Forum Forum inwestycyjneForex

Hausner: Aprecjacja złotego wskutek podwyżek stóp pogorąży gospodarkę

Hausner: Aprecjacja złotego wskutek podwyżek stóp pogorąży gospodarkę

Wyświetlaj:
Marek / .* / 2004-09-28 07:18
Wszyscy na Hasuznera, a mnie wraz ze wzrostem złotego maleje eksport - przestałem być konkurencyjny. W zeszłum roku, jak był słaby złoty to z całęj Europy miałem zapytania ofertowe i potem zamówienia. Teraz nawet stali klienci przestają zamawiać . Jestem za Hauznerem. RPP , od kiedy jest Balcerowicz pracuje, ale chyba dla innych państw. Napewno nie pracuje narzecz rozwoju Polski.
George / .* / 2004-09-23 06:12
Ależ świerzbią rączki! Niezależność NBP i w ogóle niezależność to musi być jednak zmora komunistów. Zapewne z łezką w oku wspomina Hausner czasy PRL, kiedy polityka finansowa i fiskalna państwa były zharmonizowane, indywidualna działalność gospodarcza zakazana, samochody na talony, a w spółdzielniach mieszkaniowych czas oczekiwania na przydział mieszkania sięgał 40 lat. I zapewne zastanawia się, co by tu zrobić aby powrócić do tego ideału. Na pierwszy ogień pójdą zapewne drobni przedsiębiorcy, bo tym najłatwiej dokopać. A dalej - to się zobaczy. Na całe szczęście Hausner do dureń i gabinetowy dialektyk.
zdzisiek / .* / 2004-09-22 19:17
O MÓJ LOSIE !!!Wicepremier przemówił i zaproponował ”harmonizację” czyli prosty i skuteczny miernik podatności kursu walut na wpływy do budżetu wskutek nadejścia oczekiwanej i niechcianej aprecjacji złotego. Czyżbyśmy mieli nowy model kursu walutowego? Proponuję zastosować wykresy słupkowe, które należą do najlepszych technik analiz. Słupkami obchodzić się ostrożnie – patrz los Azji T. UWAGA! Wietrzę w tym podstęp. Chyba będzie nowy kalkulator podatkowy, który zapewni naszemu krajowi stabilną strategię rozwoju i wprowadzi nas na ścieżkę stałego wzrostu gospodarczego i dobrobytu (dla biednych i polityków). Szkoda tylko, że Pan H... obrał koncepcję oceniania zdarzeń po fakcie. Urósł nam jednak do rangi specjalisty w zaspakajaniu potrzeb Polskich. Prosimy zatem o więcej i zaspokojenie naszej ciekawości w założeniach innowacyjnej polityki państwa. A może zostawić to tak jak jest? Do czasu wprowadzenia 1EUR będzie równy 1PLN i nie pogubimy się przy wymianach walut. Będzie to Polski wkład wspólnotowych polityk w osiągnięcie spójności walutowej. A jeżeli nie to: BALCEROWICZ WON!!! Jak widać w każdym szaleństwie jest metoda.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy