Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ile zarabiają hakerzy? #dziejesiewbiznesie

Ile zarabiają hakerzy? #dziejesiewbiznesie

Money.pl / 2015-10-22 13:52
Komentarze do wiadomości: Ile zarabiają hakerzy? #dziejesiewbiznesie.
Wyświetlaj:
stop z szwidem. / 81.102.141.* / 2015-10-24 19:51
Przeciez nie robi to zaden hakier. To jest ewidentna zmowa zarzadzajacych siecia. Gdyby to robil hakier to na drugi dzien rodzina w pudle by wizytowala. Czy to trudno sprawdzic skad wczepia sie mol..Jakies chore haselka wykrzykuja islamistyczne im a to byc prawo.Chyba po dopalaczach.
ddfs71#er / 80.252.1.* / 2015-10-24 12:38
Postawcie sobie Linuksa (np. Debiana/Manjaro) i skonfigurujcie należyte zabezpieczenia swoich kont internetowych. Mile widziane długaśne, szyfrowane hasła ze znakami specjalnymi i cyframi, oczywiście bez zapisywania ich w menedżerze w przeglądarce. Na każdej stronie inne hasła, same kłamstwa w danych osobowych i śmieciowe konto pocztowe. Do tego automatyczne kasowanie ciasteczek, wyłączone śledzenie i brak historii przeglądarki. Ja tak zrobiłem, nie dostaję już żadnego spamu na skrzynkę, nie wyskakują reklamy, a zamiast pamiętać 30 haseł, wystarczy, że znam jedno główne. Gdyby każdy choć w takim stopniu zadbał o swój system to włamów byłoby o wiele mniej - hasła 25 znakowe z opcji "dla paranoików". Linuksów używam od 7 lat i jeszcze nikt nigdy mi się nie włamał na żadne konto, nie padł mi żaden komputer, nie byłem zmuszany do reinstalacji systemu, nie musiałem defragmentować dysków, ani dokupować mocniejszego sprzętu. Pozdro
Waniek / 2015-10-22 23:53 / Bywalec forum
Hakerzy w "polsce" to biedota przez co banki robią co chcą i później zagraniczni hakerzy z banków na terenie polski robią ścierkę a o sprawie wielka cisza. Za to obywatele polscy zrzucają się co rusz na długi okradanych banków ale nie mają o tym pojęcia!!!
yamako / 89.79.26.* / 2015-10-22 18:21
Przecież hakerzy nie "chodzą na piechotę"po kompach każdego Kowalskiego zbierając jakieś okruchy.Włamują się(zaskakująco łatwo do baz danych banków,przedsiębiorstw,różnych,instytucji zobowiązanych prawnie do należytej ich ochrony.Bardziej wysokość ich zarobków interesujące jest KTO JEST GOTOWY ZAPŁACIĆ SPORA KASĘ ZA NIELEGALNY{KRADZIONY}TOWAR I CO Z TYM ZROBI?
Brawo ja / 78.8.241.* / 2015-10-22 14:29
Zainstalujcie WINDOWSA 8-10 najlepszy szpiegujący system !!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy