Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

I Ty możesz zostać Warrenem Buffettem

I Ty możesz zostać Warrenem Buffettem

Tobiasz Maliński / 88.156.70.* / 2010-12-12 16:24
Witam wszystkich, 3.12.2010 ukazała się moja najnowsza książka poświęcona inwestowaniu skoncentrowanemu na GPW - I Ty możesz zostać Warrenem Buffettem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW:

http://onepress.pl/ksiazki/i_ty_mozesz_zostac_warrenem_buffettem_czyli_inwestowanie_skoncentrowane_na_gpw_tobiasz_malinski,itymoz.htm

Książka przeznaczona jest dla wszystkich uczestników rynku giełdowego, którzy chcą inwestować w wartościowe spółki, kupując ich akcje po okazyjnej cenie. Wszystko pięknie, ładnie, ale nawet sam Buffett nie precyzuje konkretnie co oznacza tak naprawdę "dobra spółka dostępna w korzystnej cenie". Filozofia Buffetta jest uniwersalna, ale kryteria finansowe, które musi spełniać spółka są różne w zależności od kraju działalności spółki. Warto wiedzieć jak w Polskich warunkach znaleźć obiecującą spółkę w promocji, bo jest to możliwe. W książce dokładnie opisałem jak wygląda zastosowanie filozofii inwestowania wartościowego Warrena Buffetta na GPW.

Jeśli ktoś zastanawia się dlaczego postanowiłem napisać tą książkę, wyjaśniam, że szukałem takiej pozycji na początku swojej kariery inwestycyjnej napisanej przez polskiego autora i nie znalazłem żadnej. Gdybym przeczytał tego typu książkę gdy rozpoczynałem przygodę z giełdą, zaoszczędziłbym mnóstwo pieniędzy, czasu i nerwów. Po co początkujący inwestorzy mają popełniać te same błędy, które ja popełniłem? Nie muszą, dlatego postanowiłem ułatwić inwestycyjny (nie spekulacyjny) start na giełdzie wszystkim zainteresowanym.
tomaszinwest / 85.28.130.* / 2010-12-14 18:21
Chcesz ciekawych informacji o giełdzie i rynkach finansowych. Zarabiaj z głową. Wiedza to podstawa dobrego zarobku. Czas na giełde!

http://czas-na-gielde.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

Pozrawiam
T
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy