Forum Polityka, aktualnościKraj

Graś: Partia Palikota nie przekroczy progu 3 procent

Graś: Partia Palikota nie przekroczy progu 3 procent

Wyświetlaj:
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-10-04 01:06
..

Boże, chroń nas od przyjaciół!
Przed wrogami obronimy się sami!
EURO STUDENT / 2010-09-27 14:52

Partia Palikota nie przekroczy progu 3 procent


Jeżeli graś podał stosunek zadłużenia do PKB to GŁOSUJĘ NA PALIKOTA =)
EURO STUDENT / 2010-09-27 08:11
Oby ta twarz zniknęła po następnych wyborach z Polityki !
medvedev / 80.245.190.* / 2010-09-27 14:19
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
medvedev / 80.245.190.* / 2010-09-27 20:40
Boisz się prawdy ruski szpiclu,nie było żadnych obraźliwych slow,
szybko usuwasz cale artykuły,kochasz p.o. kgb i putina.
medvedev / 80.245.190.* / 2010-09-27 14:27
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Oszołomowaty / 89.229.72.* / 2010-09-26 23:00
Na dobranoc. Od MAtki Kurki:
"...Od rana zdążyłem się przywitać kacem po czosnku, bo przyrzekłem swojemu organizmowi, że poza polopiryną niczym więcej truł się nie będę. I tak tylko z pozoru się uzewnętrzniam zamiast przejść do rzeczy, z pozoru ponieważ powszechnie się uważa, że kac po alkoholu to jest morderca, a taki tam czosnek następnego dnia samo zdrowie. Nic podobnego kac po czosnku nie jest mniejszy, co najwyżej inny. Że co? Że nadal nie widać związku i sensu? Jest związek i sens, spokojnie, niech się rozbujam, dopiero wstałem i bez kawy piszę. Związek jest taki, że przerabiać można na dwa sposoby. Można przerobić klasycznie, jak klasyczny jest kac po wódzie, czyli przerobić normalnego na wariata. Normalnego tudzież takiego, co jest nerwowy, nie potrafi być miły i z nikim się dogadać, do tego robi mnóstwo głupstw, słowem można przerobić Jarosława Kaczyńskiego na psychicznego. Jego i każdego innego, nawet bardziej ciężki i zupełnie normalny materiał. Można tak, ale można inaczej, znaczy odwrotnie, wziąć psychopatę i przerobić go na normalnego, kochającego do rany przyłóż i tak też zrobiono z Donaldem Palikotem. Mnie jest już wszystko jedno, ponieważ Kaczyńskiemu nie powierzyłbym straganu na bazarze, dopiero co Polski, natomiast Donaldowi Palikotowi najchętniej dałbym w ryj, tak bez słowa, po prostu podszedł i wyrżnął w mordę. Przy takim podejściu jestem skłonny do szeroko pojętych kompromisów. Mogę się zgodzić, że Kaczyński nie jest trudnym surowcem do przerobienia, może nawet ma naturalne predyspozycje, które trzeba tylko uwolnić. Nie będę też protestował, kiedy strona przeciwna powie, że Tuska dałoby się wyleczyć, zamiast przerabiać, niech będzie i tak.


Tylko po co komu te wszystkie kompromisy, co by było, gdyby było, patrzmy na to co jest. Mamy przerobionego na wariata Jarosława Kaczyńskiego i mamy psychopatę Tuska wyprofilowanego na polityka co się dzieckiem zajmie i staruszkę podetrze, dla niego to telewizyjny pikuś. Pytanie! Co jest bardziej społecznie niebezpieczne, normalny przerobiony na wariata, czy psychiczny ukształtowany na słodziutkiego wodza? No jak dla mnie obie wersje są niebezpiecznie, z tym, że wersja przerabiania na wariata, jest niebezpieczna detalicznie, w takim sensie, że każdego z nas można przerobić. Trzeba jednak przyznać, że detal to nie hurt, hurtowo rozprowadzanie psychopatii, nie żarty. Do tego dodajemy inną rzecz, taką mianowicie, że w procesie przerabiania na wariata obowiązuje czujność. Gdy tylko wariat p*******, albo mu się odbije, zaraz wszystkie telewizje pokazują: „O! Jaki wariat!”. W druga strona przerobiony psychopata przejechał kota i telewizji widzimy jak psychiczny roni łzy, tylko nie widzimy, że płacze nad zadrapanym zderzakiem. Dalej widzimy relację, w której ekspercko się udowadnia, że kot sam się wpakował pod koła, a że na wstecznym dla pewności został potraktowany, to co najmniej pięciu docentów weterynarii potwierdzi, że dla dobra kota wsteczny był użyty. Wątroba wyszła sierściuchowi przez okrężnicę, dlatego koniecznie trzeba było przejechać po przeponie, aby pod wpływem wytworzonego podciśnienia, organ trafił na swoje miejsce. Nie wierzysz? Patrz 150 eksperckich opinii na temat tego jak Kaczyński zabił samolot i w ogóle nie ma znaczenie, że Ruscy pozabierali skrzynki, telefony i stenogramy z wieży. Lud za psychopatą p****** pod kołdra z zachwytu, ma takie teorie jakie jest w stanie pojąć.


Cała ta powiastka luźno powiązana ma zobrazować dwa wydarzenia, jedno nieistotne jak sobie właśnie znudzony oglądam, a jest to zjazd KC partii p********* pod kołdrą i druga rzecz, o której głośno od wczoraj, za sprawą posła Halickiego. Proponuje taki eksperyment, żeby nie słuchać przerobionego psychopaty, to znaczy słuchać jednym uchem, a przed oczyma mieć wywiad Halickiego i parę innych wywiadów. Kiedy psychol mówi, że jego partia to nie miejsca dla realizowania osobistych ambicji, zaraz należy przeczytać fragment, w którym poseł Halicki relacjonuje, że: „nie lubi grać z Donaldem w piłkę, bo lubi grać w piłkę”. Kiedy psychopata mówi o demokratyzacji w partii p********* pod kołdrą, to warto przeczytać blogi i wywiady z: Piskorskim, Rokitą, Olechowskim, Gilowską, a za chwilę Palikotem i Schetyną. Gdy psychol mówi, że trzeba być czujnym i żeby koledzy zdławili w sobie pychę, to już nie cudze, ale psychola gadanie do gazety warto sobie przypomnieć, gdzie stoi, że: „PO nie ma z kim przegrać tych wyborów”. Psychol gada, on non stop gada, on gada jak psychol, przejeżdża koty i poprawia na wstecznym. Gada, bo wie, że w TV pokażą reklamówkę, nie zaplecze. Uprzedzam kolejny raz, że detaliczny wariat Kaczyński, na każdym kroku diagnozowany, to nawet nie pryszcz, ale wągier, nie żadne zagrożenie dla Polski. Psychopata lansowany jako ordynator, to jest dopiero dom wariatów poza wszelka kontrolą. Jeśli się komuś nie chce czytać, analizować, dochodzić, wystarczy popatrzeć na tę fałszywą gębę, na te rozbiegane wyłupiaste od fałszu oczka
Oszołomowaty / 89.229.72.* / 2010-09-26 23:01
Jeśli się komuś nie chce czytać, analizować, dochodzić, wystarczy popatrzeć na tę fałszywą gębę, na te rozbiegane wyłupiaste od fałszu oczka, na te nerwowe rozglądnie się, czy nie wyskoczy drugi Halicki i nie powie może nie udolnie, ale jak jest. Popatrzeć wystarczy na tego psychopatę przerobionego na doktora, aby wiedzieć, że wariatem nie wylądujemy w raju. Co robić? No na początek psychopatę diagnozować, jest tak źle, że trzeba zacząć od diagnozowania psychola. Pokazać psychopatę, pokazać kota po kuracji na wstecznym, poczuć jak psychopacie jedzie z gęby czosnkiem i żołądkową. Przepraszam za banał, ale PRAWDĘ po prostu mówić i pokazywać.

PS Nie dam rady wysłuchać tego p********* do końca, za to na początku widziałem orędzie niezależnego prezydenta do KC partii p********* pod kołdrą. Niech mnie ktoś poprawi jeśli bredzę, ale czegoś takiego nie pamiętam, ani w PiS, ani w SLD, żeby z telebimu do partii przemawiał prezydent wszystkich Polaków. Jaja niesamowite, psychopata w czepku ordynatora i to się kupuje i to się sprzedaje...."
Miro, Rycho i Zbycho / 130.60.28.* / 2010-09-26 22:43
Niby PIS mialo pojsc w niepamiec, a tu PeLo sie rozwala. Mie wiem czy POmatolstwo zdaje sobie sprawe z tego, ze z PO do Palikota partii przejda inni niezadowoleni, takze poslowie. Ale PIS, i w ogole porzadni ludzie, beda mieli zabawe. Hi, hi.
Wapniak / 2010-09-26 17:34 / Tysiącznik na forum
Jestem za. Będzie przynajmniej wesoło. Media będą mieć zajęcie. Gawiedź uciechę a rząd będzie mógł pokojnie robić swoje, czyli... nic. Trwać, do usr... śmierci. Wyprzedawać majątek. Potem kombatanci zwiną żagle i np. ustanowią jakiś lukratywny rząd na emigracji... W nagrodę i nie za swoje pieniądze.
niewierzący ateusz / 83.8.112.* / 2010-09-26 16:10
jeśli palikot chce się usamodzielnić to na nowej partii palikota najwięcej straci platforma, jeśli palikot poważnie myśli o samodzielności politycznej i własnej partii to żadnej współpracy z PO nie będzie, bo by przyciągnąć elektorat będzie musiał atakować PO, jeśli tego nie zrobi to faktycznie progu nie przekroczy,bo niby po co ma na palikotową partię głosować ktoś komu przestała się platforma podobać skoro palikot będzie z PO współpracować? a ktoś komu PO się cały czas podoba na palikotowców nie zagłosuje bo po co,więc w interesie palikota będzie takie działanie by jak największej liczbie ludzi PO przestała się podobać,bez ataku na PO palikot nie przejmie nawet jakiejś znaczącej części elektoratu sld ,bo na sld głosują ci którym nie odpowiada PO, więc po co mają głosować na partię która z PO będzie wspólpracować?
jak przyciągnąć nowych ludzi którzy dotąd nie głosowali?też atakiem na PO, bo jak kogoś rządy PO nie uwierają to jak będzie miał do wyboru PO i partię palikota współpracującą z PO to po co ma głosować na palikotowców jak może na PO?więc trzeba sprawić by rządy PO zaczęły uwierać, a jak kogoś dotąd nie głosującego rządy PO uwierają to na partię z PO współpracującą nie zagłosuje, partia palikota by przekroczyć 5% próg musi być agresywna wobec platformy

chyba,że celem powołania partii palikota jest zwiększenie agresji w kierunku pisowców, jest to wygodne, bo PO dalej będzie partią miłości, bo to co będą wyprawiali palikotowcy będzie szło na ich własne konto a nie na konto platformy, atakowani pisowcy będą się odgryzać palikotowcom a nie platformie , więc też korzyść, i to podwójna , bo pisowcy żrący się z palikotowcami ,będą postrzegani jako nie lepsi od palikotowców, spytacie gdzie tu interes palikota? bo założyć nową partię i nie wejść do sejmu to czysta strata i porażka, no cóż do wyborów jeszcze rok, więc tuż przed wyborami zgodnie z deklaracją o współpracy wspólne listy PO i palikotowców, przy czym dla prezesa palikota zaszczytne pierwsze miejsce na lubelskiej liście ,

jeśli powstanie partia palikota to szybciutko przekonamy się jaki był ce powołania tej formacji, poznamy to po tym kogo palikotowcy zaatakują pisiorów czy platfusów
dgen / 2010-09-26 15:42 / Tysiącznik na forum
liście zalegają posesję niemieckiego chlebodawcy a pan graś w mediach...........
sceptyk / 2010-09-26 22:00 / Tysiącznik na forum
Pan Graś sprzata tylko po południu.
menadżer produktu / 77.112.105.* / 2010-09-26 14:35
Partia Oszustów POzycjonuje produkt:
- PO dla wykształconych z dyplomami oraz młodych, którzy jeszcze się kształcą
- Palikot dla tych, którzy na razie odkładają na czesne i jeszcze nie zdążyli się wykształcić

Najnowsze wpisy