Forum Polityka, aktualnościPolityka

Gronkiewicz-Waltz: Koalicja Warszawie jest niepotrzebna

Gronkiewicz-Waltz: Koalicja Warszawie jest niepotrzebna

Wyświetlaj:
Kasandra / 83.21.232.* / 2006-11-17 07:17
Przeczytałem wszystkie, zamieszczone tu, komentarze
i zastanawiam się co stało się z dumnym i rozumnym, kiedyś narodem. Ludzie, czyż Wam ślepia bielmem pozachodziły? Gdzie Wy widzicie Lewicę albo Prawicę ? - chyba patrząc na własne łapy możecie dostrzec różnicę. Teoretycznie, wszystkuie nasze partie chcą dokładnie tego samego, praktycznie zresztą też - majątku i prestiżu dla siebie, wycieczek po świecie na koszt podatnika i WŁADZY,
WŁADZY i jeszcze raz WŁADZY. Spójrzcie w te lisie oczy
Waltzowej - sądzicie, że ona chce coś innego niż władzy?
Popatrzcie na całą PO, czy ktoś z Was dostrzegł jakiś szczególnie dobry program tego tam Tuska? Jego program to szkalowanie, to podstawianie nogi, każdemu kto nie jest z nim, a do końca zbłaźnił się pertraktacją z Borowskim, pogrobowcem Cyrankiewicza, który chciał odcinać każdą rękę, która sięgnie po władzę ludową. Czy narodzie nie widzisz, że prawie wszyscy, którzy zaledwie przez siedemna scie lat "dorobili" się majątków to ludzie z układów bojący się panicznie ewentualnego rozliczenia. Czyż nie widzicie, że ci nibyliberałowie byli liberalni dla własnych kombinacji
wzbogacających ich w pośpiesznym tempie - aby się wzbogacić przed końcem kadencji. Czy ich wyprzedaż majątku narodowego nie przypomina Wam kloszarda pijaka, który wynosi z domu wszystko co jest do sprzedania, aby zaspokoić swoje potrzeby i to nie za wartość danego przedmiotu ale za kwotę, którą kuypujący chciał zapłacić.
Czy widzieliście różnicę w postępowaniu Lewandowskiego
i Kaczmarka? Mimo, że obaj są, teoretycznie, z różnych partii to samo mają za pazurami. Zastanów się narodzie dlaczego jest tak wiele bezrobocia? Ponieważ Liberałowie i postkomuniści rozdali, między siebie zakłady pracy, które zostały całkowicie zniszczone a w wielu przypadkach przez pzrejmującego za grosze i odsprzedane "na części" - sprzedany park maszynowy a grunt na parcele budowlane dla nowobogackich. Jak możecie być tak bezrozumni, przecież nie PiS wszystko zniszczył, a odbudowanie nie jest takie łatwe jak niszczenie i na dodatek te ciągłe napaści
ze strony odsunietych od koryta, przypominajce mi świnie
gryzące się wzajemnie po nogach, aby tylko ryj wsadzić do koryta. Czy nie widzicie całkowite odkrycie się Borowskiego, że należy PiS wysadzić od rządzenia, to jest program Borowskiego. Oprócz pazerności na władzę, tym stwierdzeniem, pokazał swoją tępotę i kompletny brak dyplomacji - zachował się jak skończony dureń i za to zachwonie, powinien być wykluczony ze swojej, zbrodniczej partii, ale tam tacy sami jak on i nie widzą bezczelności w tym stwierdzeniu. Cześć, zeżryjcie się wzajemnie, ja wychodzę!
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-11-17 10:51
"Czy narodzie nie widzisz, że prawie wszyscy, którzy zaledwie przez siedemna scie lat "dorobili" się majątków to ludzie z układów bojący się panicznie ewentualnego rozliczenia."
Np były minister Kluza - smarkacz, a dorobił się już 9 mln złotych. Zatem z pewnością nielegalnie. Czemu Kaczory nic z tym nie zrobiły, lecz o zgrozo - zrobiły z niego ministra finansów?!
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-11-15 15:07
"Lepsza Hienka niż Panienka!"
:-)
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-15 14:45
Ufff, widać że liberałowie w Polsce odrobili lekcję w Polsce. Żadnych koalicji z socjalistami, ani z lewa ani z prawa! Socjaliści tylko dziesiątkują rozsądne programy gospodarcze a potem emanują partyjną populistyczną retoryką jak bardzo nic się nie da zrobić przez tych przebrzydłych liberałów. Wcześniej UW już się o tym przekonało próbując współpracować czy to z socjalistyczną postkomuną SLD czy z socjalistycznymi narodowcami AWS/PiS. To wszystko było zawsze bagno i stracone lata.
MN1 / 80.51.231.* / 2006-11-15 15:59
Szacunek. Niezłe sformułowanie: socjaliści z lewa, socjaliści z prawa. Trzeba budować wokół tego nową teorię polityczną i przestawić krzesła w Parlamencie.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-11-15 14:14
Gronkiewicz niechrobi wszystko byle by ten Pajacykiewicz i spółka nie dorwali się do stolicy. Wtedy to ulice będą zatarasowane pochodami dożynkowymi, przejazdami Marcinkiewicza na hulajnodze, rozmowami z Warszawiakami o dupie Marynie itd. itd. Samorząd musi tak rządzić żeby było dobrze i żeby ich nie było w ogóle widać. Widać ma być pozytywne skutki działalności. Marcinkiwicz jest dobry na krótką metę jako PRowiec. Rządy PiSu w stolicy już mieliśmy no i powstało tu niewiele.
CSpostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-11-15 14:00
Nie prawda koalicja jest potrzebna i będzie tylko jest pytanie która?
Są dwie opcje PO-PIS i PO-SLD. PIS-SLD nie jest realna.
Wydaje się, że wybory zadecydują, jeśli wygra Gronkiewicz bedzie PO-SLD, a jeśli Marcinkiewicz to PO-PIS.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-11-15 14:15
Prezydent Warszawy w stosunku do Rady Warszawy ma diametralnie większe uprawnienia niż Premier w stosunku do Parlamentu. Dlatego wystarczy zagłosować na Hiennę - tak jak robią to inteligentniejsi, młodsi, lepiej wykształceni i lepiej zarabiający w Warszawie. Zebrany profil głosujących w I turze nie kłamie. Moherowi zostawmy głosowanie na Marionetkę Kaczyńskich z Gorzowa, która chwali się że ma socjalny program i jest mu po drodze z SLD.
Więc po tych szczerych deklaracjach Kazia specjalnie nie zdziwiłbym się koalicją PiS-SLD...
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-11-15 14:50
w końcu jedni i drudzy to socjaliści - jedni narodowi i pobożni, drudzy eurofilni i bezbożni...

Najnowsze wpisy