W co inwestować?

KRIS2000 / 212.69.71.* / 2006-05-14 11:37
Dzień dobry.
Jestem od niedawna na giełdzie. W co inwestować w najbliższych dniach? Nie oczekuję oczywiście zyksów jak z Elektrimu, Biotonu, Lentexu tylko takich do 10%max. Ostanie moje trafienia są w pełni przypakowe nie oparte o żadne wiadomości czy wykresy. Przypakiem kupiłem Boryszew po 27,8 za 4000 złotych a w piątek nie wiem dlaczego wybił do 29,2 więc sprzedałem. Kupiłem Budopol po 3,56 za 20 000 po czym na drugi dzień sprzedałem ze stratą po 3,48 bo zaczął tanieć. Teraz kupiłem Simple po 10,8 - 400sztuk i nie wiem czy dobrze czy źle. Mam jeszcze 200 PCGUARD kupionych po 25,8 w ubiegłym tygodniu. Kusi mnie Capital po 19,6 - 19,9 kupić ale nie wiem co sie stanie jak nowe akcje się połączą. Jestem do przodu jednak moim zdaniem nieuczciwie bo nie poświęciłem ani chwili na analize tego co kupuję?

Co kupować żeby nie żałować?
Wyświetlaj:
nonname / 2006-05-15 16:52 / Bywalec forum
Popatrzcie na censtal gdansk kto go przejmuje jaka Złomrex grupe buduje . Złoty interes uwazam bedzie hitem tego roku . Dzis przy spadku na rynku censtal rosnie +5,17 Popatrzcie panowie na wykres
nonname / 2006-05-15 19:14 / Bywalec forum
uwazam ze super hit tego roku spolka nie doceniona w trakcie przejecia przez Złomrex ostnie szanse na zakupy
Drwalwaw / 83.238.7.* / 2006-05-15 12:43
Ty nie inwestujesz Ty tupujesz numerki giełda to nie lotto.

Zastanów się dlaczego jedne papiery Cię kuszą a inne nie. Patrz na finanse i na perspektywy rozwoju, nie idz pod prąd. Podziel kapitał na inwestycje długo i krótkoterminowe. Dopóki nie sprzedaż, czegoś z zyskiem nie myśl że zarobiłeś i vice versa. Nie inwestuj w 10 spółek na raz. Dlatego dobieranie inwestycji planuj starannie.
Ostatnio patrz które Spólki ogłaszją wyniki i zastanawiaj się które mogą przekroczyć prognozy. Można nieźle zarobić
arbusto / 2006-05-14 21:10
No stary, jak ty w "ciemno" inwestujesz taką kasę, to masz silne nerwy, nie powiem...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy