Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Hamas twierdzi, że wygrywa w Gazie. Izrael mówi to samo

Hamas twierdzi, że wygrywa w Gazie. Izrael mówi to samo

Wyświetlaj:
jabara / 2009-01-14 13:48
Gdy Polscy żołnierze zabili przypadkowo kilku cywilów, strzelając w miejsca gdzie ukrywali się talibowie, zostali oskarżeni o zbrodnię wojenną. Dlaczego nikt na świecie nie postawi takiego oskarżenia Żydom z Izraela? Czy tylko dlatego, że kiedyś Hitler kazał ich mordować>? czy to może usprawiedliwić zbrodnie? Dlaczego pan prezydent RP, nie tylko, jak to ma w zwyczaju, nie jedzie skontrolować ( koniecznie w nocy ), co się dzieje na granicy izraelsko-palestyńskiej, ale wymownie milczy w sprawie. Czy dlatego, że Izrael dostarcza broń jego wielkiemu (?) przyjacielowi (/) Saakaszwilemu?
Natter / 2009-01-14 22:57 / Tysiącznik na forum
Chciałem właśnie o tym pisać .Dzięki wyręczyłeś mnie, też naszych prokuratorów wojskowych chciałbym tam wysłać żeby się przekonali co to jest wojna.
Falkonetti / 83.20.228.* / 2009-01-13 22:54
I ten kraj śmie nadawać medale "Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata". To jakaś groteska. Wręcza je nasz prezydent !!! Mord i kłamstwo ! To dewiza Izraela.
A kiedyś byłem dumny, że Polacy mają tyle tych medali. I dzisiaj szanuje ich za to, że ratowali Żydów w czasie okupacji Niemieckiej. Ale dzisiaj Żydzi udowadniają światu, że nie są lepsi od Niemców, no może w uzbrojeniu ich przewyższają.
Myślę, że powstanie w Gazie można porównać do Powstania Warszawskiego, choć mam nadzieję, że tak się nie skończy.
Izrael sam się wymazuje z mapy Swiata. Ja go tam już nie chcę!!!
Amok / 157.25.137.* / 2009-01-14 08:16
Mord i kłamstwo to nie dewiza Izraela, tylko Hamasu - nie ma większej zbrodni, jak zabijanie własnych kobiet i dzieci (bo do tego się sprowadza używanie ich przez Hamas jako żywych tarcz), żałosny pajacu.
@@@ / 89.75.60.* / 2009-01-15 00:44
Przestan powtarzac zydowska propagande.
Natter / 2009-01-14 22:44 / Tysiącznik na forum
A ty żałosny amoku, chciałbyś mieszkać getcie i skazany na wegetację do końca życia ?Chyba wtym amoku coś się pomieszało. O ile znam Pismo to dzieci rodz.męskiego i kobiety z wyjątkiem dziewic mordowali żydzi .
Adam222 / 77.88.137.* / 2009-01-13 21:40
Teraz trzeba zrobić łapankę i rostrzelać 900 Żydów. Tak będzie sprawiedliwie.
kilof / 195.117.22.* / 2009-01-13 19:09

a krew zabitych dzieci jak przekleństwo będzie prześladować prezydenta Stanów Zjednoczonych Georga Busha - dodał.

Żydzi już 2 tysiące lat temu mieli niewinna krew za nic: "krew Jego na nas i dzieci nasze"
@@@ / 89.75.60.* / 2009-01-15 00:45
A ty myslisz ze ziemia obiecana byla niezamieszkana kiedy zydzi tam doszli?

Najnowsze wpisy