Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

HESTIA UWAGA OSZUŚCI

HESTIA UWAGA OSZUŚCI

chomek1 / 216.147.131.* / 2010-12-21 00:27
Witam

Chciał bym przestrzec wszystkich przed kupnem ubezpieczenia w HESTII to według mnie najwięksi oszuści na rynku. Umowy ich pełne są kruczków i zawiłych ogólnikowych stwierdzeń.
A oto kilka przykładów które mnie spotkały:
miałem AC pełne typu komfort (czyli auto zastępcze itp.) jednak gdy oddałem auto serwisu samochodu zastępczego HESTIA mi odmówiła gdyż samochód jeździł (nie był unieruchomiony ) więc na czas naprawy auto zastępcze mi się nie należało
miałem full assistance ale gdy wyładował mi się akumulator HESTIA pomocy bezpłatnej odmówiła gdyż auto było już po gwarancji
gdy miałem rysy na lakierze HESTIA nie wypłaciła odszkodowania z powodu braku notatki policji chociaż w protokole nie był przez nich wymagany.

Jeśli mnie pytacie to HESTIA to banda złodziei. Omijajcie ich szerokim łukiem
Wyświetlaj:
Jinn85 / 2010-12-29 23:14
Muszę powiedzieć, że portal ten jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem w poszukiwaniu korzystnego ubezpieczenia samochodu, a do tego jest on codziennie aktualizowany.
korek23 / 2010-12-31 19:26
Niby każdy czyta umowy, ale zawsze coś przeoczy albo najnormalniej w świecie nie rozumie i udaje, że wszystko ok. Nic prostszego, wchodzimy na dobrą porównywarkę (np. wspomniana wyżej) i konsultujemy zakup z doradcą.
faithandfear / 83.24.95.* / 2010-12-29 02:51
Dobra lekcja na przyszlosc zeby omijac ta firme, co do madrego wyboru calkiem solidnym narzedziem jest np ebroker, gdzie obiektywnie sa przedstawione oferty z wyszczegolnieniem wszystkich kosztow i uslug!
Margareth / 2010-12-26 20:46 / Bywalec forum
Wszędzie są kruczki, to normalne, dlatego bardzo ważne jest, by bardzo dokładnie przeczytać umowę, którą się podpisuje, zapoznać się z OWU
Lech3 / 2010-12-21 13:38 / Bywalec forum
Czy byłbyś tak miły i podparł swoje zarzuty treścią pisma w którym zostałeś poinformowany o odmowie wypłaty świadczeń ?
Bo tak na "oko" wszystkie te przypadki które wymieniłeś bezwzględnie podlegają pod odpowiedzialność ubezpieczyciela i nie ma tu podstaw do odmowy .
Tak więc albo o czymś nie napisałeś , albo może coś doradzimy :)
lezdrub@interia.pl / 79.185.97.* / 2010-12-23 19:54
Cześć Lechu. Zdrowia i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Obfitego Nowego Roku.
Lech3 / 2010-12-27 11:48 / Bywalec forum
Dziękuję :) Ze świątecznymi życzeniami trochę się spóźniłem
Ale Noworoczne jak najbardziej
Tak więc Wszystkiego Najlepszego

Najnowsze wpisy