Forum Polityka, aktualnościKraj

Graś przeprasza za premiera. Tusk krzyczał

Graś przeprasza za premiera. Tusk krzyczał

Money.pl / 2011-02-23 18:58
Komentarze do wiadomości: Graś przeprasza za premiera. Tusk krzyczał.
Wyświetlaj:
TYŻPRAWDA / 79.188.238.* / 2011-02-24 08:57
ale dal was kłamstwo to chleb powszedni przecież.

2 lipca premier z Komorowskim w Inowrocławiu w teatrze letnim uzdrowiskowym zapewniał mieszkańców, że wybudują obowodnice Inowrocławia. No i co, jak zwykle gówno.

tak samo jak z obwodnicą Augustowa, rozpętali sztuczną aferę gdy rządził Kaczyński, a teraz mijają lata i nic się nie dzieje ! TIRy wala przez miasto jak dzikie.

cos wam przypomne , nie tak dawno to było:

"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę, ale - to zabrzmi dziwnie - w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą. Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić". ("Przekrój", nr 15 z 2005 r.)
To dość osobliwe oświadczenie Donalda Tuska, jako wicemarszałka Sejmu, zawarte z jednym w wywiadów dla Przekroju


miłych snów "inteligencie" wyborco PlatformyantyObywatelskiej
"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę, ale - to zabrzmi dziwnie - w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą. Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić".
barnaburke / 79.188.238.* / 2011-02-24 09:11
"Obejmując urząd Prezesa Rady Ministrów (wiceprezesa Rady Ministrów, ministra), uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem."

ubawiliście sie szczerze tym tekstem ?
dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem
A...A / 95.40.99.* / 2011-02-24 08:54
Przestańmy w końcu pluć i urągać naszej władzy. Nawet jak ją zmienimy to lepszej mieć nie będziemy. Najważniejszy jest spokój i systematyczna prac, a nie publiczne pranie brudów.
głodny / 178.36.96.* / 2011-02-24 07:29
I tak POwoli kończy się kariera najnowszego naszego POlskiego Donalda Dyzmy/Tymińskiego!!!
I tak za dużo napsuł w POLSCE!!!
"Nowe idzie - stare wraca
i tak kołem się obraca"
A, powinszować Panie Premierze z PO, POwinszować Panie POlityku, nic innego, tylko POwinszować POstawy prawdziwego POlaka, a gdzie te przymioty, które cenią sobie Polki w Polakach??? Pan nawet wdowy nie porafi obronić, tylko miesza ją z błotem!!! Wstyd mi za Pana!!! Wiem, wiem, cham nie przeprasza za swoje chamstwo, bo w ogóle go nie widzi!!! A może PAN nie w pełni POlak??? Aj, waj!!!
Krzyczeć to Kali, ale nie wolno krzyczeć na Kalego!!!
astennu / 77.236.25.* / 2011-02-23 22:35
Pamiętam, jak obsmarowywano wdowę po Kochanowskim !!! Jak jej urągano, że jak mogła zadać takie dociekliwe i podważające kompetencję rządu i samego tuska pytania. Dziś, po paru tygodniach prawda wychodzi na jaw, i ttylko pytam Grasia - czy ci nie wstyd, że tak kłamałeś przed opinią publiczną i broniłeś swojego pryncypała, pomimo jego haniebnego zachowania??????????
JanuszPOlikot / 2011-02-23 22:15 / Tysiącznik na forum
Tusk POjechał PO cichu do Izraela pewnie celem ustalenia sposobu zwrotu "zagrabionego " mienia........No to już chyba PO wyborach . W końcu w interesie mośków jest aby go społeczeństwu wylansować na nową kadencje...........
Pozostaje spytać kto POwinien mieć zwrócony majątek- czy tym "lojalnym" obywatelom zowiącymi się semitami, którzy przejmowali za bezcen dworki , młyny,manufaktury i inne majątki itp.- które były rekwirowane Polakom za udział w powstaniu styczniowym , którzy byli dodatkowo zsyłani na Syberię. Czy też prawowitym właścicielom. Pewnie pan Gross wie lepiej.......
POlecam książkę pana Szcześniaka "Judeopolonia" -gdzie to jest wszystko przystępnie opisane (wraz z całą historią żydostwa w Polsce)


Jak widać towarzysz Gach robi nie tylko za ciecia u Niemca ale również za alter ego Dyzmy który chyba POwinien osobiście przeprosić .
No może wymagam zbyt wiele od platfuserstwa...........
Oszołomowaty / 188.47.149.* / 2011-02-23 21:30
No to wiemy w końcu dlaczego nie szło od razu ujawnić stenogramów i nagrań ze spotkania ... O takiej wersji wydarzeń oszołomskie media mówiły już na drugi dzień , a "szanowane, postępowe POmedia" zaciemniały i kryły śmieci z PO az do dzisiaj .Ale cóz innego się można spodziewać po pajacynkach dyndajacych na sznurkach TVN-u i Sobiesiaków ... Nie pierwsze to kłamstwo i nie ostatnie na pewno, a ile pozostanie nie odkrytych?
PlawdaKtólaBoli / 77.255.119.* / 2011-02-23 21:13

Graś dodał, że przeprasza wdowę po Januszu Kochanowskim, jeżeli - jak zastrzegł jego przeprosiny mogą cokolwiek wnieść.

Ktoś kto tak mówi jest osobą która czuje się jak złodziej w tym co robi. Czy ktoś pogoni w końcu hucpę do uczciwej roboty?
Pyclik / 77.236.7.* / 2011-02-23 23:18
Sam idż gnojku do roboty - wynajmowanie się do klepania w klawiaturę takich głupot weszło ci w krew i myślisz, ze pisuary będą płacić w nieskończoność.
sanek12 / 89.72.107.* / 2011-02-23 19:21
CZAS "rudych klaunów" dobiega końca. I nie pomoże im ich żelazny elektorat : esbecy, ubecy i komuchy.
PO to przecież mutant PZPR-UW-KLD
Pyclik / 77.236.7.* / 2011-02-23 23:21
Znowu pisiowy najmita, jeden popiera drugiego!
maklak / 83.25.102.* / 2011-02-23 19:19
tylko udaje twardziela
to kłębek nerwów
nie potrafi wyjśc do ludzi w sprawie OFE
tylko kryje się za Boninim
buc_pucybut / 2011-02-23 18:59 / Tysiącznik na forum
Mam nadzieje że niedługo sypnie śniegiem i cieć zniknie znowu na kilka tygodni
Pyclik / 77.236.7.* / 2011-02-24 00:17
Lepiej ci będzie wychodzić czyszczenie butów, tutaj na klepaniu mało zarobisz !

Najnowsze wpisy