Forum Polityka, aktualnościPolityka

Impreza CBA w rządowym ośrodku

Impreza CBA w rządowym ośrodku

Money.pl / 2007-11-28 07:59
Komentarze do wiadomości: Impreza CBA w rządowym ośrodku.
Wyświetlaj:
KAP / 2007-11-28 10:40 / Tysiącznik na forum
jesli bawili sie za WLASNE pieniadze , to ok. Nie sa oskarzeni ani skazani wiec tym bardziej. Jesli za NASZE pieniadze, to przynajmnie jest to niezgodne z dobrym obyczajem i na pewno z misja imnstytucji. Co do Mariusza K, to na szczescie czas nawiedzonych rewolucjonistów juz sie skonczyl, jak zwykle w Polsce dosc szybko.....
A... / 2007-11-28 10:57 / Bywalec forum
...ostatnie zdanie trafia w sedno...
atobywarzadko! / 83.24.214.* / 2007-11-28 22:34
raczej trafiło w sedes. KAP-o czasem trafia, gdy nie jest aktualnie zalany.
Jkk / 83.14.226.* / 2007-11-28 10:31
Tak uczciwego i patriotycznego Polaka trudno znalezć , a na pewno nie znajdzie się takiego w PO i LiD. Dlatego przestępcy go wyautowali , jak Ziobrę !!!. 76 % więzniów głosowało zna PO !!!.
Madrym do przemyślenia.
toj / 79.186.234.* / 2007-11-28 10:44
Jkk czy KSS ty byś pewnie życie za za niego i jego ,,szczytne" idee oddał. Spójrz za siebie wszedzie układy i spisek prawda?NIE ! to tylko wasza psychoza
arizona / 79.187.37.* / 2007-11-28 11:35
Przełomowy wywiad Newsweeka – posłanka Barbara Sawicka mówi o miłosnych torturach, jakim poddawali ją okrutni agenci CBA i domaga się kary dla oprawców. Żądanie to Newsweek umieścił na okładce, CBA musi ponieść karę !
Dobre !!
Rzeczpospolita przypomniała , jakim to miłosnym kodem gruchała do swojego amanta oprawcy gołąbka Sawicka
1/ >jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…).
2/ Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
3/ K**** mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
4/ No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…),
5/ w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

Kiedy huczne otwarcie 40 piętra ?
spacyfikaowac na na Łotwie gdy się odwazyli zatrzymać oligarchów, przyszli do władzy tacy sami jak u nas i od razu zabrali sie za łotewską CBA, tez chcą ją podporządkować pod parlament, bo wtedy już nic nie będzie tajemnicą. Ale co tam Łotwa, u nas dzinnikarzy za mówienie prawdy wsadzają do więzienia !
Oburzamy się na Rosję na zabójstwo Politkowskiej a co u nas ?
Wszystko musi mieź szynel pomyj wyborczych!

Tak więc nasza 61 lokata w światowym rankingu percepcji korupcji będzie niewzruszalna, no chyba że Rumunia nas przegoni w UE spychając nas na ostatnie miejsce w UE i na 62 na świecie !
Ale jestem dumny !
Zlikwidują korupcję poprzez zakaz mówienia i pisania o niej !
KAP / 2007-11-28 10:41 / Tysiącznik na forum
moj sasiad, który wszystkim zalazl za skóre swym pieniactwem glosowal na PiS . Madrym do przemyslenia.... :)
życiejestskomplikowanetofakt! / 83.24.255.* / 2007-11-28 19:09
sprawa kwalifikuje się do wyjaśnienie. Pytanie jest takie, czy blok milicyjny postawiono obok bloku w którym mieszkał ów sąsiad, jeżeli tak to powinien być spieniony, to oczywiste. Gdyby natomiast wprowadził się, jakimś cudem, do milicyjnego bloku - to faktycznie macie wroga i musicie coś zrobić z tym obcym ideowo osobnikiem.
CD / 213.158.197.* / 2007-11-28 16:21
A mój sąsiad - cham i przygłup zatrudniony w TESCO głosował na PO - kap czy to nie ty?
A... / 2007-11-28 07:59 / Bywalec forum
...nie płacz kiedy odjeżdżasz... Mariuszu, ty osiągnąłeś już szczyty swojej niekompetencji... a czegoż taki PiS-iak może więcej chcieć od życia...
KSS / 83.14.226.* / 2007-11-28 10:28
Tak uczciwego i patriotycznego Polaka trudno znalezć ,a na pewno nie znajdzie się taki w PO i LiD. Dlatego przestępcy z PO i LiD wykorzystując swoje wpływy i agenturalne powiązania doprowadzili do zmiany władzy na "właściwą"
t.zn. podobającą się Putinowi, Merkel i przestępcom. 76 % więzniów głosowało na PO.
A... / 2007-11-28 10:55 / Bywalec forum
...myślenie o "precyzji" sierpa i młota - gratuluję - na czekistę byś się KSS nadawał (a), ale niestety "Cz." B. A już na pewno nie będzie...
naklepisku! / 83.24.214.* / 2007-11-28 22:36
czujesz pismo nosem! Zresztą jak na prosty mechanizm przystało - myślę o cepie.

Najnowsze wpisy