Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum inwestycyjneForex

Ile zarabiacie na Forex-ie ?

Ile zarabiacie na Forex-ie ?

skomentuj
Oszukany12 / 2012-06-05 13:01
Od dwóch miesięcy próbuję sie nauczyć gry na FOREX-ie ale jak na razie , wszystko na nic, największą kwotę jaką zarobiłem to z 50 zł!! Ile wam udało się zarobić najwięcej na Forexie?
Wyświetlaj:
Andrx / 188.146.108.* / 2017-07-09 22:36
ja kilka razy próbowałem a le mimo że udało się kilka razy zarobić w ostatecznym rachunku w plecy 12 tyś. Ruletka i tyle. Ja się wyleczyłem
bl4d3 / 89.68.77.* / 2017-06-26 20:18
A ktoś zarabia? Jeśli mogę doradzić OMIJAJCE FOREXA WIELKIM ŁUKIEM!!! Interesuje się giełdą GPW i Forexem od hmm 10 lat.. No GPW Fakt zarobiłem (polecam - nieco znajomości podstaw Analizy Technicznej, Podstaw zachowaniu Rynków i dyscypliny pozwoli w dłuższym czasie bezpiecznie zyskać) ale na Forexie jedynie co może Cię spotkać to straty.. TAK czytałem wiele książek, TAK słuchałem wielu "DORADCÓW" którzy zajmowali się nie Inwestowaniem tylko doradzaniem,TAK miałem znajomków którzy teoretycznie zarabiali na tym ale dzisiaj pracują i doradzają innym :D hehe, TAK sam inwestowałem ale SZYBKOŚĆ z jaką traci się tam gotówkę Ocuciła mnie Szybko i Dzięki Bogu.. Jak pisałem czytałem sporo książek na temat GPW i Forexa i co do forexa jest jedna prawda 99,9% ludzi na forexie traci swoje pieniądze. I jest to BEZ Dwóch ZDAŃ prawda.. czemu? Ano temu że jesteśmy jedynie mróweczkami które inwestuje tycie kwoty a Panowie tzw. Grube Ryby czyt. Banki kupując nagle 10 , 100 , 1000 mln jednostek chwiejąc rynkiem co powoduje że takie małe mróweczki jak my zostają wyrzucone z rynku ze stratą jaką sobie zadasz.. I nic tu nie dadzą tzw Teorie, Strategie, itd itp.. Jedyną sensowną książką która przeczytałem jest IGROK's Method to polecam jeśli ktoś chce się męczyć psychicznie i próbować "inwestować" o ile to można tak nazwać.. Bo bardziej pasuje uprawiać hazard.. Szczerz Ci się również Panów od biur maklerskich i platform transakcyjnych którzy wmówią wam wszystko abyś tylko grał jak najczęściej i jak najczęściej zasilał konto.. Nooo coż oni zarabiają z prowizji od transakcji :)
piotrek6latgry / 80.50.125.* / 2017-06-22 10:30
ostatnio wpadły mi w oko filmiki szkoleniowe z youtube'a (po wpisaniu w wyszukiwarke-forex po polsku)dotyczące handlu forex-bardzo interesujące tworzone przez Michała Wiśniewskiego(nie tego artyste z czerwonymi włosami).
Część jest płatna ale część bezpłatna,jesli ktoś sie interesuje forexem to naprawde godne polecenia,opinie uzytkowników,po szkoleniach,którzy "koszą kase" sa entuzjastyczne
piotrek6latgry / 80.50.125.* / 2017-05-10 08:20
dwa miesiące to jest nic.
Alexander Elder-mistrz inwestowania powiedzial,ze nauka gry na forexie trwa tyle co studia uniwersyteckie i tyle kosztuje.Wspomnial to juz nizej"proximo907".Zyski sa kombinacja kapitału początkowego ,wiedzy teoretycznej,cierpliwosci,i szczęscia.Kto potrafi to wszystko zegrac ma sukces i pieniadze,jakich nigdzie indziej nie zarobi
amator44 / 178.235.147.* / 2017-05-04 09:58
Jak dobry dzień to 2000 - 3000 zł.
margin call / 89.64.49.* / 2017-02-25 00:34
Jak mawiają starzy gracze....
Zarobić możesz nawet 10tys procent, ale stracisz zawsze 100
jameslove / 2017-06-19 08:49
Nie zgadzam sie - forex to nie ruletka, trzeba grać z głową i śledzić rynek. Jeśli komuś się wydaje, że to proste, to się grubo myli! Ale najważniejszy jest broker którego się wybiera.
Ja u paru market makerów straciłem majątek zanim znalazłem uczciwą i porządną firmę. Od kilku miesięcy gram na platformie EverFX, którą mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto poważnie myśli o inwestycjach na foreksie. Pozdrawiam
ahx / 78.9.154.* / 2017-06-22 08:46
nowa reklama???
guerrillla / 89.78.135.* / 2017-02-19 18:41
cześć mam pytanie czy na forexie działając naprawde rozważnie można stale zarabiać? jest to dla mnie naprawdę ważna informacja bo jestem osobą po urazie czaszkowoo- mózgowym i mam określoną kwote z odszkodowania powypadkowego. Chciałabym jakoś te pieniądze zainwestować ... wiem że trzeba się sporo uczyć i tak właśnie mam zamiar zacząć. Powiem szczerze że jestem w stanie się naprawde zaangażować bo to jest w moim stylu, a czas mam bo nie pracuje... wszystko póki co zapowiada się obiecująco ale jak poomyśle że mogłabym to wszystko stracić to robi mi się słabo... jeżeli ktoś mógłby mi dać odpowiedź czy zaczynać i jak tak to od czego to byłoby super, oto mój mail jeżeli ktoś chciałby napisać maila aaagakoko@interia.pl
Maciek831 / 83.31.1.* / 2017-06-16 09:50
Niech Cie Pan Bóg broni dotykac sie forexu, zostaniesz z niczym
fdfdfd / 94.254.156.* / 2017-03-12 05:42
Ja na tym rynku jestem 8 lat i kupe pieniędzy straciłem bo forex to same straty. Są metody zarabiania ale nie jest je łatwo odkryć...
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2017-02-24 10:42
oddaj te pieniadze biednym - bedzie korzysc przynajmniej - stracisz na pewno bo na foreksie zarabia 2% tych co tu graja - i nie ufaj foreksowym naciagaczom. We Francji forex jest zakazany, szykuja sie inne kraje. Naciagacze zarabiaja na takich jak Ty
nick622 / 89.25.242.* / 2017-02-20 11:14
Nie inwestuj pieniędzy z odszkodowania, bo je napewno stracisz. Załóż sobie konto Demo. Kiedy uznasz, że jesteś gotowa, to sama obliczysz ile powinnaś zainwestować i ile zyskasz.
Powodzenia.
PS: Jeszcze raz powtarzam: NIE TERAZ.
Lomi / 37.47.32.* / 2016-12-28 15:25
No to zależy od kwoty, ale mi się udało kilka tysięcy nawet nie inwestując zbyt wiele. Ale ja to mam dobrą platformę fxnet, więc to j€ż jest połowa sukcesu
Dezinformator / 89.71.229.* / 2017-02-24 18:56
Chłopie daj sobie spokój z tymi reklamami. Rozumiem, ze na innej byś stracił ;)
RM32 / 185.125.168.* / 2016-12-25 23:27
Ja stracilem 13800 zlotych przez jedna z firm ktora oferuje pomoc w inwestowaniu!!!
ruda242 / 94.254.250.* / 2017-06-13 15:05
Którzy złodzieje Cię tak załatwili??
piotrek6latgry / 80.50.125.* / 2016-12-12 12:53
Forex jest dla ludzi,cierpliwych.Chyba ze masz koło siebie kogoś kto cie nauczy.Kilka reguł jest prostych-
1-inwestujemy tylko pieniądze które mozemy stracić.
2-podczas gry angazujemy tylko ułamek np 5% sumy jaka mamy na koncie brokerskim.(czyli np0.1 lota ,gdy mamy kapital 2000zlotych-ja tak robiłem.)
3-jezeli mamy zysk kasujemy go(zamykamy pozycje).
4-jesli pozycja przynosi straty zbyt duże(np obejmuje 20% kapitału) zamykamy ja,zaciskamy żeby i patrzymy dalszej okazji do inwestowania.
5-poczatkowym graczom polecam patrzenie na wykres caly czas,bo jest moment gdy wykres wytrzeli w naszym kierunku bez uprzedzenia(,lub spadnie).
6-jesli wykres jest w górze tzn zawsze moze byc na dole,lub odwrotnie-trzeby tylko poczekac-minuty,godziny czy czasem dni nawet,ale to juz dla bardziej doswiaczonych handlowców.
7-zlecenia stop losy i take profit juz dla nieco bardziej wtajemniczonych.
Grzesiek938 / 188.146.93.* / 2016-11-24 15:52
Na forexie można zarobić, tylko to trzeba robić z głową i na tym się znać. I korzystać z brokerów, którzy się na tym znają. Choć i tak powinno się ich pilnować, a aby to robić trzeba się po prostu na tym znać i koło się zamyka. Inaczej będzie się kolejną poszkodowaną, która wpadnie w sidła takiego mecenasa Przeździeckiego, który zgarnia grubą kasę za pomoc, która jest wątpliwa. Ktoś słyszał żeby on coś wygrał? No właśnie.
Tombul481 / 91.222.24.* / 2016-10-10 13:35
Interesuje się forexem już parę lat. Kilka razy wpłacałem kasę ale zawsze z kiepskim skutkiem. Nie chodzi o to że miałem kiepską strategię. Najgorsze jest to że strategia była świetna i w obecnej sytuacji zapewniła by powielenie moich kapitałów. Nawet robiłem symulację tej strategi z ostatnich 2 lat przy kapitale początkowym 600 zł. Przykładowo realizując pozornie prostą strategię w ciągu roku 2015, zamienił bym to 600 zł na ok 16000 zł przy depozycie ok 30% całego kapitału. Wystarczyło by tylko reagować na bardzo proste i wyraźne sygnały.
Jednak dobra strategia to nie wszystko. Trzeba sumiennie i konsekwentnie wypełniać założenia strategi, bez żadnych ślepych, podpartych nadzieją, ruchów odbiegających od założonej strategii. "A może tym razem będzie inaczej..." Zazwyczaj nie jest inaczej i kilku dniach okazuje się że gdybym się trzymał strategii to kapitał był by pomnożony. Niestety trudno wyłączyć emocje. I opanować przeczucie, nadzieję...
Jak by nie było życzę powodzenia.
jackuzi69 / 89.229.78.* / 2017-05-15 15:57
A zdradziłbyś zasady tej prostej strategii?
spitfire / 31.0.47.* / 2016-08-17 23:33
jakie konto polecacie do skalpingu?
TomekForex / 79.184.124.* / 2016-07-28 14:14
Cześć,
Zajmuję się forexem od jakiegoś czasu i jest to moje jedyne źródło utrzymania. Rzeczywiście ryzyko istnieje i to ogromne, poza tym, na początku straszny stres. Ale chciałbym podzielić się moimi uwagami na temat systemów i książek. Najpierw pytanie: Kto normalny, jak zna dobry sposób na zarabianie pieniędzy dzieli się nim z innymi? To tak jakby wierzyć w dostępne na allegro systemy do wygrywania w totka. Jeśli ja zarabiam na Forex to w żadnym wypadku nie mam ochoty dzielić się moimi doświadczeniami i umiejętnościami bo nie jestem szkoleniowcem ale praktykiem. Nie gotuje się rosołu z kury znoszącej jajka. Tak też różne pozycje książkowe, lepsze czy gorsze. Jest ich mnóstwo. Większość poświęcona jest analizie technicznej i niczemu więcej. Ale niech ktoś normalny powie mi, w jaki sposób przewidzieć zmiany na np. giełdzie niemieckiej. Po drugiej stronie nie są komputery, które działają według jakiegoś algorytmu tylko ludzie. Dzisiaj zadzwoni do mnie kolega ze Szwajcarii (a ja jestem maklerem w banku) i poprosi o sprzedaż akcji z ger30 na kwotę kilkudziesięciu, kilkuset milionów Euro. Indeks się zmieni? Kto to przewidział? Albo kto przewidzi że takich telefonów nie będzie dziennie 1000? lub odwrotnie - zakup. A może kac maklerów i ich pomyłki albo zły dzień czy okres u Pań.
Dla nowych. Z założenia, analiza techniczna i jej prawdopodobieństwo sprawdza się w zaledwie 30% więc poniżej rachunku prawdopodobieństwa. Czyli jedna na trzy transakcje na tej podstawie przyniesie zysk. Tylko która z tych trzech?
Pomimo tych wstrętnych słów z mojego wywodu polecam Forex i po tym długim, spędzonym na nim czasie smutnieję gdy rynek zamyka się w nocy w piątek i czekam do otwarcia w niedzielę.
Acha. Jeszcze jedno dla nowicjuszy. Grajcie jak najmniejszym kapitałem (truizm) i przez pierwsze kilka miesięcy starajcie się zamykać dzień z zamkniętymi transakcjami. Nawet jeśli da tylko złotówkę a chcieliście więcej. To podstawa dobrego zrozumienia i nabywania doświadczenia jak najniższym kosztem.
Bonuslove / 67.245.60.* / 2016-12-12 07:09
grac raz w tygodniu w nocy w poniedzialek duzym kapitalem ,uzywajac tylko polowe.Kierowac sie analizami z Ticker.pl Robert Papon .W uzyciu Stochastic od 4H w dol.
marcinbtc / 2016-08-02 10:37
Zgadza się. Analiza techniczna to podstawa wbijana do głowy każdemu traderowi, jednak 30 % to za mało żeby zarabiać. Dlatego wg mnie największym błędem nowicjuszy jest sztywne wchodzenie i wychodzenie z rynku na podstawie wykutej na pamięć analizy, podpartej kilkoma wskaźnikami które razem wzięte nigdy nie wygenerują sygnału, a jak wygenerują to i tak może się nie sprawdzić. Na nic się tutaj zda wchodzenie jak najmniejszym kapitałem czy jak największym licząc na jednorazowy sukces - w dalszym ciągu będziemy mieć 70 % przegranych wejść i oczywistym będzie wyzerowanie depozytu, a przecież cała sztuka inwestowania polega na tym, żeby zarabiać :)
waldek252 / 89.229.237.* / 2016-07-20 15:17
Powiem tak. Prowadziłem rozmowe telefiniczną z brokerem który chciał mnie zaprosic do zainwestowania na forex-ie. Na moje pytanie "jeżeli ktos zarabia, to inny musi tracić" odpowiedź " co mnie obchodzi jakiś Chinczyk lub japończyk". Pewnie z drugiej strony mówią tak samo. Stwierdziłem, że jestem za mały aby cos zarobić, tym bardziej że wokoło wielu przegranych Proponuja różne rzeczy, opcje binarne, bitcoiny, forex. Mało tego, wspomniał o prowizji niezaleznie od zysków, no to juz było dość na moje uszy. Dałem mu propozycję, 80% z zysku dla niego, 20% z uzyskanego zysku dla mnie ale bez wczesniejszych prowizji. Oczywiscie odmówił. Gdyby to był taki świetny interes, to by wszedł bez zastanowienia
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy