Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Inflacja w czerwcu dużo niższa od oczekiwań

Inflacja w czerwcu dużo niższa od oczekiwań

Money.pl / 2011-07-14 11:02
Wyświetlaj:
wojens / 79.191.183.* / 2011-07-14 11:02
Zwracam się z apelem do pisiaków będących niedoścignonymi wzorami uczciwości i prawdomówności aby zechcieli zauważyć fakt obniżenia inflacji. Bo skoro jeżdziliście po naszym rządzie i partii naszej jak po łysej kobyle po ogłoszeniu wzrostu stopy inflacji to uczviwość nakazuje aby nie milczeć jak inflacja spada. Chcę też zauważyć, że nie piszecie uczciwi pisiacy o tym, że benzyna tanieje. No a co sie działo na tym forum jak drożała to przecież pamietamy. Dlatego jeszcze raz apeluję do was. Bo ktoś może was posądzic o hipokryzję, zakłamanie czy nawet złe intencj. Oczywiscie nie ja. Bo moja wiara w waszą uczciwoś i działanie jedynie dla dobra naszej kochanej ojczyzny jest wam doskonale znana. Jest można powiedzieć bezgraniczna.
tesa1959 / 2011-07-14 12:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Marzyciel... Kiedy ktoś ze zwolenników PiS pochwalił inny rząd, a tym bardziej obecny? Nie wiesz, że zło się lepiej sprzedaje?
wojens / 79.191.181.* / 2011-07-14 13:04

Nie wiesz, że zło się lepiej
sprzedaje?

Wiem, że na dodre wieści jest słaby popyt. Ciekawe dlaczego ludzie nie potrzebują dobrych wiadomości?
tesa1959 / 2011-07-14 13:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ciekawe dlaczego ludzie nie potrzebują
dobrych wiadomości?

To proste - jesteśmy narodem, który uwielbia narzekać i zanosić pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie. Dobre wieści nie dają takich możliwości :)

Najnowsze wpisy