Forum Forum finansoweBanki

Inteligo - Sposob na darmowe przelewy z zagranicy ?

Inteligo - Sposob na darmowe przelewy z zagranicy ?

Zaradna Jadzia / 83.7.2.* / 2008-08-04 23:21
Spotkałam sie dziwna sytuacja korzystam z konta Inteligo od kilku lat nie było problemów.

Korzystam z internetowych zakładów bukmacherskich (w walucie dolar amerykański).
Ostatnio przelałam małą sumę pieniążków z konta od buka na konto Inteligo.

Wszystko wspaniale pieniążki szybko zostały przeliczona po obowiązującym kursie i zaksięgowane na moim koncie.

Po kilku dniach robiłam zestawienie z danego tygodnia ile zarobiłam na zakładach.

W tym momencie wyszło mi ze na moim koncie jest kilkaset złotych więcej niż powinno.
I tutaj zaczynają sie dziać dziwne rzeczy.

Po chwilowej analizie wyciągów okazało sie ze Inteligo nie pobiera już opląty przy przelewach przychodzących z zagranicznych. Myślę ze to jakiś błąd systemu dzwonie na infolinie Inteligo ale tam Pani mnie całkowicie olewa i twierdzi ze wszystko jest dobrze.
Jakoś odpowiedz Pani nie była dla mnie wyczerpująca.

Wiec zaczęłam robić testy a wyniki są zaskakujące.

DARMOWE PRZELEWY PRZYCHODZĄCE Z ZAGRANICY ( OPŁATY NALICZANE SA DOPIERO PO KILKU DNIACH) W TYM CZASIE ŚRODKI NA KONCIE NIE SA BLOKOWANE.


Resumując przelew przychodzący bez opłat, środki dostępne na rachunku (brak blokady), oplata naliczania średnio po 3 lub 4 dniach i ujemne saldo na koncie, które nie posiada debetu.

Chyba same plusy ;) Jedyny minus to saldo ujemne ale czy na pewno to jest minus ?

Co o tym sadzicie, normalna sytuacja ?
Wyświetlaj:
cfrg / 83.6.48.* / 2014-10-04 13:47
Ujemne saldo na koncie może pogorszyć punktację w BIK. Może to mieć znaczenie przy braniu kredytu w przyszłości.
mauatt / 2008-08-05 14:55
ojj, Jadzia, Jadzia, Ty nie bądź taka zaradna, tylko sprawdź sobie jaka jest kara za spowodowanie niedozwolonego ujemnego salda

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: