Forum Polityka, aktualnościKraj

Historyczni przywódcy Solidarności: To kompromitacja

Historyczni przywódcy Solidarności: To kompromitacja

Wyświetlaj:
jest postęp / 91.113.219.* / 2010-08-31 20:39
no to nastąił przełom, o ryżym pajacu można będzie teraz spokojnie wspominać: ten wygwizdany.
Wapniak / 2010-08-31 19:20 / Tysiącznik na forum
Nie. To podziękowanie; stosownie do zasług!
JAG1 / 83.20.209.* / 2010-08-31 20:35
Masz rację.
W ostatnich wyborach Naród podziękował obleśnemu JarKaczorowi. Odpowiednio do jego zasług.
bolesław1 / 78.88.207.* / 2010-08-31 18:51
Politycy z po weżcie swoje brudne i lepkie ręce od Solidarności , to na jej plecach wyjechaliście do władzy , ateraz ją opluwacie . Solidarność to nie borusewicz , tusk czy komorowski , ani nawet wałęsa , Solidarność to ruch robotników ,do których przyssały się typy jak michnik , kuroń czy mazowiecki .Robotnicy dalej biedę klepią natomiast pasożyty 20 lat już doją ten kraj ,dobrze się pasą i jadą na micie Solidarności . To związkowcy mają rację , po dzisiaj jest niczym komuna kiedyś , zbieraniną pzernych pewnych siebie politykierów , a ich propaganda sukcesu już dawno przerosła gierkowską .
POZDRAWIAM / 83.4.134.* / 2010-08-31 23:02
W ciągu 20 lat mogłeś skończyć 5 razy studia dzienne lub zaoczne tak jak wielu Polaków , założyć jak Krzywonos rodzinny dom dziecka lub inwestować jak robi na małą lub większą skalę wielu ludzi aby żyć lepiej.

To że nie umiesz się rozwijać ale za to UMIESZ NARZEKAĆ jak ci gwiżdżący stoczniowcy to TYLKO TWOJA WINA.

JESTEŚ PO PROSTU FRUSTRATEM.
JAG1 / 83.20.209.* / 2010-08-31 20:39
Marzy si się nowy sojusz robotniczo-chłopski, króty będzie rządził Polską ?
Nie dziękuję. To już przerabialiśmy. Nigdy więcej.
bo;esław1 / 78.88.207.* / 2010-08-31 22:02
Coś ci się POmyliło , nienawiść do pisu rozmiękczyła ci mózg. Gdzie przeczytałeś o sojuszu robotniczo chłopskim ? . Chyba nie tu , w tej chwili w sojuszu z chłopami jest platforma obywatelska - zbieranina kolesi o lepkich rękach .
JAG1 / 83.20.209.* / 2010-09-01 03:22
Ruch robotniczy bez przywództwa intelektualnego - to gwiżdżące zachlane bydło.
Jeszcze jakieś wątpliwości ?
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-08-31 20:03
Bardzo dobrze ujęte, ale chciałbym zauważyć że ludzie w dzisiejszej solidarności są nie wiele lepsi, jakby dorwali się do władzy robiliby to samo doili państwo jak się tylko da i wprowadzali socjalizm, aby było dobrze oczywiście związkowcom, palili opony i wymuszali dopłaty do czego to doprowadziło wszyscy wiemy i nieważne czy rządziłby tusk czy kto inny stocznia przy takiej pomocy związku musiała upaść, co nie znaczy że robotnicy nie są wyzyskiwani ale to kwestia prawa które umożliwia grabienie zwykłych ludzi przez pasożytniczy rząd i byłych agentów służb specjalnych.
JAG1 / 83.20.209.* / 2010-08-31 17:24
Apeluję do rządzących o zmiany w ustawach.

Niech związkowcy sami się utrzymują ze zbieranych składek, a nie na koszt firm w których działają.
Szybko przejdzie im ochota na warcholstwo.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-31 18:08
W pełni popieram apel.
Wtedy z tych 500 tyś solidaruchów zostałoby max. 10 tys.
OPZZ w ogóle by zniknęło.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-31 19:18
Kim ty jesteś, że ośmielasz się opluwać ruch społeczny który przyczynił sie do obalenia komunizmu w Polsce? W poprzednich wypowiedziach szydziłeś z Kościoła Katolickiego - kulturalny człowiek potrafi uszanować to że ktoś jest wierzący, szydzisz z osób które chcą kultywować pamięć o prawdziwej (mimo że tragicznej i bolesnej) historii Polski a nie napisaną od nowa przez komunistyczną propagandę, w prostacki i chamski sposób wypowiadasz się o opozycji politycznej, ludzi którzy czekają na wyniki śledztwa przyczyn katastrofy pod smoleńskiem i chcieli by znać prawdę nazywasz w najlepszym wypadku chorymi umysłowo.
Piszesz (trochę niżej) że nie zarabiasz pisaniem postów a przy twoich dochodach cena mleka lub chleba to dla ciebie zaledwie promil a nawet mniej twoich dochodów - jeżeli chleb średnio kosztuje 2 zł i to jest promil twoich dochodów to wcale nie masz się czym chwalić i wcale mnie nie dziwi że codziennie od rana do wieczora zaścierwiasz portal money.pl tymi swoimi wynaturzeniami - może w końcu premię dostaniesz za 200 % normy - czego ci oczywiście życzę bo pracowity jesteś koleżka i kupisz sobie pasztecik do chlebka. Szkoda tylko że nikt w to nie wierzy (podobnie jak nikt nie wierzył Jerzemu Urbanowi) jedynym dorobkiem twojej działalności jest to że szlag mnie jasny trafia jak czytam te brednie i mimo że nie mam na to ochoty za obywatelski obowiązek uznaję zareagowanie i nie przyzwalanie na działalność takiej mendy jak ty
-+ / 79.163.7.* / 2010-08-31 20:58
On czuje satysfakcję jak ktoś pisze że "szlag mnie trafia" bo właśnie o to mu chodzi. Ja to mu współczuje, bo jest sfrustrowaną ofiarą komunizmu który tutaj szuka ujścia nadmiaru wyszkolonej w odpowiednich służbach energii, a którą to kiedyś mógł wyładowywać na tzw. szarych obywatelach.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-31 21:43
masz rację - ale nie możemy jak stado baranów stać i nic nie robić - jeżeli ludzie nie będą dementować tych kłamstw, nie będą stawiać oporu to on odniesie sukces - swoja działalnością wypaczy poglądy tysięcy ludzi - te wyszkolone odpowiednio służby udręczały pokolenie moich dziadków, moich rodziców a teraz moje - ja mam już tego dosyć
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-31 22:06
No to zdementuj kłamstwo, ze Jaruś POrażka Haczyński nie był nawet zatrzymany na 48 za komuny.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-31 22:35
a co to za honor byc zatrzymanym??? co to frajerów mam sobie brać za wzór? raczej zrobić co trzeba i nie dać się złapać jest bardziej chwalebne, prawda? a poza tym jak jesteś taki cwany to dlaczego nie powiesz kaczyńskiemu tego wszystkiego - dlaczego nie staniesz z człowiekiem twarza w twarz i nie wylejesz wiadra pomyj - tak jak to robisz codziennie w internecie - wtedy ty byś sobie ulżył a ja nie musiałbym czytać tego łajna . Taki to z ciebie wojownik - anonimowo z ukrycia opluwasz ludzi (oczywiście bezinteresownie i za darmo)
strzelec / 2010-09-01 00:07 / Bywalec forum
Ciekawe czyli uważasz że były prezydent św. pamięci Lech Kaczyński to Frajer :) coraz ciekawiej się robi na tym forum. Niedługo sami na siebie donosy zaczniecie pisać.
JAG1 / 83.20.209.* / 2010-08-31 20:26
Jest taka pouczająca przypowieść o gęsiach kapitolińskich.
Polecam w kontekście dzisiejszych związkowych "działaczy-warchołów" w stosunku do Patriotów sprzed trzydziestu lat.

Gwiżdżące kacze ormo nie ma nic wspólnego z tamtym ruchem społeczno-związkowym "Solidarność". No to jazda do kotła.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-31 19:37
Napisałem ci już PiSokomuszku, żebyś nie insynuował, iż zarabiam na życie pisaniem postów.
Coraz bardziej się przekonuję, że jedyna broń PiSokomuchów to insynuacja.

Poza tym, drogi tępaku, ja piszę o obecnych solidaruchach i pozostałych związkolach. Tych co to zarabiają siedząc jak pączki w maśle na państwowych posadkach i gówno robiąc. Ciekawe co na ich pensyjki ma powiedzieć emeryt i rencista, który w produktach się na nie zrzuca:

Janusz Śniadek, przewodniczący NSZZ Solidarność - 8.500 PLN związkowej pensji.
Wiesław Wójtowicz, szef Związku Zawodowego Jedność Pracowników Budryka - 11.100 PLN związkowej pensji
Wiesław Siewierski przewodniczący FZZ - 7.800 PLN związkowej pensji
Sławomir Broniarz przewodniczący ZNP Polskiego - 9.000 PLN
związkowej pensji
Waldemar Krenc, przewodniczący NSZZ Solidarność regionu łódzkiego - 5.400 PLN
Bronisław Stec - ok. 6.000 PLN przewodniczący MKZ ZZ Kontra.
Zenon Dąbrowski - ok. 7.000 PLN. Tyle w lipcu zarobił przewodniczący ZZG w kopalni Borynia.
Jan Guz, szef Ogólnopolskiego Porozumienia ZZ - 6.200 PLN
Leszek Świętczak, przewodniczący Związku Zawodowego Stoczniowiec - 6.000 PLN
Jan Gumiński, szef WZZ Pracowników Gospodarki Morskiej - 6.000 PLN
Zdzisław Chętnicki, szef ZZ Kadra - 10.000 PLN

Zastępcy otrzymują 90 proc. tego co inkasuje przewodniczący, natomiast członkowie zarządów 80 procent.

Wynagrodzenie tym panom wypłacają także podatnicy (czyli my wszyscy) w formie dotacji dla bankrutujących lub nierentownych zakładów.
buc_pucybut / 2010-08-31 22:38 / Tysiącznik na forum
A rosół ile ma ? a julka dorszowa ile ma ?
do pisokomucha / 94.192.133.* / 2010-08-31 20:37
A jak ci placa od postu,czy na godzine?.Pytam serio,bo mam troche wolnego czasu i chcialbym dorobic.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-31 20:30
Pisanie że mam cokolwiek wspólnego z PiS albo komunizmem też jest insynuacją - a jak już rozmawiamy o finansach to jako ciekawostka napisz jeszcze ile zarabia rządowa maskotka Janusz Palikot i co Pan Janusz zrobił dobrego za pieniądze podatników. Proszę o źródło informacji na temat wysokości pensji związkowców - nie wiadomo skąd sa te dane i nie wiadomo czy sa prawdziwe.
sfera2 / 2010-08-31 23:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Palikot, całą dietę poselską jaką dostaje, przekazuje na cele charytatywne, tak że nic za swoją pracę poselską nie pobiera.
buc_pucybut / 2010-08-31 18:16 / Tysiącznik na forum
Rozumiem że ta flustracja że zobaczyłeś cenę mleczka czy chlebka może rachuneczek za prąd przyszedł i będziesz musiał pisać dwa razy tyle pisać postów
JAG1 / 83.20.209.* / 2010-08-31 20:27
Piszemy i mówimy: frustracja.
Powtarzamy: frustracja.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-31 18:20
Nie zarabiam pisaniem postów tak jak ty.
A cena chleba czy mleka to przy moich dochodach promil a nawet mniej niż promil.
Skoro tak się tym martwisz zacznij może pracować nad swoją wiedzą abyś mógł zarabiać więcej. Lub też naucz się pisać dziesięcioma palcami - wtedy głupawych postów zalewających to forum a pochodzących od ciebie będzie więcej.

I jeszcze jedno, Jaruś POrażka Haczyński grabił mnie najbardziej ze wszystkich dotychczasowych rządów.
buc_pucybut / 2010-08-31 18:22 / Tysiącznik na forum
Taczka juz gotowa dal Rudego i reszty bronek też wsiądzie bo pomyśli że to wyścigi promil albo 2 to ty masz we krwi ty cięgle piszesz o Kaczyńskich i jesteś głupkowaty twój jedyny temat
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-31 18:31
Oj nerwy puszczają, oj puszczają.
Łyknij coś - np. trzy małpki - i humorek ci się poprawi jak temu oto osobnikowi:
http://www.youtube.com/watch?v=rLHC2bIo0f0
szaren / 213.108.114.* / 2010-08-31 16:52
Mnie coraz mniej zaskakuje w Polsce. Co nie znaczy , że nie zaskakuje mnie nic.
Ale do podobnych "wydarzeń" jakie z okazji rocznicy Solidarności, dzieja się cyklicznie w Polsce juz sie przyzwyczaiłem.
Poplątanie z pomieszaniem.
Historyczni "przywódcy" zapomnieli ze Solidarnośc to zwiazek zawodowy. Zapomnieli ze etos styropianowy to nie wszystko. Zapomnieli że mogli działac tylko dlatego, że ryzyko konsekwencji wzieli na siebie robotnicy strajkujących zakadów a zwłaszcza stoczni. A strajkującym robotnikom bynajmniej nie chodziło o to aby intelektualisści poczuli sie swobodniej, ale o zabezpieczenie swojego bytu socjalnegp, o godziwą prace i godziwe wynagrodzenie. Przyczyna strajków nie był brak wolności słowa, ale brak podstawowych rzeczy potrzebnych do zycia, nawet juz nie do godnego zycia ale do życia. To , że ukształtowało sie "intetelktualne" przywództwo niejako z desantu, było jednym z czynników poszerzenia idei i celu do którego dazył związek zawodowy. Ale w swojej podstawie to był dalej związek zawodowy, wprawdzie potem rozszezony na ruch społeczny, ale w swoim trzonie to ciągle był związek zawodowy. Zresztą historia potem pokazała, ze historycznym przywódcom wcale nie podrodze było z robotnikami, mieli inne cele. Historia powtarza sie w nieskończoność, tyle ze innymi "zabawkami" sie posługuje. Jak w kazdej rewolucji (bardziej lub mniej krwawej), kształtuje się nowa elita której potem plebs na plecach którego nowa elita władze dostała, przeszkadza, nie spełnia oczekiwań, jest "niedorozwinięty". Robotnicy w latach osiemdziesiątych i potem, byli potrzebni jako armatnie mięso (brutalne ale prawdziwe), i dobrze spełnili swoja rolę.
Kto dzisiaj najgłośniej celebruje, rocznice solidarnosci? Mam na mysli społeczeństwo. Otoż ci którzy w latach osiemdziesiątych siedzieli cicho i woleli sie nie wychylac, wprawdzie"sercem byli po stronie solidarności" ale praktykowali "zdrowy rozsadek i nie wychylanie się".
Natomiast ci którzy w tamtych czasach mieli odwagę miec skrzydła, dziś sa w opłakanym stanie . Mam na mysli przemysł stoczniowy. Ostała sie tylko stocznia Gdańska i to z wielkim trudem, przy pomocy kapitału zza wschodniej granicy.
Ale dziś wszyscy celebruja rocznice i dziwią się gwizdom stoczniowców.
No cóż, wyewoluowali do jedzenia ciastek. stoczniowcy pozostali przy chlebie i to nie zawsze ich na ten chleb stać.
Rzadziej niz cześciej , pozwalam sobie komentowac sprawy dziejące sie w Polsce.
Dlatego prosze o wybaczenie za mój ( subiektywny) punkt widzenia.
sfera2 / 2010-08-31 19:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
O czym ty piszesz, robotników jeśli nie byli w zarządach związków zawodowych specjalnie nie prześladowano, Paraliż związku był możliwy tylko przez prześladowanie i zamykanie przywódców. Solidarność zwyciężyła, ponieważ to cały naród zjednoczył się solidarnie. odsunięto od władzy jedyną partię polityczną i powstało w to miejsce kilkanaście partii które zaczęły rywalizować ze sobą o władzę ale w sposób demokratyczny.
PiS nie mogąc dorwać się do władzy demokratycznie, chce to zrobić podobnie jak PZPR rękami robotników, dogadując się z przywódcami związku zawodowego Solidarność.
Członkowie związku mogą dzisiaj ma leżeć do różnych partii politycznych ale zarząd związku jeśli działa na rzecz jednej partii doprowadza do sytuacji z 45 roku kiedy dzięki związkom zawodowym upartyjnionym, wygrali wybory fałszując je. Dzisiaj PiS próbuje powtórzyć to.
szaren / 213.108.114.* / 2010-08-31 19:38
Zapewne znamy inne historie Polski.
Wybacz mnie obcokrajowcowi.
Ale w wielu materiałach, znalazłem dosyć dokładne opisy tzw " ścieżek zdrowia".
Milicja i inne służby aresztowały i represjonowały wszystkich strajkujących, czy protestujących, wystarczało ze byli aktywni ba wystarczało ze byli jedynie podejrzani.
To tylko jedne z wielu sposobów represjonowania/zastraszania.
Oczywiście jak nie protestowali, nie strajkowali tylko grzecznie pracowali i byli tylko członkami związków to raczej zostawiano ich w spokoju.
Sorry, to co napisał(a) sfera2 w pierwszych zdaniach, kojarzy mi się z propagandą.
Jakie to piękne .. cały Naród zjednoczył się solidarnie.. piękne .. tyle ze potem i jak już było w miarę bezpiecznie , bo władza się przestraszyła.
Ale to nie cały Naród miał odwagę zacząć strajk i konsekwentnie w nim wytrwać, pomimo doświadczeń i wiedzy, choćby o słynnych Radomskich "ścieżkach zdrowia".
Ponadto proszę o uczciwe potraktowanie mojej wypowiedzi, i nie utożsamianie jej ze swoimi partyjnymi poglądami.
Naprawdę nie interesują mnie partyjne konotacje historycznych przywódców.
sard / 83.24.41.* / 2010-08-31 18:26
brawo. więcej takich postów
L1 L2 L3 / 79.185.234.* / 2010-08-31 17:16
Nic dodac nic ujac!.
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-08-31 16:43
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
dość manipulacji jąkały wybiórczego / 81.190.237.* / 2010-08-31 16:40
Tylko nasze obiektywne inaczej media nie wspominają co robił Wałęsa w latach 90ych, jak chciał zawłaszczyć zwycięstwo dla siebie i rozwiązać związek, o tym ani słowa, teraz jest trendy dopier*** Kaczorowi, ostał się tylko jeden, przez przypadek, bo nie wsiadł do samolotu, dlatego trzeba go uj*** wszelkimi możliwymi sposobami. Polecam wypowiedź Kuźmiuka z PSL jak trafnie opisuje wystąpienie Tuska nazjeździe - czyli prowokacyjne!!!
buc_pucybut / 2010-08-31 15:38 / Tysiącznik na forum
http://news.money.pl/artykul/walesa;przegral;proces;z;wyszkowskim,231,0,667879.html Oto największa gwiazda solidarności TW BOLEK
aleksx / 2010-08-31 15:52 / Bywalec forum
Jeżeli Wałęsa i inni tamtejsi przywódcy byli na usługach UB to cały związek kierowany przez tych ludzi był na usługach UB. To dlaczego tak chcecie być jej (Solidarności) spadkobiercą. Odetnijcie się od tego, stwórzcie sobie nowy "prawdziwy" związek zawodowy i działajcie od "czystej karty". Albo się coś przejmuje z całym dobrodziejstwem inwentarza albo zrzeka i nie rości się do niego żadnych praw.
buc_pucybut / 2010-08-31 17:01 / Tysiącznik na forum
zauważ że twoje gwiazdy były kapusiami i sprzedawcami
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-31 18:12
Nie gwiazdy a gwiazda i tylko na początku lat 70.

A możesz napisać może ile strajków zorganizowali Lesiu Słaby Awiator i Jaruś POrażka Haczyński.

I koniecznie chcę się dowiedzieć w jakim pudle i ile miesięcy przesiedział Jaruś POrażka Haczyński.
I kiedy go ZOMOwcy spod mamusińej spódniczki wyciągnęli do tego pudła?
buc_pucybut / 2010-08-31 18:17 / Tysiącznik na forum
Słuchaj rozmawiamy o elitach Peło czyli TW Bolku
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-31 18:26
A ja chcę się dowiedzieć cokolwiek na temat gwiazd PiSokomuszych.
Już ci powiedziałem PiSokomuszku, że Lech Wałęsa był, jest i będzie dla mnie Wielki i to pomimo tego, że być może przez chwilę współpracował.

Natomiast tacy ludzie jak Jaruś i Lesiu nie sięgali i nie sięgają mu do pięt. I dlatego Jaruś jest taki wściekły.
A obaj dla mnie są zerami, na których nawet nie warto splunąć. Ale być może się na to skuszę, gdy Jarusia gdziekolwiek spotkam albo przyjedzie odwiedzić swego braciszka.
buc_pucybut / 2010-08-31 18:33 / Tysiącznik na forum
Ograniczony pomiocie rozmawiamy o Peło ikonie Bolku temat jak bedzie temat o Kaczyńskich będziemy o nich gadać rozumiesz ? płatny klakierze
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-31 18:57
Artykuł PiSokomuszku jest o zawłaszczaniu przez Jarusia POrażke Haczyńskiego idei solidarności dla siebie i dla Lesia Słabego Awiatora a obecnie pucybuta u Pana Marszałka.
I na tym się będę skupiał.
A właściwie na tchórzliwym zachowaniu obu braci, którzy w żaden sposób nie przyczynili się do wolności Polski.
Powiem więcej, te truchła kacze dopiero wtedy zaczęły coś gęgać jak już wiedziały, że pałą przez łeb nie dostaną.
A właśnie wtedy powinno się im tą pałą przez łeb dać.

ty smarku,nie będzie mi dyktował o czym mam albo nie mam pisać.

Poza tym, nerwowy się stajesz i bluzgasz. Nieładnie, nieładnie.
buc_pucybut / 2010-08-31 18:36 / Tysiącznik na forum
boluś to największa gnida po strajku na panienki i kielicha do Kiszczaka ;-) otoczył sie michnikie i gieremkiem a potem dał największy popis gruba kreske i nocna zmianę teraz rozumiem że mając takie autorytety nie możesz pisać nic innego Wez tabletkę
no lemingu? / 188.40.133.* / 2010-08-31 16:27
dlaczego zaraz całe kierownictwo było ubowskimi kapusiami i dlaczego miało to mieć wpływ na cały związek?. To że Polską przez kilkadziesiąt lat sterowali autentyczni agenci KGB ma oznaczać, że sobie założę nową Polskę, bez owych szubrawców, którzy spłodzili następne rzesze szubrawców, co to innym radzą obecnie się wynieść na Madagaskar?
koch66 / 83.2.33.* / 2010-08-31 15:11
Jeszcze do Nich nie dotarło że dali plamy i winni ustąpić tylko kto po nich??????????????
Może jakiś komisaryczny rząd???????

Panie Prezydencie, Panie Premierze, Panie i Panowie Parlamentarzyści, Solidarność jest wizytówką państwa polskiego.

tak było 30 lat temu i im bliżej dzisiaj tym bardziej blakła aż wyblakła całkowicie.
sw236788 / 195.116.98.* / 2010-08-31 15:03
Sniadek bierze grubą kase za nic.Na każdej uczelni obok zarządzania powinien być kierunek-Sniadek dzienny i zaoczny.Uczmy młodych ludzi jak sie obijać i jednocześnie dobrze zarobić
...
www.skocz.pl/ciuchy2010
esu / 62.87.247.* / 2010-08-31 14:47
Dziś mając neta każdy może sobie sprawdzić co to naprawdę było.
piterski~ / 195.164.254.* / 2010-08-31 14:55
Tak jak każdy może w sieci przeczytać, tak samo każdy może napisać.
I tak Jarosław lub Lech z Magdalenki, Okrągłego Stołu a nawet Stoczni mogą wedle uznania pojawiać się lub znikać, w zależności od potrzeb autora...
Liberał65 / 92.42.117.* / 2010-08-31 14:46
Dzisiaj dobrze być związkowcem, ponieważ najpierw zwolnią "niezwiązkowca". Szefowie związków dbają o własną kasę i dlatego rzucają populistyczne hasła. Jak wyglądałby związkowiec, który akceptuje np. obniżkę pensji i restrukturyzację zakładu, czyli najczęściej zwolnienia? Lepiej wyjść na ulicę, doprowadzić do upadku firmy a potem żebrać o socjal.
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-08-31 14:36
Kompromitacją to są dawni przywódcy Solidarności.
memento / 79.186.75.* / 2010-08-31 14:41
Uprzedziłeś mnie miałem dokładnie to samo napisać -kompromitacja to i tak o wiele za łagodne określenie dla tych typów
aleksx / 2010-08-31 15:16 / Bywalec forum
Jeżeli to wszystko było kompromitacją to czego ta się uczepiliście symbolu tej kompromitacji "Solidarności". Odetnijcie się od tego i będzie spokój.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-08-31 14:26
W Polsce, tylko z indeksem TW, można piastować stanowiska państwowe!
HAŃBA!
burak 2 / 84.10.158.* / 2010-08-31 14:20
BYŁA KIEDYŚ (okrągły stół)

Najnowsze wpisy