Inwestowanie

CaMPoS / 2007-05-15 21:49
Mam takie małe pytanki. Czy znaczie jakies książki dostępne w ksiegarniach dotyczace inwestowania na gieldzie?? Jak cos to napiszcie mi tytul, bo chcialem zaczac grac na gieldzie a bez podstawowych pojecie chyba sie nie obejdzie
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-06-23 13:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj...I jak przeczytasz te wszystkie madrosci i pochloniesz cala ta wiedze - to nie zapominaj o zdrowym rozsadku - gdyz to jest najwazniejsze , gdyz stosujac i cytujac - wszystkie te madrosci - mozesz ulec skrzywieniu - a to bedzie sie odbijac na Twojim portfelu, pamietaj inwestor w czasie hossy bez akcji - to gawedziarz i kastrat.. Pozdr..
Doxon / 2007-05-21 20:55 / Tysiącznik na forum
ftp://212.106.168.234/ tu masz pare e-bookow możesz sobie wydrukować. Zacznij od Komara szuki spekulacji. Wstyd sie przyznać ale jeszcze nie czytałem żadnej więc Ci nie pomogę w usalaniu kolejnosci. Ale komar to podstawy podstaw mawiają.
tu jest jeszcze pare tytułów może coś wybierzesz:

1, Psychologia stresu / Jan F. Terelak.
2. Giełda, wolność i pieniądze : poradnik spekulanta / Van K. Tharp
3. Psychologia rynków finansowych : u źródeł analizy technicznej / Tony Plummer
4. Szaleństwo, panika, krach. Historia kryzysów finansowych - Charles P. Kindleberger
5. Psychologia Inwestora - Martin J.Pring
6. Stres psychologiczny / Jan F. Terelak
7. Sztuka zarządzania samym sobą / Jorg Knoblauch
8. Osobowość a ekstremalny stres / red. nauk. Jan Strelau
9. Zaleśkiewicz, T. Psychologia inwestora giełdowego
10. Psychologia ekonomiczna, red. T. Tyszka
11. Elder „Zawód inwestor giełdowy”
12. Ch. Mackay „Niezwykłe złudzenia i szaleństwa tłumów”
13. Martin S. Fridson – „Złudzenia inwestora”
14. Edwin Lefevre – „Wspomnienia gracza giełdowego"

P.S Przy tych e.bookach pamiętaj o odprowadzeniu opłaty za prawa autorskie bo takie rozpowszechnianie książek jest karalne.Zeby nie było że nie ostrzegałem jak ABW zapuka.
Kulki / 2007-06-23 13:22
A którą z nich polecacie?

Najnowsze wpisy