Forum W wolnym czasiePodróże

Hotel Aparthotel Happy (Sloneczny Brzeg, Bułgaria)

Hotel Aparthotel Happy (Sloneczny Brzeg, Bułgaria)

Wyświetlaj:
luzik / 79.191.202.* / 2012-07-09 23:16
hmmm chetnie zobacze jak okłada barman barmanke , moze to ma byc atrakcja aby wiecej drinków wypić , ja tam nie wiedze problemu za taka cenę nie ma co oczekiwać HILTONA , mozna marudzić i narzekać a urlop przez to napewno nie bedzie lepszy heehhe, my lecimy 18.07.21 i napewno bedziemy sie dobrze bawić hehe niekoniecznie w hotelu , miłego urlopu
Eddie2 / 89.68.96.* / 2012-07-05 20:57
Odradzam pobyt w tym hotelu. Opis ,który jest na stronie ITAKI nie jest zgodny ze stanem faktycznym. Pokoje nie są wielkości 40 m tylko 25 m. Rzekome świetne wyposażenie aneksu kuchennego to 1 garnek, 3 szklanki, 3 kubki, 3 talerze i kilka sztućców.Mial być basen kryty, ale nie ma w nim wody a co za tym idzie brak możliwości korzystania z niego. Internet za ,który pobierana jest opłata 7 lewa bardzo słaby, brak możliwości korzystania z niego w pokoju, zasięg jest tylko przy basenie. W opisie jest informacja o opłacie za sejf w wysokości 5 lewa za tydzień, natomiast w rzeczywistości zażądano od nas takiej opłaty za dzień .Łazienka jest jednym pomieszczeniem prysznic z wc. Nie ma żadnych ścierek ani mopa i wiąże się to z wiecznie zalaną podłogą w łazience Rezydentka totalnie niedoniformowana. Na wszelkie pytania o reklamacje odpowiada ,ze ona nic nie wie na dany temat. Ogólnie wielkie rozczarowanie i nie polecam.
kaśka219 / 89.68.211.* / 2012-07-06 14:50
Zgadzam się z tym wszystkim co napisał mój poprzednik a oprucztego to nie zbyt miła atmosfera w barze przy basenie pracownik płci męskiej okłada i wręcz drze się na swoją żonę która tam z nim pracuję .Również odradzam ten hotel oprócz basenu to nic ciekawego byłam tam w czerwcu 2012 i napewno już nie pojadę do SŁONECZNEGO BRZEGU.

Najnowsze wpisy