Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Irak: Śledztwo w sprawie egzekucji Saddama

Irak: Śledztwo w sprawie egzekucji Saddama

skomentuj
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-01-02 15:25 / Tysiącznik na forum
Prezydentowi Iraku zabrano najcenniejszy dar - zycie, mimo ze mial juz 69 lat, każdego życia szkoda, był skarbnica wiedzy historycznej, zabito przedtem jego synów ktorzy wiedzieli jeszcze więcej zakulisowych szczegółów, zabito historię. Dlatego uwazam powieszenie Przywódcy Narodu który stracił wolnośc w wyniku napaści na jego kraj, w wyniku sfałszowania prawdy historycznej, słyszałem przekręty historyczne , bo transmitowano sesje Rady Bezbieczeństwa, gdzie manipulowano faktami. Manipulacja faktami, zatem świadomie świadczone nieprawdziwe dane o sytuacji w IRAKU, spowodowały śmierć setek tysięcy cywili i zolnierzy. Prezydent szedł na śmierć godnie, ubrany godnie, patrzacy swoim katom prosto w oczy. Natomiast kaci nie zachowali się godnie, szydzili, bo byli przypadkowo dobrani , amatorzy a nie zawodowi kaci, nawet używali sznura typu rodem z fabryki snów. Obserwując sam akt powieszenia i późniejsze przecieki tlumaczone z telefonu komórkowego , zaobserwowałem wiele nielogiczności, jakby komuś zalezało na zdeptaniu godności powieszanego człowieka, Prezydenta wybranego w demokratycznych wyborach obserwowanych przez zachód, o czym sie dzisiaj zapomina.
Jeżeli się mąci wodę, to nie widać szczegółów, mozna uprawiać politykę jak sie chce, ale należy patrzeć na ropę w tle, za pieniadze popełniało sie zbrodnie i dalej popelniać sie je będzie, ale to zaprzeczenie człowieczeństwa. Jezeli jest Bóg na świecie dlaczego przysparza matkom i ich dziecim tyle zmartwień, że je trudno udźwignąć, prosze nie zapominać o dwóch milionach kobiet będących wdowami w Afganistanie. Czy ropa naftowa jest tego warta, czy świat dalej będzie chciwy i dla posiadania ropy zrobi najgorsze lajdactwo ( bomby z rdzeniem uranowym, biały fosfor m.in. )
Wapniak / 83.28.138.* / 2007-01-02 15:53
Dodam tylko tyle, że najmniej tu chodzi o śmierć samego Husajna!?... Oby dla potrzeb polityki w dalszej perspektywie nie został Świętym, czemu w ogóle bym się nie zdziwił...i to na zapotrzebowanie dzisiejszych inspiratorów tego cyrku.
skomentuj

Najnowsze wpisy