Home Broker Warszawa

anka.j / 83.17.94.* / 2014-07-24 09:41
pilnie poszukuje sprawdzonej osoby z HOME BROKER! mam na oku mieszkanie ktore maj aw ofercie. dajcie znac! dzieki
Wyświetlaj:
MikołajT / 91.202.125.* / 2015-03-07 08:45
Rekomenduję Pana Roberta Klimowicza z oddziału Homebroker na Domaniewskiej. Profesjonalnie przeprowadzona transakcja z dobrze wynegocjowanym rabatem :) u dewelopera
Barbara Z. / 78.11.151.* / 2015-02-28 17:36
Ze swojej strony mogę polecić p. Przemysława Czarnockiego, dzięki niemu udało się w dość krótkim czasie sprzedać mieszkanie. Profesjonalne podejście do sprawy, znajomość tematu, wzgląd na naszą sytuację i potrzeby oraz elastyczność w działaniach doprowadziła całe przedsięwzięcie do pomyślnej transakcji.
Andrzej K. / 31.2.16.* / 2015-02-15 08:23
Ja szczerze polecam niezwykle udaną i efektywną współpracę z Panem Przemkiem Czarnockim, z którym miałem wraz z żoną prawdziwą przyjemność pracować przy kupnie naszego pierwszego mieszkania. Współpracowaliśmy do tej pory z kilkoma doradcami, ale jako jedyny Pan Przemek wykazał się wielkim profesjonalizmem, wiedzą o rynku nieruchomości i świetnym, INDYWIDUALNYM podejściem do sytuacji, w których się znajdowaliśmy. Nie był to prosty przypadek, ale jednak się udało. Z czystym sumieniem polecam!
Maciej Z / 89.67.143.* / 2015-01-25 12:14
Polecam pana Roberta Klimowicza z Warszawy.
Podchodzi profesjonalnie do sprawy. Nie marnuje czasu klienta, odpowiedzialny. Polecam.
Piotrek600 / 84.10.52.* / 2015-01-23 11:50
Ja polecam Pana Roberta Rycaka z oddziału przy Domaniewskiej, pomógł wynegocjować rozsądną cenę mieszkania, na które Home Broker miał wyłączność, a wszystkie formalności (od pierwszego spotkania do podpisania umowy przedwstępnej) udało mi się załatwić w 10 dni.
Michał i Karolina / 88.220.116.* / 2015-01-22 15:39
Chcielibyśmy wyrazić naszą olbrzymią wdzięczność i podziękowanie dla Pani Ewy Bochenko oraz Pani Lucyny z Home Broker w Tychach. Obie Panie wykazały się profesjonalizmem i zaangażowaniem w naszą bardzo trudną sprawę, która oczywiście zakończyła się sukcesem. Jeśli chodzi o kontakt z obiema Paniami to był on możliwy w każdej porze. Pani Ewa znalazła nieruchomość spełniającą nasze oczekiwania w każdym calu, natomiast Pani Lucyna ogarniała wszystko od strony formalnej. Wielki ukłon w steronę Home Broker z Tychów.
Kowalski Miroslaw / 178.216.138.* / 2015-01-05 16:04
Polecam panią Magdę jako fachowca wysokiej klasy .Osoba rzetelna kompetentna bardzo cierpliwa co ma ogromne znaczenie przy wyborze mieszkania czy domu .Doradzi a nawet podpowie na co zwrócić uwagę poświęciła nam masę czasu i serca.Z czystym sumieniem polecam panią Magdę Kachnic z Tychów
Wojciech Opolski / 31.63.58.* / 2015-01-05 10:07
Pani Magdalena Kachnic z f-my HomeBroker pośredniczyła w sprzedaży mieszkania w styczniu br. Była bardzo pomocna w przygotowaniu transakcji i jej realizacji. Wykazała wiele zrozumienia i cierpliwości dla sprzedających.
Pani Magdalena Kachnic jest osobą godną polecenia.
Anna113 / 91.223.225.* / 2016-01-21 15:34
Ja Polecam Agenta Jakub Bieniek. Po pierwsze Pan znalazł ofertę dla nas ( dosłownie jak szyta na miarę ) był nieziemsko cierpliwy , wyrozumiały a co najważniejsze chodząca skarbnica widzy zarówno z zakresu nieruchomości jaki kredytów hipoteczych. Wszytko tłumaczył nam po kilka razy :)
Gorąco polecam.
Ponad to Pan Jakub prowadzi teraz sprzedaż naszego poprzedniego mieszkania. Pełen profesjonalizm zdecydowanie najlepszy z tych wszytskich agentów z którymi miałam do czynienia

Jeżeli chodzi o doradztwo kredytowe to Pani Agnieszka Skrzeczkowska - bardzo w temacie, bardzo skuteczna

Współpracę oceniam na 6 +
Tadeusz1 / 178.56.131.* / 2014-12-28 20:30
Polecam kontakt z Panem Marcinem Lipińskim z firmy Home Broker. We wrześniu 2014 r. dokonałem kupna inwestycji, która spełniła moje oczekiwania względem lokalizacji i atrakcyjnej ceny . Pan Marcin wykazał się profesjonalizmem , dużą wiedzą przedstawianej nieruchomości, cierpliwością a przede wszystkim zaangażowaniem. Odpowiada na tysiące pytań. Potrafi słuchać przez co jego oferty są trafne. W grudniu 2014 r. dokonałem kupna kolejnej nieruchomości również u boku Pana Marcina. Zachęcam do współpracy z p. Lipńskim. Cenię jego profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Podaję kontakt:
T: +48 785 904 256
M: marcin.lipinski@homebroker.pl
Maciej Jędrzejko / 89.72.78.* / 2014-12-23 23:20
Z pełna odpowiedzialnością polecam Panią Magdalenę Kachnic z HomeBroker. Pani Magda poświęciła nam masę czasu i pokazała kilkanaście mieszań, domów, oraz terenów pod zabudowę. Obserwując nasze reakcje - zorientowała się w naszych rzeczywistych potrzebach, pomogła nam samym te potrzeby wykrystalizować - i zaproponowała nam mieszkanie idealne na miarę naszych realnych możliwości. POLECAM Panią Magdę Kachnic z TYCHÓW - profesjonalizm, rzetelność, szybkość działania, dyspozycyjność i wielkie serce. Maciej Jędrzejko
Halina N / 87.207.214.* / 2015-01-04 10:51
Ja również polecam współpracę z Panią Magdaleną Kachnic z HomeBroker z Tychów. Pani Magda z sercem i zaangażowaniem poświęca klientom wiele czasu na rozpoznanie ich potrzeb, wybranie i przedstawienie wielu ofert, które spełniłyby nasze oczekiwania. Współpraca z Panią Magdą Kachnic to wielka przyjemność
NaTaliaSio / 79.98.146.* / 2014-12-17 09:48
Ja na Home Broker trafiłam całkiem przypadkiem, a naprawdę jestem bardzo zadowolona. Miałam spotkanie z dwoma doradcami - od nieruchomości oraz kredytu.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy podczas poszukiwania mieszkania. Polecono mi fajną inwestycje, o bardzo atrakcyjnej cenie jak na warszawskie normy. Cały czas miałam kontakt z Doradcą , odpowiadał mi na tysiące pytań, sam wychodził także z intencją i dobrymi poradami. Miałam poczucie, że moja sprawa jest w 100% dopilnowana. Na każdej wizycie u Dewelopera byłam z Doradcą z HB, także pełne zaangażowanie.

Polecam p. Marcina Lipińskiego (Domaniewska) :)
N.
gość467 / 31.61.140.* / 2014-12-16 22:04
Szukacie wymarzonego mieszkania i jesteście już zmęczeni brakiem profesjonalizmu doradców?
"Popełnijcie mój błąd":) i pójdźcie do Home Broker.
Polecam współpracę z p. Marcinem Lipińskim, który okazał się profesjonalnym Doradcą. Doradcą, który potrafi sprostać wymaganiom klienta i na pierwszym miejscu stawia oczekiwania klienta.
Mieszkania szukałam od kilkunastu miesięcy, w większości agencji mówiąc o mieszkaniu do 50m2 i w cenie do 300tys, wszyscy twierdzili, że takie warunki mogą być spełnione w Piasecznie.
Oni się mylili :)

Serdecznie polecam p. Marcina i podaję kontakt:
T: +48 785 904 256
M: marcin.lipinski@homebroker.pl
Wbr999 / 31.61.131.* / 2015-07-28 12:35
Polecam współpracę z Agencja Home Broker , szczególnie z doradca Panem Marcinem Lipinskim dyspozycyjność, świetny kontakt profesjonalna pomoc w wyszukaniu mieszkania.
Kontakt P. Marcin Lipiński 785 904 256
oddział Warszawa Domniewska
Polecam !!!
Anna i Krzysztof W / 89.73.126.* / 2014-09-23 08:16
Przed kilkoma tygodniami kupiliśmy mieszkanie za pośrednictwem Home Broker. Pan Sebastian Neubert z biura w Al. Ken, który był naszym partnerem z Home Broker wykazał się wysokim profesjonalizmem w każdym aspekcie współpracy - punktualny, cierpliwy, uczynny, świetnie przygotowany proponował tylko adekwatne oferty, w końcu pomógł rozwiązać problemy związane ze skomplikowaną transakcją kupna.
Szczerze polecamy.
Edyta Pawłow / 89.73.211.* / 2014-09-03 08:08
Witam. Podczas poszukiwań mieszkania współpracowałam z Panem Adamem Krajewskim, który dał się poznać jako osoba kompetentna i świetnie znająca się na swojej pracy. W ciemno mogę polecić tego człowieka wszystkim szukającym mieszkania w Warszawie.
KrystynaWzZG / 83.31.189.* / 2014-08-19 23:16
Poszukując mieszkania w Warszawie, kontaktowałam się z kilkoma doradcami z różnych firm, zajmujących się nieruchomościami. Była to doskonała okazja do zapoznania się z profesjonalizmem lub jego brakiem u osób trudniących się sprzedażą. M.in. korzystałam z pomocy P.Jarosława Kielczyka - Doradcy ds. Nieruchomości firmy Home Broker. Na każde spotkanie przychodził punktualnie i bardzo dobrze przygotowany do prezentacji lokalu. Z różnych powodów nie doprowadziłam transakcji do końca. Mimo to, serdecznie dziękuję Panu Jarosławowi za profesjonalną, kulturalną i bardzo dobrą współpracę, życząc lepszych ode mnie klientów oraz uznania ze strony przełożonych. Polecam! Obiektywna Klientka

Najnowsze wpisy