Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Home broker-opinie

skomentuj
Weronikaaaaa / 2012-05-17 13:36
Czy ktoś z Was korzystał z usług Home Broker? Jakie są wasze opinie na temat tego portalu pośredniczącego? Czy warto tam szukać ofert mieszkań?!
Wyświetlaj:
sprzedająca / 83.23.60.* / 2017-08-06 19:10
Toruń...odradzam...wycofałam sie w ostatniej chwili, gdy dokładnie przeczytałam regulamin. Czytajcie dokładnie za nim podpiszecie. Regulamin chroni firmę finansowo, ale klienta nie. Maja tak nieprecyzyjne punkty dotyczące "ochrony" klienta, np jak rozwiązać umowę, czy i ile płacisz jeśli nie doszło do sprzedaży, ale oni np ponieśli koszt ogłoszenia w internecie lub przyprowadzili potencjalnego nabywce. Gdy odmówiłam podpisania umowy, to była niemiła atmosfera, bo przecież przedstawiciel w/w biura się napracował...był u mnie...a obietnice ze juz ma kandydata- nabywcę... Dużo wyższe stawki-prowizje niż w większości innych biur nieruchomości /2%- 3% od sprzedającego/. Gdy skomentowałam,ze to duzo
/inne biura 1%-1,23% / usłyszałam :" to pani chodzi tylko o pieniądze?" Ciekawe a o co im chodzi? Odradzam
luki447 / 89.66.59.* / 2017-06-14 14:02
banda która załatwia mieszkania od deweloperów podpisałem 2 miesiace temu umowe notarialna z potwierdzeniem kiedy mieszkanie ma byc zrobione czyli do 12 tygodni od podpisania umowy notarialnej,do 4 tygodni ma byc zrobione ogrzewanie podłogowe i wylewki...nie robia nic home broker i pani d.k. ma wywalone deweloper polecany z firmy home broker nie odbiera i tak w kółko walka...nie polecam tej firmy do szukania mieszkania dla siebie
Edyta 120 / 95.108.43.* / 2017-04-08 11:12
Nie wiem, jak wygląda sytuacja w innych miastach. Wiem co się dzieje w Głogowie (dolnośląskie). Specjaliści z H.B. nie przyjmują do wiadomości wypowiedzenia umowy!!! Żądają rezygnacji pisemnej przesyłanej na ich adres listem poleconym, a ogłoszenia nie ściągają!(kłamia informując, że polecony nie dotarł) Mało tego, bezczelnie przyprowadzają kupców -nachodzą moje mieszkanie...Zastanawiam się, czy nie zgłosić tego faktu na policję jako nękanie. Skandaliczna firma. ODRADZAM !
H Szatkowski / 2017-04-09 19:55 / Tysiącznik na forum
A co umowa podpisana mówi na temat formy wypowiedzenia ? Pisemnej ?
Małgosia000 / 194.146.248.* / 2017-04-05 10:45
Odradzam, podpisałam umowę sprzedaży lokalu i 2 miesiące zero kontaktu z brokerem z Warszawy. Brak profesjonalizmu z Jego strony, a tak ładnie mówił, ale na tym się skończyło!
Marko1234 / 212.59.250.* / 2016-07-10 22:57
Osobiście polecam HOME BROKER oddział w Częstochowie.
Doradca Robert Zawisza-Blachnicki szybko znalazł kupca na moje dwa pokoje na 4 piętrze czego innym firmom nie udawało się całymi miesiącami. Ponadto wspólnie z Tadeuszem Badurą znaleźli mi równie szybko moje wymarzone M4 w dobrej cenie, lokalizacji.
Jeszcze raz bardzo Panom dziękuję i szczerze polecam HB w Częstochowie.
stefanell / 212.96.238.* / 2017-06-12 23:14
Pan Badura jest bardzo SŁABY,! w ciągu 4 miesięcy przyprowadził 1 klienta i to nie osobiście a wyręczył się jakąś panią, która totalnie była nie przygotowana, nawet nie oglądała wcześniej zdjęć, totalna kompromitacja. A ile się nagadał aby umowa była tylko na wyłączność, bo wtedy gwarantuje szybką sprzedaż... bardzo nie profesjonalne podejście do klienta.
Natomiast Panie z biura nieruchomości EP wręcz nie potrzebowały umowy tylko co chwilę przychodziły z klientami.
ABE01 / 188.146.71.* / 2017-04-11 22:03
A mnie pan Wójcik z HB w Częstochowie wystawił mieszkanie bez moje zgody , podając nieprawdziwe dane nieruchomości .
Es5 / 195.20.110.* / 2015-08-03 08:21
ODRADZAM! Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta, zero kontaktu z przedstawicielem, przez nich straciłam 10 tysięcy, ponieważ nie składali od razu dokumentów do banku i nie informowali o negatywnych decyzjach.
Tomasz1232 / 89.68.75.* / 2015-12-09 23:16
Niestety potwierdzam. Doswiadczenie z Krakowa
mammama / 37.47.132.* / 2016-03-21 23:04
Poznańskie Home Broker też odpada. Nieprofesjonalni i brak dbałości o klienta. Straciłam 5 tyś dzięki 'ich pomocy'
Janusz123 / 91.240.68.* / 2015-07-08 19:39
Witam , korzystałem z usług Home Brokera w Częstochowie. Moje wrażenia są bardzo dobre zarówno jeśli chodzi o kontakt, cenne uwagi oraz jej jakość. Home Broker a w szczególności Pani Monika Mader, przeprowadziła mnie przez wszystkie formalności i praktycznie musiałem tylko podpisać umowę.Po podpisaniu umowy pani Monika towarzyszyła man aż do odebrania kluczy. Serdecznie polecam. Ja jeszcze z usług pani Moniki skorzystam.
Marian543 / 89.78.215.* / 2015-03-06 11:26
Szczerze odradzam firme home broker!!!
Korzystalem z ich uslug kiedy bralem kredyt na zakup mieszkania. Pani z biura warszawskiego agnieszka karbownik dzialala tylko w swoim interesie tzn robila wszystko zebysmy wybrali ten bank ktory jej zaplaci najwyzsza prowizje. Zadzialala w ten sposob, ze sposrod trzech bankow do ktorych zlozylismy wnioski o kredyt, bank ktory mial najkorzystniejsza oferte, rzekomo odmowil nam udzielenia kredytu. Wszystko w celu skorzystania przez nas z uslug banku pko sa w ktorym pani agnieszka kiedys pracowala i z ktorego ma najwyzsza prowizje. W ten sposob zamiast skorzystac na posrednictwie doradcy finansowego, ktorego rola jest obnizenie kosztow kredytu, zaplacilismy za nasz kredyt wiecej niz gdybysmy sami sie tym zajeli tzn bez angazowania posrednikow.
Podsumowujac - kazdy posrednik musi zgarnac cos dla siebie, a wmawianie klientom, ze koszty posrednictwa pokrywa bank, z ktorego klient bierze kredyt, to sciema. Koszty uslug posrednika zawsze pokrywa klient!!!
Uwazajcie na home broker, to oszusci!!!
spłukana dzieki HomeBroker / 194.31.35.* / 2015-01-27 10:52
Home Broker w Poznaniu odradzam szczerze. Nie wiem czy tam jeszcze pracuje elegancki pan Adrian Sibila, ale jest on fatalnym doradzcą i nie działa w dobrym interesie potencjalnego kupca. Odradzam
irek800 / 212.182.94.* / 2014-12-18 19:48
Ja osobiście mam ich dosyć , mam mieszkanie do sprzedania i nie ma dnia żeby nie dzwonili z ofertą współpracy . Ileż razy można mówić NIE , nawet jak napisałem w ogłoszeniu że nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości to te imbecyle dzwonią .
Jolan / 89.78.152.* / 2014-09-16 19:32
To jest skandal w jaki sposób traktują klientów. Umawiają godzinę spotkanie w celu pokazania wybranego mieszkania oraz obiecują że przygotuja ofertę kolejnych. Przypominają o spotkaniu sms a na miejscu okazuje się że mieszkanie już jest nieaktualne a innych ofert brak. W bardzo wygodny sposób zwalają winę na ich infolinię. SZKODA CZASU! Stanowczo odradzam korzystanie z ich usług.
nigdy wiecej / 194.116.133.* / 2014-11-17 13:38
Zgadzam sie. Home broker to dno.Ja mialam sytuacje gdzie chcialam wynajac mieszkanie wlasnie przez to biuro.Zaznaczyłam agentowi ze mam zwierzeta i wlasnie szukam mieszkania gdzie nie bedzie to stanowiło zadnego problemu iz beda tam mieszkaly. Po kilku dniach znalazlo sie mieszkanie, wszystko zostalo z agentem ustalone i umowa spisana. z poprzedniego mieszkania zdazylam zlozyc wymowienie. Po niecałym niesiacu zaczełam sie sporowadzac do nowego mieszkania po czym przychodzi wlasciciel w celu pomocy wniesienia mi paru rzeczy zobaczył psy niestety od progu zerwał umowe bo on nie godzi sie na zwierzeta i mowił to temu agentowi i mialam je "usunac". Akcja tak sie potoczyla ze zostalam bez mieszkania a biuro miało mi znalezc inne niestety juz sie nie odzywali albo nie odbierali telefonów. Profesjonalizm godny polecenie heh
monika688 / 89.79.142.* / 2014-08-03 09:21
Home Broker wsadza ludzi na miny finansowe doskonale zdajac sobie z tego sprawe.
Proponuja zakup mieszkan na wynajem z 7-9 % procentowym zyskiem (condo hotele) wiedzac, ze to walek, a prezes Chechlacz (deweloper) bankrutuje firme za firma.
bąbka / 81.190.46.* / 2014-07-30 13:43
ja kupiłam mieszkanie przez Home Broker i chwale sobie profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Na pewno wszystko prawnie będzie okej, bo wszystko załatwiają i sprawdzają za ciebie i to się chwali, bo inne biura tego sie same nie podejmują.
zuzannna / 31.61.140.* / 2014-07-16 14:33
Ja jestem na etapie poszukiwań pośrednika, poszukiwań mieszkania, trochę już się rozglądałam szukam mieszkania w trójmieście, byłam na pierwszej rozmowie W HB, tak żeby obadać sytuację jakby to u nich wyglądało. Pani, która mnie obsługiwała, sprawiła bardzo miłe wrażenie, bardzo konkretnie odpowiadała na moje pytania, jej kompetencje oraz uprzejmość bez zarzutu. Jeszcze przemyśle sprawę w domu na zimno, ale myslę, że skorzystam z ich usług.
Aleksander881 / 212.96.243.* / 2014-06-26 20:00
Witam wszystkich. Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Home Broker w Częstochowie i mam o tej firmie bardzo dobrą opinie. Moim doradcą była pani Monika Mader, która świetnie wykonywała swoją pracę. Miałem okazję zapoznania się z wielką liczbą ofert mieszkań,odwiedzić je w czasie który mi odpowiadał,otrzymałem fachową odpowiedż na wszystkie pytania dotyczące proponowanych ofert, a miła atmosfera wspólpracy i szczera chęć pomocy mi w znalezieniu jaknajlepszej oferty pozostawiła na mnie bardzo miłe wrażenie. Jaknajbardziej polecam usługi tej firmy.
do początku nowsze
1 2 3
skomentuj

Najnowsze wpisy