Hosting strony www

TomaszLe / 2010-04-30 15:42
Witam.

Chciałbym doradzić się odnośnie wyboru hostingu. Szukałem podobnego tematu na forum, jednak bez rezultatu.

Sam zbudowałem stronę www i choć nie jest zbyt profesjonalna, bo oparta na podstawowych funkcjach html, mi na razie wystarczy. Chodzi mi przede wszystkim, żeby zamieścić dane mojej firmy na stronie w internecie.
W Google znalazłem masę informacji na temat firm hostingowych, ale chciałbym skorzystać z Waszego doświadczenia, bo sam nie bardzo się na tym znam.
Hosting może być płatny, ale oczywiście najlepiej by było gdyby ceny były atrakcyjne. Zależy mi również na ewentualnej pomocy technicznej ze strony firmy i innych parametrach, o których zapewne nie wiem, a są istotne przy działaniu strony.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Tomasz
Wyświetlaj:
tenek / 178.216.92.* / 2015-09-23 18:39
Ten który mogę zdecydowanie polecić to Firehost, bo o nich trzymam wszystkie serwisy - różnej wielkości, z różną ilością odwiedzin.
Przede wszystkim serwer jest niezawodny, działa szybko - i to mi się w nim najbardziej podoba. Przetestujcie.
Tymik / 212.96.239.* / 2018-12-19 17:03
Testujcie sobie Firehost. Bardzo niska cena, a parametry spoko.
Działają niezawodnie, nie sprawiają problemów. Wybierasz za darmo panel zarządzania - direct admin albo cpanel.
Poza tym - raczej wszystko spokojnie i bez komplikacji.
Kaszka / 178.216.92.* / 2015-02-17 22:02
Wystarczy wam zdecydowanie małe konto na Firehost - mam na jednym koncie 5 serwisów. Płacę mniej niż 100 zł.
Wszystko działa jak należy, nie kojarzę żadnych padów, serwer na prawdę szybki, support podobnie. Najlepiej odpalcie sobie u nich test.
diakon / 87.166.182.* / 2015-08-21 07:38
Kilka lat jestem na Hekko i jakoś ta usługa działa na odpowiednim poziomie, żadnych problemów nie sprawia. Ogólnie dobry hosting nie musi kosztować dużo, można go trafić za niewielkie pieniądze.
mrkiniu536 / 83.17.103.* / 2013-10-08 10:30
Ja proponuję multihosting w cenie około 30zł miesięcznie.
W skład oferty wchodzą między innymi:
hosting strony,
blog z profesjonalną szatą graficzną,
autoresponder, czyli program do masowej wysyłki maili oraz pokój konferencyjny dzięki któremu przeprowadzisz konferencję online.
Sprawdź sobie sam na stronie:
http://netone.hostthenprofit.com/pl/
Utorbaw / 83.7.103.* / 2013-02-18 10:11
Dobry hosting moim zdaniem powinien być po pierwsze stabilny, po drugie powinien mieć mocny support żeby szybko likwidować awarie. Po trzecie powinien być relatywnie tani. Ja sam korzystam z hostingu timnet, ale tak naprawdę hosting to kwestia indywidualnego wyboru każdego z nas.
Semek655 / 212.96.239.* / 2018-03-15 17:13
My nadal Firehost. Nie rozumiem po co ludzie wydają dużą kasę na hostingi, skoro solidne usługi ogarnia się za małe pieniądze.
Jestem na tym samym serwerze od lat - nie widzę powodów do tego, żeby przeskakiwać na inny.
I tutaj mieliśmy np. opcję wyboru panelu zarządzania za free. Gdzie to mają?
Edzikk / 87.105.100.* / 2010-05-02 14:45
Tomaszu, nie wiem czego oczekujesz od usługi hostingowej i jaka będzie wielkość stronki, liczba wejść itp. Podejrzewam, że jeśli zaczynasz, to szukasz usługi standardowej, ale pewnej i łatwej w obsłudze. Ja ostatnio stawiałem strone klienta na SuperHost. Firma ma najważniejsze elementy:
- bardzo dobry kontakt z adminami
- niska awaryjnosc
- lokalizacja serwerowni w Polsce
Napisales, że szukasz hostingu płatnego, wiec cena tez Cie nie zaskoczy. Jeśli masz jeszcze jakies pytania, to pisz.
aris594 / 178.216.92.* / 2015-11-11 14:02
Nie ma co ukrywać, że dobry hosting wcale nie musi być bardzo drogi. Swoje strony trzymam na Firehost i dzięki temu po prostu wiem, że można kupić porządne konto hostingowe bez wydawania na ten cel wielkich pieniędzy. Na pewno zdecydowanie na plus dziala szybkość usługi, bo jak na razie serwer jest absolutnie na najwyższym poziomie.
tomiko / 213.17.158.* / 2013-10-07 10:30
zgadzam się z przedmówcą, że najważniejsze żeby był stabilny i szybki - ja postawiłem na Prohost i jestem bardzo zadowolony
Janik245 / 212.96.239.* / 2019-02-27 17:04
My też mamy firehost. Niezawodnie działa. Dobre parametry.
Solidny, kilka stron na jednym koncie. Jak na razie całość funkcjonuje niezawodnie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy