Forum Forum dla firmZakładanie firmy

handel choinkami dobrym interesem?

handel choinkami dobrym interesem?

anadan / 2011-12-12 09:40
Jestem osobą bezrobotną. Wpadłem na pomysł, aby zarobić co nieco na święta. Planuję kupić choinki, wozić je pod blokami i sprzedawać na takich zasadach jak rolnicy handlują ziemniakami.Czyli dzwonić po domofonach i proponować. Myslicie, ze to dobry biznes?
Wyświetlaj:
krak / 2011-12-13 12:50
myślę że dzięki rozwożeniu po osiedlach pobijesz konkurencję, jeszcze jak będziesz miał niższe ceny, to gwarantuję zbyt, podobno w tym roku choinki znacznie podrożały
koralka33 / 2011-12-13 10:46 / Bywalec forum
chyba odgapie od Ciebie pomysl i tak zrobie w swoim miescie:)
lubo_mirek / 46.113.60.* / 2011-12-12 11:49
całkiem niezły pomysł. Przed świętami jest popyt duży. Na ryneczkach przy osiedlach, albo w ruchliwych punktach możesz zrobić niezły biznes. Jeszcze jakbyś oferował je np. z dostarczeniem do domu to już w ogóle super, bo niektórym nie chce się taszczyć choinki do domu. Tylko musisz mieć niezłe ceny. Możesz popatrzeć w panoramie firm np. po hurtowniach i podzwonić, bo jest naprawdę sporo ogłoszeń i może uda ci się wynegocjować zakup w okazyjnej cenie, a jak dobrze zagadasz, to jeszcze ci dowiozą w cenie zakupu drzewka tak, żebyś nie musiał po nie jechać. Choć osobiście wolałbym jechać samemu, żeby wybrać sobie jakieś ładne, żeby się nie okazało że jakieś niewydarzone ci dadzą i nikt nie będzie chciał ich kupować. Powodzenia
bezrobotny na zasiłku / 83.135.123.* / 2011-12-12 18:28
ta super biznes a jak wszystkich nie sprzedasz to ile zarobisz biznes to ja rozumiem kupic cos i sprzedawac caly rok na okraglo to jest biznes

Najnowsze wpisy