Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestowanie ponad granicami.

Inwestowanie ponad granicami.

michal4321 / 2019-10-09 16:31
Ostatnio pracowałem w róznych krajach. Efekt tego jest taki że mam trochę pieniędzy w banku w Polsce i UK + obecnie mieszkam w Tajlandii. Jak to zsumuje to nawet na pół domu w Warszawie nie będzie więc kokosy to to nie są. Żeby pieniądze nie leżały i traciły na wartości myślałem żeby zainwestować w jakiś/parę podstawowych ETFów z myślą o emeryturze. I tutaj mam problem..... Jak pisałem jestem w Tajlandii w której pewnie będę z 1-5 lat w zależności jak się życie ułoży, a potem chciałbym wrócić do Europy ale nie wiem jeszcze czy do Polski. Jakbym miał przelać tą kasę na jedne konto i zainwestować to w jakim kraju/firmie brokerskiej? Chodzi mi głównie o:
-> optymalizację podatkową
-> z chęcią redukcję papierkologii związaną z np. wypełnianiem PITów lub płaceniu podatków przebywając jednocześnie w innym kraju
-> brakiem problemów z wybraniem pieniędzy niezależnie w jakim kraju będę przebywał za te parędziesiąt lat
Z góry dziękuję za pomoc i porady. Nie wiem zupełnie jak się do tego zabrać.
prezesbit. / 5.172.235.* / 2019-10-12 12:13
ja na swoim przykładzie przy malutkiej inwestycji 250euro w bitcoina na stronie http://zarobmilion.pl zarabiam od 3 miesięcy około 17.000zł,, podobno biznes długoterminowy wiec naprawdę warto dla początkujących. wystarczy sie bezpłatnie zapisać i oddzwaniają co i jak robić,w ogóle prosty sposób zarabiania!,,
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy