Forum Forum inwestycyjnePortfel

Inwestowanie w złoto warto ?

Inwestowanie w złoto warto ?

Gorczyca25 / 212.7.215.* / 2021-06-14 10:11
Jeśli ktoś z Was inwestuje w metale szlachetne i ewentualnie możecie polecić pod tym kątem jakąś opcję, co warto będzie kupować to dajcie znać. Szukam miejsca, gdzie faktycznie zakup będzie z pewnego źródła i będzie wiadomo, że złoto to rzeczywiście złoto, certyfikat, odpowiednie opakowanie dla sztabek czy monet.
Wyświetlaj:
Mennica Skarbowa / 91.145.156.* / 2022-11-16 10:51
W przypadku kiedy będziecie potrzebowali przede wszystkim pewnych inwestycji swoich środków w bezpieczne aktywa, jak metale szlachetne licząc na racjonalne ceny, rozbudowaną ofertę i profesjonalną obsługą to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Mennicy Skarbowej na stronie https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której będziecie mogli liczyć także na pełne wsparcie naszej obsługi oraz szybkie realizacje zamówień. Nasza obsługa pozostaje do dyspozycji!
Seweryn89 / 91.145.156.* / 2022-02-17 10:29
Szukając przede wszystkim dobrej formy oszczędności warto część bezpiecznie i skutecznie lokować w metale szlachetne, tak z 20-30% wolę mieć w złocie i srebrze. Głównie to oczywiście złote monety i kupuję je raz na jakiś czas w mennicy skarbowej ze względu na ceny i czas realizacji dlatego zajrzyjcie na https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie też możecie je zamówić online, czy odwiedzić stacjonarnie. Przy takiej inflacji na pewno pozwoli skutecznie zabezpieczyć się przed utratą wartości środków.
Szczery Dżery / 84.234.36.* / 2021-12-19 06:12
Ty Wszystkie "mennice" to NIE SĄ żadne Mennice tylko to są Prywatne sklepy handlarzy i NAGANIACZY którzy w nazwie sklepu umieszczają słowo "mennica" aby zmylić kupujących. W domyśle Mennica = taniej.
A na wszystkich forach gdzie się da ROI SIĘ od pracowników sklepów/ Handlarzy którzy fałszywie podając się za za osoby postronne i zwykłych ciułaczy grosza po prostu Reklamują/ zachwalają … SWÓJ sklep i nic więcej.
Ponure Żarty / 46.205.198.* / 2021-12-20 08:22
A co niby w tym złego? Że prywaciarze, tak? Pan by wolał, żeby wszystko było państwowe, jak za komuny? Tylko, że wtedy obywatele nie mogli posiadać złoto. Złoto to wolność. A wolność to też wolność gospodarcza i szacunek dla własności prywatnej.
GrzesiekM / 178.21.139.* / 2021-07-10 11:12
Jak najbardziej, ja próbuję raz na jakiś czas jednak kupować złote monety, czy też srebrne ponieważ to jednak inwestycja na długie lata i bardziej do przekazania dla dzieci. Tym bardziej teraz widząc jak na wartości tracą pieniądze. Co do samego wyboru to możesz sprawdzić https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie ja je kupuję. Ceny z tego co sprawdzałem w różnych miejscach mają najlepsze i też nigdy nie było problemów z dostawą.
Adam548 / 77.111.247.* / 2021-06-16 15:33
Z tego co ja mogę Ci podpowiedzieć to oferta Mennica 24 (mennica24.pl  ) będzie dobrym wyborem. Złote monety w różnych konfiguracjach, ogólnie oferta na wysokim poziomie i również pomocni pracownicy, którzy chętnie podpowiadają w co warto zainwestować. Dla mnie zdecydowanie najlepsza oferta na rynku jeśli ktoś planuje inwestowanie w monety.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy