Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Hausner: Budżet straci 300 mln zł na VAT - ie

Hausner: Budżet straci 300 mln zł na VAT - ie

Wyświetlaj:
S.R. / .* / 2004-03-21 11:35
W 2003 r Polska umorzyła bratniej Angolii ok 80 mln dollarów długu ( liczba jest przybliżona ) . W tym roku ten piękny kraj występuje o nowe kredyty . Jeden z panów wiceministrów zapytany o szczegóły , odpowiedział , że nie chce o tym mówić , żeby nie denerwować polskiego społeczeństwa . Są to informacje według PAP . Przy takich posunięciach finansowych , dla równowagi , trzeba teraz ściąnąć z kogoś pieniądze . Można wydłużyć wiek emerytalny , można podnieść podatki , składki ZUS . Można tylko domyślać się , na jakich zasadach odbywają się takie umorzenia . Komuna wie , że już długo nie pociągnie . Chłpcy i dziewczynki z AWS ( tak dla sprawiedliwości należy przyznać ) też nie byli inni . Skala ich poczynań była tylko mniejsza . Społeczeństwo niech płaci . Samo ich zresztą wybrało . Jak zagłosuje na Samoobronę , to dopiero zobaczy .
AKI / .* / 2004-03-19 21:41
Bo tutaj tylko palca potrzeba ... do popukania sie w czolo. Trzeba Panu Hausnerowi chyba przypomniec co napedza koniunkture.Na pewno nie wyzsze podatki lub zabieranie ulg.Najpierw stwórzcue podstawy do zarabiania a potem zastanawiajcie sie nad podatkami! To co rozwaza ekipa Hausnera to kpiny.
S.R. / .* / 2004-03-10 12:33
Zmartwionemu Panu Hausnerowi stratą przez budżet 300 mln zł proponuję natychmiastowe zlikwidowanie na przykład gabinetów politycznych w ministerstwach . Są to tylko i wyłącznie przytułki dla partyjnych kolesiów zorganizowane na koszt podatnika , ale służące załatwianiu prywatnych interesów . Co dla kraju zrobiła przykładowo Pani Jakubowska na stowisku szefowej gabinetu politycznego Pana Premiera - i za ile . Prawdopodobnie jednak nie o takie reformy chodzi .
P. / .* / 2004-03-08 21:09
nie na VAT-ie ale na VAT (teoretycznie poprawnie byłoby na "vacie" ale lepiej już chyba nie odmieniać).
Mar / .* / 2004-03-08 20:16
........brak słów. Takiego dziadostwa trudno nawet w buszu znaleźć. Niech ten rząd ........ trafi., całą klasę polityczną bez względu na barwy. Znowu winien będzie podatnik. Ja skromnie proszę, bardzo prosze..... wybory natychmiast !! Rozwiązać Sejm ale to już !!!!!!!!

Najnowsze wpisy