Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Granatem w Gruszkę i komisję śledczą

Granatem w Gruszkę i komisję śledczą

Jarex / .* / 2005-03-09 12:16
Komentarze do wiadomości: Granatem w Gruszkę i komisję śledczą.
Wyświetlaj:
fagot / .* / 2005-03-10 06:49
komisja śledcza reaguje tak jak przebiega śledztwo. Skoro komuniści kradną z "preziem" na czele to trudno ich głaskac po głowie. Kto tego nie widzi niech sobie przypomni przebieg całej kampanii LSD. Najchętniej komuniści wprowadziliby cenzurę jak za dawnych czasów. Niech żyją wolne media!
Marta / .* / 2005-03-09 22:12
A ja proponuję , żeby najpierw prześwietlić życiorysy członków Komisji . Warto , bo wtedy okazałoby się , co to za ludzie. Słuchając Giertycha , i innych ma się wrażenie jakoby byli sprawni umysłowo inaczej .Zajadłość, zawziętość , nienawiść, zaszczuwanie - to ich cechy. Panowie , więcej miłości bliżniego ... A mnie jakoś brakuje szacunku dla komisji , mimo że do niektórych nic nie mam. Dostaje się więc wszystkim jednakowo.
malinowski / .* / 2005-03-09 15:14
Komisja Sledcza juz od dawna kompromituje wszelkie zasady. Część jej czlonków - panowie Wassermann,Giertych,Macierewicz zachowuje sie jak zgraja wścieklych psów polującyvh na swoją ofiarę - Prezydenta. Pod pozorem obrony interesów państwa prowadzona jest prywatna wojnaPrzylączają sie do niej pragnący uchodzić za bezstronnych panowie Miodowicz i Gruszka.Ten pierwszy, jako doswiadczony pracownik wywiadu probuje odgrywać rolę osoby bezstronnej. Niestety jego niechęć do przeciwników politycznych jest az nadto widoczną Pan Gruszka natomiast uwiklany jest w sprawy swoich asystentów. Jeżeli w stosunku do tych panów wysuwane sa najdrobniejsze zarzuty od razu podnosi sie lamenti oskarzenia, że to atak na komisję. Panowi czas skonczyć ta szopke. Skorzystajcie z porad psychiatrów. Wasza niechęć do innych jest oznakąposuwającej sie w szybkim tempie choroby psychicznej. Nie apeluje do waszego honoru, bo takiego nie posiadacie. Może jednak Opatrzność zrządzi ,ze zejdziecie z tej sceny. Cego nam i wam z calego serce życze
Jarex / .* / 2005-03-09 12:16
Jaki Gruszka -tacy asystenci. Cała komisja to wielki cyrk z klaunami Wasermanem i Giertychem
Eugenia Maria / .* / 2005-03-09 14:34
Nie byłoby tak starsznie, gdyby ci panowie bawili się za własne pieniądze, a nie nasze!!! Ciekawi mnie ile panowie biora za jedno posiedzenie wysokiej komisji?
Seba / .* / 2005-03-09 12:53
Bardzo dziwny zbieg okolicznosci!!! Jak osoba która nie potrafi dobrać sobie asystentów może pełnic funkcje przewodniczącego tej bzdurnej komisji

Najnowsze wpisy