Inwestycje

przyszlościowiec / 83.22.239.* / 2008-06-06 17:00
Witam: Jestem młodą osobą. Chciałbym zainwestować mała gotówkę w coś, co daloby mi możliwośc po ukonczeniu studiów rozpocząc godziwe życie. Czy możecie mi cos poradzić? Proszę o rzetelne informacje, co obecnie na rynku najlepiej sie oplaca?
Wyświetlaj:
jagoda26 / 2008-06-12 13:59
Witam,
jak mała ta gotówka jest
czy jest to kwota do systematycznego odkładania
za ile lat kończysz studia
jakie ryzyko chciałbyś podjąć
jagoda26 / 2008-06-12 14:01
Poczytaj sobie na forach i nie tylko money.pl bankier.pl fundi.pl unionklub.pl parkiet.pl zdobyte informacje i odpowiedzi na pytania zadane wcześniej pomogą ci się zdecydować.
jagoda26 / 2008-06-12 14:03
Pytanie jeszcze jedno czy chciałbyś sam decydować w co inwestować czy kupić już gotowy produkt. Do samodzielnych inwestycji polecam mBank i Unisieć.
A_r_t_u_r / 2008-06-07 00:36
Zależy ile znaczy u Ciebie mało... Jeśli chcesz to "przechować" to może lokata bankowa, jesli się trochę znasz to może fundusze inwestycyjne. Skoro jesteś osoba młoda to może zainwestuj w siebie, np. kursy językowe lub inne specjalistyczne. Możesz też rozpocząć jakiś mały handel np. na Allegro... możliwości masz duże :)
pozdrawiam!

Artur
finansedlakazdego.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy