkujących folie, spółka ERG, informuje o rekordowej produkcji folii wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Firmie sprzyja gorąca aura.

kupowac spolki nie patrzyc na indeksy
bolek77 / 2010-08-24 22:26 / portfel / Uparty Osiołek

kupowac spolki

To jasne, ale po ile??
piciu / 2010-08-24 22:33 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
min 66% :)
JB / 82.210.148.* / 2010-08-24 22:24
Nawet się zastanawiałem w zeszłym tygodniu nad ERG, ale nie kupiłem.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:20
Ludzie w upał kupują folie??
piciu / 2010-08-24 22:25 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zaklady pogrzebowe :)
piciu / 2010-08-24 22:13 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amon i Talia - spółki zależne Polish Energy Partners - otrzymały informację z Ministerstwa Gospodarki, że projekty budowy farm wiatrowych Łukaszów i Modlikowice otrzymają dofinansowanie po 40 mln zł.
JB / 82.210.148.* / 2010-08-24 22:23
Ciekawe co ja napisałem, że nieweszło?
No nic spróbuję jeszcze raz.
Podnoszą VAT a będą dofinansowywali ekokaprysy oszołomów od globalnego ocieplenia. Ropa tanieje, rok jest wyjątkowo chłodny. trzeba się trzymać paliw kopalnych bo starczy ich jeszcze na lata.
max303 / 2010-08-24 22:04 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
2010-08-24 21:58:57 | jaroslaw74 [ Pogromca bajkopisarzy giełdowych ;-)))))))))))) ]
o nieeeee uważam że 30stki to jest najlepszy wiek dla kobiety moja żona
ma 32 i jest jak wino im starsza tym słodsza i piękniejsza ;-))))))))))))

musisz koniecznie spróbować "czterdziestki w galopie",to dopiero jazda jest(:-))))))
piciu / 2010-08-24 22:23 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
18 to max przeciez wszyscy wiedza ze mlode miesko jest najsmaczniejsze :)
jaroslaw74 / 2010-08-24 22:14 / Uwaga! Łamie regulamin forum
maxiu żebyś 3 nie wygalopował ;0
max303 / 2010-08-24 22:17 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
dzieci to najlepsze co mogło mnie w życiu spotkać
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:19
Mówisz tak bo nie masz BYTOMia i LTG!!
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:08
masz dupe w wieku 32 lat??
SIOK!!!!
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:06
Między 30 a 40 kobiety najbardziej się zmieniają. 40 latki nie są już apetyczne.
szymon nielogo / 94.75.121.* / 2010-08-24 22:11
dokladnie, a potem gadaja ze to fececi po 40 wariuja...
jaroslaw74 / 2010-08-24 22:07 / Uwaga! Łamie regulamin forum
nie przesadzaj zdrowa 40stka to kwintesencja kobiecości
jaroslaw74 / 2010-08-24 22:06 / Uwaga! Łamie regulamin forum
;-)))))))))))))))))))))))))))))))
szymon nielogo / 94.75.121.* / 2010-08-24 21:59
powiem Wam ze czesto popelniam jeden blad, nieco za wczesnie kupuje akcyjki... zasiorbalem kolastyne po 58 gr chyba, potem wyalila na 1,2 pln, ale wczesniej spadla chyba 30 %. Dosc czesto mi sie to zdarza, teraz kupilem Bomi, ale widze ze siorbanko sie zaczyna...
bolek77 / 2010-08-24 22:36 / portfel / Uparty Osiołek

czesto popelniam jeden blad, nieco za wczesnie kupuje akcyjki...

To zupełnie jak Buffet....
JB / 82.210.148.* / 2010-08-24 22:07
Ja dziś rozważałem wywalenie, ale jeszcze trzymam.
Ale jak kryzys przyjdzie to kto u nich zakupy będzie robił?
VAT podniosą, benzyna zdrożeje przez nowe prawo. Jedzenie przez nieurodzaj. PLN sięosłabi więc jak kto ma kredyt to będzie więcej płacił, a do tego banki każa się coraz wyzej ubezpieczać od niższegowkładu.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:03
BOMI to śmieć
szymon nielogo / 94.75.121.* / 2010-08-24 22:05
ale tani jak barszcz
JB / 82.210.148.* / 2010-08-24 22:08
Kupiłem GPP bo tanie jak barszcz i nadal tanieje.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-08-24 22:10
Kupowanie spółek o c/z mniejszym niż 10 nie zapewni Ci sukcesu.
szymon nielogo / 94.75.121.* / 2010-08-24 22:12
poza tym tam jest kapitalizacja 6 mln, wiec to chyba jakis kiosk z gumkami :)
JB / 82.210.148.* / 2010-08-24 22:30
Jak mala kapitalizacja to i płynnośc mała więc wachania większe. Jak komuś będzie zależało na dużym pakiecie to cena pójdze mocno w górę.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy