Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Grecy idą do urn. Bruksela nie zapomniała o greckim kryzysie

Grecy idą do urn. Bruksela nie zapomniała o greckim kryzysie

jerzyjj / 79.185.185.* / 2015-09-20 19:55
Miliarder i spekulant finansowy Soros finansuje Syrizę a Tsipras dostaje od niego porady.
Ekonomiczne i polityczne wojny prowadzone przez syjonistycznych miliarderów – finansistów, takich jak George Soros (Schwartz), w żadnym wypadku nie ograniczają się do Grecji.
Pogłoski, które nieustannie krążą, mówią o prawdopodobieństwie, że sami bankierzy, którzy wywołali grecki kryzys gospodarczy, finansują i wspomagają liberalną „antykapitalistyczną” partię Syriza.
Jest już teraz dowód na anty-grecką i anty-niemiecką współpracę, opublikowany w niemieckim magazynie „Wirtschaftswoche”
„The Institute For New Economic Thinking” (Instytut Nowego Myślenia Ekonomicznego), dobrze znana instytucja propagandowa George’a Sorosa, gościła Tsiprasa podczas jego wykładów w Stanach Zjednoczonych.
Podczas swoich wystąpień publicznych Tsipras siedział z przedstawicielami „The Institute For New Economic Thinking”, ktorzy opłacali jego podróże i organizowali mu publiczność w prestiżowych amerykańskich instytucjach akademickich (pomimo braku zainteresowania jego osobą w świecie).
Dzieki temu zdrajcy Grecja doznała w ,,porozumieniu'' niemałego upokorzenia. Nie dlatego, że prosiła o kolejne wsparcie finansowe, bo to samo w sobie nie jest niczym upokarzającym. Upokarzające jest to, że warunki kolejnej pomocy są o wiele trudniejsze dla Grecji niż te, przeciwko którym Grecy głosowali niedawno w referendum.
I którego wyniki tak hucznie świętowali na ulicach. Wcześniej nie było mowy o przejęciu w zastaw majątku narodowego. Teraz wierzyciele wymusili takie rozwiązanie.
ZA 80 mld EURO BEZ POKRYCIA (czyli warte tyle co papier toaletowy) MUSZA DAC W ZASTAW MAJĄTEK NARODOWY WARTOSCI 50 mld EURO... A POWINNI ZADZIAŁAĆ JAK ISLANDZYCY.
Islandia to ewidentny przykład na to, że wystarczy nie brać pożyczek, pozwolić krajowi zbankrutować – czyli podjac działanie odwrotne do tego co narzuca Eurokołchoz – jest najlepszym wyjściem z kryzysu finansowego. Tak! UE chce, żeby ludzie pompowali kasę w kartele bankowe.
Europejczycy są tylko bandą amerykańskich marionetek, bez własnej woli i własnych mocy decyzyjnych.
CIEKAWE CZY OGŁUPIONY PRAWIE DO CNA PRZEZ POLSKOJĘZYCZNE POLAK TO POJMIE ?

Najnowsze wpisy