Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Inwestowanie w akcje firm notowanych na warszawskiej giełdzie

Inwestowanie w akcje firm notowanych na warszawskiej giełdzie

Kamila0615 / 87.96.104.* / 2011-02-10 20:21
Witam,

Nauczycielka z Wos-u zadała na zadanie polegające na wirtualnym zaiwestowaniu 10000 zł w akcje firm notowanych na warszawskiej giełdzie. Niestety nie mam o tym żadnego pojęcia. Nie wiem co mam brać pod uwagę, jak mam to wszystko liczyć. Czy mógłby mi ktos pomóc i wytłumaczyć mi podstawowe kwestie. Byłabym bardzo wdzięczna.
Wyświetlaj:
robertkajzer / 2011-02-20 13:25 / Bywalec forum
Dosc trudno doradzic komus kto potrzebuje szybko nabyc duza porcje wiedzy. Inwestowanie to nie jest prosta matematyka gdzie 2+2=4. Oczywiscie dobra baza wiedzy jest portal bossa.pl. Jednak sama wiedza niekoniecznie przeklada sie na duze zyski w praktyce. Tak naprawde dopiero praktyka weryfikuje nasze umiejetnosci i pokazuje nad czym musimy pracowac, jesli chcemy zarabiac na gieldzie.


---
http://www.growandgo.pl ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie zacząć inwestować na giełdzie?

http://abcinwestowania.wordpress.com ---> porady inwestycyjne
Ciułacz / 2011-02-11 13:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kamila witaj !
Widzę że do tej pory nie posypały się pomocne odpowiedzi.
Może coś zacznę a inni pomogą, a w między czasie to może napisz nam na jakim poziomie szkolnym jesteś i gdzie to wasze konto wirtualne ma być założone, jak to tu na MONEY to zrób jako publiczne do swobodnego wglądu przez forumowiczów to będzie sporo chętnych aby Ci podpowiadać.
O inwestowaniu w miarę przystępnie zobacz tu :
http://bossa.pl/index.jsp?layout=2&page=0&news_cat_id=11
Jak to przerobisz to w swojej klasie będziesz guru :-)
Jak już będziesz mieć portfel to tu na forum w dziale portfele forumowicze z doświadczeniem wymieniają się opiniami to się przyłączysz do dyskusji.
Powodzenia.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy